Pouzdro pro CZ 75 TS



permonik
Příspěvky: 3

Příspěvek#1 » ned 23. zář 2012, 08:20

Zdravím všechny,jsem čerství majitel ZP a zbraně CZ75 Tactical sport a potřebuji nějaké opaskové pouzdro na nošení po střelnici,nejedná se o skryté nošení(tahat po venku to nebudu).Děkuji za odpovědi.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#2 » ned 23. zář 2012, 10:50

Ještě specifikuj jestli jen na běžné nošení po střelnici nebo i na nějaké soutěže?



permonik
Příspěvky: 3

Příspěvek#3 » ned 23. zář 2012, 18:32

Zatím jen běžné nošení po střelnici

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#4 » ned 23. zář 2012, 19:50

Těžká volba 8-) ... Zkusím trochu dedukce:
Nosit nebudeš (skrytě na ulici), takže požadavek na to aby pouzdro bylo nějak extra vhodné na skryté nošení ne třeba. Chceš nosit (zatím) jenom na střelnici. Takže v podstatě by ti stačila obyčejná Dasta za 3 kila. Ale(?). Časem budeš mít třeba jiné vyšší požadavky. TS je pistole vhodná pro Mířenku a nějaké ty dynamické disciplíny. Takže určitě neudělaš chybu když koupíš BladeTech. Je pohodlný, kvalitní a hodí se i na rychlé tažení. V případě nespokojenosti se dá i celkem dobře prodat ;)

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#5 » ned 23. zář 2012, 20:05

Blade-tech.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



permonik
Příspěvky: 3

Příspěvek#6 » ned 23. zář 2012, 21:07

Díky za radu,ale zatím bude stačit dasta . Zatím se pokouším trefit do terče na 25 m , zbraň jsem koupil teprve včera a mám vystříleno zatím 100 kulí a zítra jí jdu přihlásit .



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#7 » ned 23. zář 2012, 22:30

Dastu jsem taky koupil jako své první pouzdro, stále ji mám, na nošení ven ji používám, i na LOSy, případně na akce kde není nutné bleskové tasení. Na soutěže toto vyžadujíce jsem si posléze dokoupil speciální sportovní držák s opaskem od Ghost.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#8 » sob 5. zář 2015, 21:11

Zrovna hledam nejake pouzdra pro CZ 75 TS a chtel bych se zeptat na zkusenosti tech, kteri je jiz vlastni a prip. jich vyzkouseli vice, nez-li se u neceho ustalili. Nerad bych vzal neco s cim bych pak nebyl spokojeny a na internetu je jich obrovske mnozstvi a po procteni xx vlaken si stale nejsem jisty. Budu vdecny za prip. nazory k tomu, proc si kdo co poridil a jak je s tim spokojeny.

1) Pouzdro vnejsi za opasek
Docetl jsem se o vyhodach kydexu, ale to je predpokladam preferovano pro skryte noseni. Stejne tak jsen si vsiml, ze je preferovano pouzdro pro konkretni zbran nad nejakym univerzalem. Kdyz to shrnu, tak asi budu mit pred sebou otazku jestli si nechat udelat kozene pouzdro na miru (RH Holsters, KM Saddlery, apod.), nebo vzit nejake seriove vyrabene primo pro danou zbran k cemuz se momentalne tak nejak podvedomne priklanim.

http://shop.blade-tech.com/index.php?cP ... erjkBG8PRZ
http://shop.blade-tech.com/index.php?cP ... erjkBG8PRZ

2) Pouzdro pro rychle taseni na IPSC/LOS
Druhe rychlotasne pouzdro na IPSC pak zvazuji az casem. To jsem tady pridal kdyz uz ted vytvarim jedno vlakno, abych pak casem nedelal druhe. Nekde jsem nasel i kombinace s pouzdry na zasobniky.

http://shop.blade-tech.com/product_info ... erjkBG8PRZ

3) Pouzdro na zasobnik(y).

4) Opasek

Rovnou mozno i tenhle (pokud bude vhodny nejaky se specifickymi rozmery, nebo v sade s necim z vyse uvedeneho). Vsiml jsem si ruznych tactical opasku, apod.

Diky moc!



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#9 » ned 6. zář 2015, 13:10

Záleží na tom, na co to pouzdro potrebuješ, potože některé požadavky jsou rozdílné a další doslova protichůdné. Pokud bude pouzdro polohovatelné a dál od těla, což je dobré na tasení, nebude zase vhodné na skryté nošení. Já osobně na los používám pouzdro Blade tech, na které máš sám odkaz. Výhodou je možnost regulace vytahovací síly, takže na stage kde je před střelbou vyžadován dlouhý přeběh, nebo nějaká "gymnastika,"si pouzdro prostě přitáhnu. Navíc je pouzdro vpředu široce otevřené, takže se zbraň nemusí vytahovat příliš nahoru a tasení je stéméřtejně rychlé, jako u IPSC speciálu. Pokud jde o pásky, na sport jsou dobré tvrdé IPSC pasky typu Double alpha, nebo CR speed, protože na nich vybavení drží jako přibité. Nejsou ale vhodné na bežné nošení, protože máš pocit, že kolem pasu je obruč. Rozhodně si ale kup set i s protikusem, který je na suchý zip. Jinak ty opasky nedrží na kalhotách!

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#10 » ned 6. zář 2015, 17:16

Tohle pouzdro neni na skryte noseni, asi to z prvniho prispevku nebylo uplne jasne, takze za to se z hlediska pripadne mystifikace omlouvam.

Jednotlive body jsou mysleny vzdy zvlast, tzn. pouzdro vnejsi a pouzdro na rychle taseni a pouzdro na zasobniky a opasek.

Jestli se ale najde neco, co splnuje vsechny pozadavky, tak samozrejme budu za to rad. Dle toho, co jsem ale pochopil to je temer nerealne a stejne skoncim u vice kusu (jedno na noseni po strelnici a los + casem dalsi na rychle taseni u IPSC).

Kdyz to shrnu, tak Blade tech vidis jako pro tysto potreby idealni? Jaky model konkretne tedy prosim pouzivas? Odkazy vyse jsou primo na stranky vyrobce. Predpokladam, ale za mys na mysli tedy tenhle http://shop.blade-tech.com/index.php?cP ... exgihHtlBe s protikusem.

Nepamatujes si odkud jsi ho bral? Ja ted zkousim hledat a je docela problem ho najit v CR. Prinejhorsim bych ho objednal primo od vyrobce.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#11 » ned 6. zář 2015, 17:16

Zdravim, zrovna resim to same a az ted jsem si vsiml, ze je v los tohle vlakno (viewtopic.php?f=48&t=6446&p=80321#p80321).

Edit: Sloučeno - Patrik

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#12 » ned 6. zář 2015, 21:50

Jenom takové drobné upozornění, v případě že si někdo z Vás pořídí CZ 75 TS ve variantě Orange tak do pouzdra Blade-tech NEpasuje !!! Pozor na to, Orange má jiný rám.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#13 » ned 6. zář 2015, 22:18

To nastesti neni muj pripad. Ted resim odkud ten Blade tech vzit.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#14 » ned 6. zář 2015, 22:44

Tak samozřejmě buď přímo u výrobce ale mají velmi vysoké poštovné. Nebo http://www.tlgunshop.com/PBSCProduct.as ... itMobile=1 ale nemám s nimi zkušenost (pozitivní by mělo být že je to snad z Francie takže v EU tudíž bez cla) Nebo kontaktovat třeba emailem www.mujnuz.cz a zeptat se jestli seženou. Zkusit hledat další prodejce kteří nabízejí blade tech a když nemají konkrétně ma TS tak zase email, dotaz atd.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#15 » ned 6. zář 2015, 22:49

A propo, nevím odkud jsi a jak daleko to máš do Jablonce ale já pouzdro vyřešit návštěvou u RH Holsters a nechal jsem si vyrobit i s pouzdry na zásobníky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů