Kufry, krabičky pouzdra aj. na vše kolem zbraní.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#1 » ned 31. led 2010, 18:57

Zaujal mně na jednom E-shopu tento kufr na takové ty drobnosti které sebou občas střelec nosí na střelnici. A možnost odložit si dlouhou bez rizika, že se někde skutálí ze stolu taky nebude k zahození. Co vy na to ?
s7_226016_imageset_01.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » ned 31. led 2010, 19:22

budeš v tom za cvhvíli tahat tolik p*****n že to neuneseš - vlastní zkušenost s velký báglem - tak jsem to zredukoval a je klid ;)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#3 » ned 31. led 2010, 19:32

Není to nafukovací takže je tam jisté omezení kapacity. Mně zaujalo hlavně to místo na odložení dlouhé. Podle toho jak dopadne má první objednávka z USA tak do toho asi půjdu, není to zas až tak drahé 30$. Nebo ještě je varianta že se pustím do tohoto:
s7_228956_imageset_01.jpg

nebo tohoto o něco jednoduššího:
s7_227012_imageset_04.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » ned 31. led 2010, 19:39

Dvojnožka na flintu a kvalitní taška na příslušenství by imho oba požadavky vyřešily lépe...



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#5 » ned 31. led 2010, 19:48

Dvojnožka na na takovém křesadlovém frontieru by se krásně vyjímala :lol: Právě u BP zbraních je dobré mít kam tu zbraň odložit, třeba při čištění aj.

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » ned 31. led 2010, 20:02

jo tak na BP to asi jistě logiku má - ale n avšech těch propagačních fotkách jsou sportovní qerosy :D



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#7 » ned 31. led 2010, 20:09

Dokážu si to představit i na nábojových ( bez nožiček), když už nastřeluji podle toho laseru tak není od věci mít tu zbraň v klidu, nemyslím tím z toho střílet.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#8 » sob 10. črc 2010, 18:09

Po dnešních menších závodech jsem zjistil, že jsem několik věcí nechal doma, takže střelecká taška nabývá opět na aktuálnosti. Nemáte někdo zkušenosti s "5.11 RANGE READY" ???
Obrázek
Škoda, že ten vnitřní kontejner není uzavíratelný. Bližší info třeba tady.
Missak mi ukazoval nějakou podobnou s tím, že by měla být k sehnání na aukru, ale tam jsem nic nenašel. Nebo máte někdo jinou podobnou vhodnou? Vždycky se mi líbili tzv. doktorské kufříky, dokonce jsem našel i výrobce ale nevím jestli bych v něm dokázal udržet pořádek.



selag
Příspěvky: 272
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » pon 12. črc 2010, 11:08

Mám stejnou jen pod označením Cop. Naprostá spokojenost, můžu jen doporučit. Prvně se mi zdála velká, ale postupem času sem si zvykl. Dám tam všechno potřebné, nic nemusím hledat.
Naposledy upravil(a) selag dne úte 13. črc 2010, 13:27, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » úte 13. črc 2010, 09:58

Tuhle tašku mám taky (od COPu, myslím, že ten samý model prodávají pod svojí značkou i jiné firmy) a celkem spokojenost. Sice se mi brzy začal trhat ramenní popruh (spojení polstrované ramenní části s popruhem), ale dal jsem to mojí šikovné máti k prošití a od té doby pohoda, byť v tom často tahám kvantum munice.
Občas si ale říkám, že kdyby to mělo popruhy na záda, tak by to nebylo od věci, zejména když jedu střílet více zbraní a taška je pak řádně těžká - na jedno rameno už docela tíha.

Tu vnitřní tašku jsem, po pravdě řečeno, na střelnici snad ještě nikdy nevytáhl.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#11 » úte 13. črc 2010, 11:57

Díky, cena je v podstatě stejná, takže asi jednu z nich vemu.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#12 » úte 1. úno 2011, 21:44

Dnes jsem si udělal krabičky na náboje ze zbytku překližky, vevnitř jsou takové ty plastové přihrádky z původního balení nábojů.
Prý některé ty plastové krabičky co se prodávají na náboje nejsou ideální, tak jsem zvědav jak se osvědčí tyto.
_MG_2395_1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#13 » ned 6. úno 2011, 23:52

Můžu se zeptat z čeho máš vytvarován podklad v kufříku?


bibros píše:Abyste mi věřili, že ho mám opravdu rád, tak jsem vyfotil kufřík který jsem si pro něj udělal. Je tam všechno co bych mohl na střelnici potřebovat včetně náhradních per.
Obrázek



bibros
Příspěvky: 86

Příspěvek#14 » stř 16. úno 2011, 17:33

Podklad v kufru je pět na sebe položených 1 cm silných polystyrenů, postupně vyřezávaných podle potřeby a lepených na sebe, ve finále polepeno filcem.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#15 » stř 16. úno 2011, 17:38

Dík. Já jsem to kdysi zkoušel z takové hmoty co se používá k aranžování květin, taky jde dobře tvarovat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti