Pouzdro pro CZ 75 TS

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#31 » pon 19. říj 2015, 18:38

Zkousel jsem vse nasadit cvicne na opasek a taky poprve TS parkrat umistit do pouzdra od Bladetechu, abych se ujistil, ze tam bude drzet, coz vypada, ze bude bez problemu. Maval jsem s tim na vsechny mozne zpusoby a nebyl tam ani naznak toho, ze by zbran chtela vypadnout.

Problem nastal v momente kdy jsem zbran vytahl a zjistil, ze na ni zustavaji zbytky kydexu z pouzdra. Pak mi doslo, ze mam na zaveru vlastne kobercovy smirgl papir pro lepsi natazeni, coz je naprosto vyborna vec a nerad bych ji daval pryc.

Zkousel jsem teda lehce holster srouby na boku povolit a zbran stale drzi perfektne, ale pri kazdem vytazeni zustava na smirglu spousta cernych zbytku z kydexu. Mam trosku obavu dale povolovat retenci, resp. si nejsem jisty, zda-li to pomuze, protoze i tak ten smirgl v nektere casti o neco proste zavadi.

Tady je pro nazornost fotka (omlouvam se za kvalitu):
http://prntscr.com/8t13lu

Mate nekdo stejnou upravu? Pokud ano, tak jak jste to resili/neresili? Ono teoreticky po par vytazenich budto z pouzdra v dane casti nic nezbyde a udelam tam diru :D, nebo se holster obrousi a prestane se to dit, coz by byl asi idealni stav.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů