CrossBreed pouzdro - Objednávka



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#16 » stř 8. bře 2017, 14:47

Uff, no už by nás bylo pět. Jasně, čím víc tím na jednu stranu líp -> menší poštovné, ale nNapíšu sem co jsem psal ostatním do zprávy:

Chápu, že jsem tady nováčkem bez reputace, takže jsem měl v plánu vytvořit objednávku, zaplatit a až zboží přijde tak to tady v ČR předat a skásnout lidi. Jenže to si při tomhle počtu lidí dovolit nemůžu, tolik peněz prostě nemám, takže pokud nás bude tolik, budu od někoho chtít peníze předem. Nechci nikoho podělat, ale zase do toho nechci zahučet, snad mi rozumíte.

Na druhou stranu nemám absolutně žádný problém nechat zprostředkování (platbu, zasílací adresu) na někom jiném jako celku.

Popřípadě pokud tu na fóru máte nějakou proceduru na podobný hromadný nákupy, rád se nechám poučit :)
Naposledy upravil(a) Rampa McKvak dne stř 8. bře 2017, 14:50, celkem upraveno 1 x.



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#17 » stř 8. bře 2017, 14:48

Joab píše:Rampo, kolik bude clo? Přidávat se už nechci, jen by mě zajímalo kolik to procentuelně dělá a Taricem se mi prokousávat nechce. Mě se při objednávce pouzdra z US týkalo jen DPH, ale vy přešvihnete těch 150 EUR.. Dík.
No popravdě nevím. Pro to jedno pouzdro byly celkový náklady na poslání 27 dolarů. Jak to bude takhle nevím, psal jsem objednávku, předpokládám, že mi odpoví večer. Tak bych pak kdyžtak dal vědět :)



Joab
Příspěvky: 65

Příspěvek#18 » stř 8. bře 2017, 14:53

To oni ti nenapíšou, to je záležitost CZ/EU celníků.. Nevim čim to posílaj, ale pokud poštou, zaplatíte navíc právě ještě minimálně 21% z celý ceny (vč. poštovnýho), plus pár procent clo, plus poplatek za vyclení (kolem dvou kil). Kdyby to nedejbože posílali kurýrem, ten poplatek za vyclení je kolem pětikila..



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#19 » stř 8. bře 2017, 14:56

A to pak platím tady v ČR při převzetí nebo jak to funguje?



Joab
Příspěvky: 65

Příspěvek#20 » stř 8. bře 2017, 14:59

Jo, doplatíš to při převzetí. Ještě tě předtím požádaj o doložení co to je a za kolik (stačí poslat mejlem kopii tý objednávky či potvrzení).



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#21 » stř 8. bře 2017, 15:09

Jasný... díky za objasnění. Nemám zkušenosti s podobnýma objednávkama z US.

Objednával jsem si tenkrát nějaký pohlednice prvoválečný a tam po mě nic takového nechtěli :)



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#22 » stř 8. bře 2017, 16:08

Nemám problém podat pomocnou ruku :) Pokud se to bude vyclívat v Praze, tak to už jsem jednou absolvoval a můžu pomoct i s tím.



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#23 » stř 8. bře 2017, 17:40

Okej, bezva, dám případně vědět.

Jinak už jsem to teda uzavřel. Ať v tom nelítá zase moc lidí. Jsme na to čtyři nakonec. Sorry ValdaM, ale protože jsi se neozval, tak jsem Tě vynechal.

Dám pak vědět, jak jsme pořídili a jak objednávka probíhá, kdyby někdo v budoucnu od nich něco chtěl. Snad to teda nebude příběh s varováním :D



GeorgeNews
Příspěvky: 7

Příspěvek#24 » pon 13. bře 2017, 13:19

Objednal jsem si podobné pouzdro na http://www.moonwolf.cz. Pánové jsou ze Zlína a vypadá to moc dobře. Tento týden bych to měl mít doma, tak poskytnu info. Jinak komunikují obratem a dodací lhůta okamžitě nebo do 5 dní, pokud nemají daný typ skladem. Pro mě dělají speciál pro leváka. Navíc nyní mají do konce března akci a pouzdro mám za 1.110 Kč s poštovným. Jsem na to zvědav.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 994

Příspěvek#25 » pon 13. bře 2017, 13:46

Proč to píšeš do dvou vláken? Vypadá to skoro jako PR. Mimo to moonwolf.cz má pouzdra jen pro Glock a ČZ, kdežto CrossBreed má nabídku daleko širší...



GeorgeNews
Příspěvky: 7

Příspěvek#26 » pon 13. bře 2017, 13:49

Já jsem jen chtěl vědět, jestli tuto značku někdo zná. Proto jsem to psal vlákna k pouzdrům a pak jsem objevil ještě vláknu na kydex. Nevěděl jsem, že to vadí. Omlouvám se. Jinak vyrábějí jakékoliv pouzdra, pokud si zbraň dovezete. Mají standardně zatím kopyta na Glocky a CZ.



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » pon 13. bře 2017, 13:55

Budu hodně OT
Ale neznámá firma :-)
Doména je sice registrována 07/2016, ale živnostenský resjtřík nezná MoonWolf, ani Jiřího Jasenského :-)
Fotky evidentně "vykradené" z CrossBreed stránek :-)



GeorgeNews
Příspěvky: 7

Příspěvek#28 » pon 13. bře 2017, 14:04

Hele, já jsem si prošel jeho IČ a jméno souhlasí. To, že si pojmenoval stránku Moon-Wolf nic neznamená. Volal jsem jim a prosil je o zaslání pouzdra a mají docela frmol s objednávkama. Takže jsem musel čekat. Nemyslím si, že v tom je podvod. Seriózní jednání a dělají pouzdra i na počkání. Jak řikám, jakmile mi tento týden pouzdro přijde, podám info :)



GeorgeNews
Příspěvky: 7

Příspěvek#29 » pon 13. bře 2017, 14:10

A mají i nově Facebook: https://www.facebook.com/kydexpouzdra/



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#30 » pon 13. bře 2017, 23:24

Jak jste dopadli? Nějaký pokrok či info?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů

cron