Identifikace "nosiče"



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#166 » čtv 16. srp 2018, 09:12

A já jsem identifikoval (pravděpodobně) dnes ráno jednoho. Měl crossbody dokladovku Falco. Takže ASI tam něco nesl. Ovšem já ji taky mám a nenosím v ní na 100% vždy... :-)

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#167 » pát 24. srp 2018, 08:55

OT smazaný



Pablo.gs
Příspěvky: 445

Příspěvek#168 » pát 24. srp 2018, 10:40

Já nevím, ta identifikace nosiče podle taštičky.... Nosím Falco 519, což je docela profláknutý styl, ale většinou mám i v tom případě pistoli ve vnitřním pouzdru na 4.hodině. Ve Falcu nesu šrajtofli, klíče, mobil a do té široké gumy kde se strká pistole, si občas dávám dýmku s tabákem (ideálně to tam drží :-)). Pistoli nosím ve Falcu v případě, že jsem nalehko v kraťasech, nebo si ji tam operativně přesunu, když jdu k tomu doktorovi, nebo při jízdě autem, kdy si tašku pověsím na opěradlo sedadla spolujezdce. Takže podle taštišky jsem možná pro někoho identifikovatelný jako nosič, ale ten expert co mě rozpoznal už neví, jestli mám kvér na opasku, v taštičce, případně nemám.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#169 » pát 24. srp 2018, 11:10

Tak tohle vlákno není o bojeschopnosti, ale o tom, kdo a jak nevědomky informuje o tom, že nosí. Na mě to třeba asi bude poznat spíš tím, že si podvědomě upravuju a hlídám oblečení (byl tu o tom link). Takže teď uvažuju spíš o té taštičce, protože tu poznají jen "hoši a holky z mojí party" a zmizí ty podivné pohyby, které můžou upoutat i neznalou osobu.



scink
Příspěvky: 167

Příspěvek#170 » pát 24. srp 2018, 11:48

Osobně si myslím, že většina
"civilistů" ani neví, že můžeme nosit a co by měli hledat.

Schválně jsem se po reinkarnaci tohoto vlákna před cca 3 týdny zaměřil více na ty co potkávám a můžu říci, že jsem nikoho jednoznačně neidentifikoval. U pár jedinců to bylo asi, možná, ale s taštičku Falco, Dasta, 5.11 apod. jsem nikoho nepotkal.

Sám v tomto počasí, jak už jsem tu psal, nosím pouzdro od KM Saddlery na opasku s GP K100.



pista1
Příspěvky: 109

Příspěvek#171 » pát 24. srp 2018, 19:32

Včera jsme byli celý den v Libereckém IQlandu. Zatímco děti blbli, tak jsem se koukal okolo sebe.
Potkal jsem jsem asi 3 tašky na zbraně přes rameno, z toho jedna byla na 100% s hodně těžkým železem, taška odhadem 50 letého pána táhla pěkně k zemi. Pořád si jí rovnal k boku, pak se někam sehnul, taška dolů jak olovnice. Narovnal se, srovnal tašku a stále dokola.
Jestli jsem byl takhle nenápadný, když jsem tahal pistoli v tašce, tak potěš koště.
Další byli určitě prázdný, měli je totiž Izraelci kterých byl IQland plný.
Pak jsem si všimnul ještě jedný moc pěkný cca 25letý slečny, který se pod upnutým tričkem, na levém boku, rýsoval hezký obrys něčeho o velikosti G43 v ivb pouzdře pod sukní. A nebo to mohla být třeba inzulínová pumpa...

Jo, pak tam byl ještě můj TCP Taurus, ale toho si fakt nemohl všimnout nikdo i kdyby se po pistolích koukal ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů