Falco - všechny výrobky



tchai-pan
Příspěvky: 60

Příspěvek#61 » pon 22. bře 2021, 18:20

To ti dam vedet driv. Tasku uz ma dopravce.



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#62 » pon 22. bře 2021, 19:23

Ano, poučeni z předchozích problémů při dodávkách začali vyrábět na sklad. A připravili i nové řady pouzder s rychlejším dodáním. Také jsem zvědav na recenzi.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#63 » pon 22. bře 2021, 20:31

Já mám tašku Falco takovou, co teď dělají koženou. Přes rameno. Já ji mám z černé velmi silné látky. Z vnitřní strany je celá strana odtrhávací na suché zipy. Vejde tam sfp9 nebo í g17. Zepředu má normální klopu a uvnitř přihrádky. Mám ji už přes 3 roky a opotřebení nula. Fakt kvalitní. Doporučil bych každému.
Cvičil jsem í tasení z ní a rychlost velmi dobrá.
Nosím ji denně, protože v autě mi kydex vadí a v kanceláři je to dobře odložitelné do stolu, když sundám sako. Vejdou tam í doklady a spousta věcí.



tchai-pan
Příspěvky: 60

Příspěvek#64 » stř 24. bře 2021, 16:34

Tak je to doma, kvalita se zda dobra. Po prvnim ohledani nevidim zadny vady. Jen me nasrali tim nedorozumenim s dodaci lhutou. Idioti napisou do potvrzeni objednavky dodani za 9 tydnu a pritom to maj skladem a doslo mi to asi za 4 dny.
20210324_163051.jpg
20210324_163038.jpg
Mam ted kvuli tomu 2 novy tasky sumou za trojku a obe se mi libej. Kozena od Sendi design prisla vcera.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



tchai-pan
Příspěvky: 60

Příspěvek#65 » stř 24. bře 2021, 17:47

Kvuli tomuhle se to ale nosi teda pekne nahovno. Popruh je nasitej z boku smerem dal od tela. Takze se to ma pri chuzi tendenci naklapet, protoze v tom boxu u tela je pistole. Chapete to????
Nebo se to ma nosit tim bixem s pistoli ven? To mi nedava logiku a je tam plastovy padlo.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#66 » stř 24. bře 2021, 18:32

Svoje jsem k nošení v tašce řekl a tyhle fotky mi to 100% potvrdily... Buďto dám tašku dle logiky a v případě otevření se mi pistole vyplázne na zem, nebo to dám obráceně a pak mi bůh pomáhej najít zip a rozdělat ho...:-D

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#67 » stř 24. bře 2021, 18:36

To je nějaký divný!? Co jsem viděl brašny na nošení, tak se nosily tou rychlootvírací chlopní ven a zbraň byla na části s popruhy (u těla). Takže tasení probíhalo - otevření chlopně pohybem ruky od těla a dolů, zpětným pohybem ruky uchopení a tasení zbraně.
Na těch tvých fotkách to vypadá, jako kdyby jsi měl pistoli v té chlopni.?



tchai-pan
Příspěvky: 60

Příspěvek#68 » stř 24. bře 2021, 19:23

Ja ti nerozumim, jak to myslis. Jeste pohledam na netu. Asi jsem retardovanej, ale zatim ti tasku nechapu. Podle me bych ji mel nosit opacne. Tj. tou zkosenou kapaou z toho origo o razku od fqlca to nosit k telu, pistole pak v chlopni od tela. Ale designove to romu nenapovida



tchai-pan
Příspěvky: 60

Příspěvek#69 » stř 24. bře 2021, 19:27

https://www.falcoholsters.com/cs/taska- ... brane-g109

Podle tohohle videa ji mam nasazenou spravne. Bude se to ale teda pekne nahovno nosit. Nosim to na pravym boku a zip vzdy trochu rozepnutej, takze tam snadno rovnou strcim ruku a uchopim pistoli,jako kdybych ji mel na opasku. A nez mit pistoli na kalhotech pod zimni bundou, radsi ji mam vtasce na bunde. At si kazdej srovna rychlost taseni a pouziva, co mu vyhovuje. O letnim obdobi nemluve.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#70 » stř 24. bře 2021, 19:51

No nevím, napíšeš druhou větu, kterou si zbytkem textu zase vyvrátíš??? Co je "trochu rozepnutej" zip, aby se dalo snadno tasit je asi věcí názoru, protože aby se to dalo vytáhnout, tak musí ten zip být rozepnutej asi trochu hodně... Na opasku je ta pistole na stále stejném místě ve stále stejně tvrdém kydexu... Víš jistě, že když budeš zrovna dostávat na budku, nebo se ti pověsí na rukáv pes, že budeš mít tu tašku tam, co si myslíš že by měla být, tak akorát na snadné tasení??? Ne, omlouvám se za OT, taška je to si pěkná, ale jako každá jiná taška na nošení jedno z těch nejhorších řešení... Ačkoli tahle je návdavkem navíc úplně debilně koncipovaná... :D



tchai-pan
Příspěvky: 60

Příspěvek#71 » stř 24. bře 2021, 19:58

Ja nevim, proc bych mel s nekym polemizovat o zpusobu skryteho noseni, nos si, jak chces. Az se ti zakousne do bundy pes, zkus se projednou vykaslat na pistoli a dej mu pesti do oci,idealne ho oslepit. Ja neumim tasit pravou rukou z pouzdra na pravym boku, kdyz se mi pes zakousne do pravyho rukavu.



tchai-pan
Příspěvky: 60

Příspěvek#72 » stř 24. bře 2021, 20:49

jezekif píše:To je nějaký divný!? Co jsem viděl brašny na nošení, tak se nosily tou rychlootvírací chlopní ven a zbraň byla na části s popruhy (u těla). Takže tasení probíhalo - otevření chlopně pohybem ruky od těla a dolů, zpětným pohybem ruky uchopení a tasení zbraně.
Na těch tvých fotkách to vypadá, jako kdyby jsi měl pistoli v té chlopni.?


Je to tak, jak pises, uz jsem te pochopil. Trochu jsem s tim trenoval taseni, to by jeste slo, ale pres rameno je ta taska jako takova nahovno, viz ty moje fotky nahore. Ma to v chlopni plastovy padlo a trci to pri chuzi od tela, je to neprijemny a neprakticky. Kvalita provedeni super, ale pujde zpet.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#73 » stř 24. bře 2021, 21:11

tchai-pan píše:Ja nevim, proc bych mel s nekym polemizovat o zpusobu skryteho noseni, nos si, jak chces. Az se ti zakousne do bundy pes, zkus se projednou vykaslat na pistoli a dej mu pesti do oci,idealne ho oslepit. Ja neumim tasit pravou rukou z pouzdra na pravym boku, kdyz se mi pes zakousne do pravyho rukavu.

Nepolemizuj, není o čem... :D Každopádně faktem zůstává, že jak je obecně taška blbej způsob nošení, tak tahle konkrétní je blbá minimálně jednou tolik... Ale jestli k tomu po večerech trénuješ oslepování psů pěstí do očí, nemáš se čeho bát... :D :D :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host