IPSC pouzdro



Kropal
Příspěvky: 25

Příspěvek#1 » pon 24. bře 2014, 10:14

Zdravím máte někdo zkušenosti s tímhle pouzdrem http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... uctId=3124
a nebo doporučíte někdo nějaké podobné za rozumný peníz ??? Díky

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#2 » pon 24. bře 2014, 13:15

No vypadá to na kopii tohoto:
http://cs.strobl.cz/cr-speed-wsm-2-holster-uni-1/
originál používám a nemůžu si stěžovat. Otázka je kde soudruzi ušetřili? Jaká bude životnost?



Kropal
Příspěvky: 25

Příspěvek#3 » pon 24. bře 2014, 14:36

Právě bojím se životnosti a funkčnosti po pár použitích ale právě 3000,- se mi zdá dost.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#4 » pon 24. bře 2014, 16:32

No právě :? toť otázka :?: Na ebay je těchto levných pouzder z Hong Kongu fůra. Za 3000 je komplet sestava s páskem a pouzdry na zásobníky. Chybí pouze ten první průkopník slepých uliček který si to koupí a poreferuje :lol: :lol: :lol: ....
Trochu zauvažuji... Když koupíš originál, komplet sestavu, tak tě přijde cca 5500+/-. Máš záruku že to funguje a je to kvalitní, protože to používá i dost střelců z absolutní světové špičky IPSC. Je velký předpoklad že to bude bez problému sloužit mnoho let, nebo když tě to časem omrzí, dá se to vždycky prodat (když to nabídneš za rozumnou cenu, někdo po tom hned skočí)



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#5 » pon 24. bře 2014, 17:38

ja mam cinsky kopie CRspeedu a musel jsem je malicko upravit dat podlozky aby to fungovalo, u pouzdra na pistoli bych se ale uz asi bal. ono jestli neni lepsi koupit si nejakej bladetech bo neco podobnyho bez pojistky, pac pokud nevis zda se tomu venovat budes je pouzdro skoro jedno pac te to mezi prvni nevysvyhne. a kdyz uz budes vedet tak si treba uz stejne koupis neco lepsiho nez je tenhle typ.



Kropal
Příspěvky: 25

Příspěvek#6 » úte 25. bře 2014, 09:47

No pravě, že pořádně nevím ani co mi bude sedět a tak hledám něco poměr výkon/cena a asi máte pravdu že koupit úplně to nejlevnější nebude to pravé ořechové.



Kropal
Příspěvky: 25

Příspěvek#7 » pon 31. bře 2014, 10:53

Tak nakonec jsem koupil pouzdro CR SPEED WSM-II použité za 1500,- a zatím spokojenost :-)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#8 » sob 20. dub 2019, 21:46

Poradíte my nějaké moznosti pouzder, nebo takových tech "oper" pro zavody? IPSC, nebo tak něco?

Mám Wathera PPQ Q5 match combo a sem levak :)



puntik
Příspěvky: 69

Příspěvek#9 » ned 21. dub 2019, 09:43

Zkus tady :
https://www.kydexovapouzdra.cz/kydexova ... order=name

Pripadne by ho udelali na zakazku ;-)



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#10 » ned 21. dub 2019, 11:35

Skus si na nete najst odkazy na DAA a Ghost. DAA predava v CZ napriklad 4shooters.cz a Ghost mujnuz.cz Ak chces usetrit, tak sa da kupit holster RaceMaster na Aliexpresse a do neho originalny insert od DAA.



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#11 » pon 29. dub 2019, 11:53

Kdyby měl někdo zájem prodám nové pouzdro Ghost one pro levaka za 2000,- pro STI Edge/DVC. Nemám pro ně využití.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů