CrossBreed pouzdro - Objednávka



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#31 » stř 15. bře 2017, 15:42

Objednávka vytvořena, zaplacena a včera mi přišel mail, že jí konečně expedovali. Od zaplacení do odeslání to trvalo cca 4 pracovní dny. Takže uvidíme jak dlouho bude trvat doručení, pak dám vědět.

Všem těm, co se objednávky účastnili: Odjíždím do konce týdne, tak se nelekejte, že nekomunikuji. Tracking number by mi mělo přijít někdy během dneška, zítřka... tak se vám ho pokusím poslat nějak přes mobil, ale nic neslibuji.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#32 » stř 15. bře 2017, 16:08

Děkuji za zprávu a hlavně za péči o nás, zúčastněné!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#33 » stř 15. bře 2017, 16:11

:thumbup:

Hlavně si nezapomeň říct o peníze. :-)



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#34 » stř 15. bře 2017, 16:16

Super, díky :)



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#35 » stř 15. bře 2017, 22:16

Ted jsem našel tohle: https://www.amazon.com/Alien-Gear-Holst ... th=1&psc=1
Jak si to vede z pohledu ceny za kus a poštu vůči nákupu přímo u Aliena?
Dík

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#36 » čtv 16. bře 2017, 11:35

Problém bude asi hlavně v tom, že Amazon k nám neprodává, alespoň mi to tuto zprávu vždy napsalo.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#37 » čtv 16. bře 2017, 11:54

Záleží na obchdoníkovi, něco se k nám dostat dá. Pokud obchodník nezasílá do ČR, tak to samozřejmě na člověka vyskočí. Cenově je to pouzdro o pár dolarů dražší než přímo od aliengearu, doprava vyjde nejspíš nastejno, ale to jen hádám.



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#38 » ned 19. bře 2017, 20:48

ValdaM píše:Ted jsem našel tohle: https://www.amazon.com/Alien-Gear-Holst ... th=1&psc=1
Jak si to vede z pohledu ceny za kus a poštu vůči nákupu přímo u Aliena?
Dík
To na amazonu jsem objevil taky, ale...:

This item does not ship to Czech Republic. Please check other sellers who may ship internationally.

Takže taky nic. Jediná možnost je napsat na mail nějakýho chlápka (není přímo od AlienGear), co má na starosti mezinárodní objednávky.

P.V. píše::thumbup:

Hlavně si nezapomeň říct o peníze. :-)

hehe, o to se bát nemusíš :D



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#39 » ned 2. dub 2017, 14:26

Tak jak to dopadlo?
Už zboží dorazilo?



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#40 » ned 2. dub 2017, 16:31

jj, dorazilo. Čeká mě na poště, v pondělí tam jdu.

Trvalo to cca týden, než to dorazilo z US do Prahy na celní úřad. Pak celní proces zabral taky cca týden (pošlou ti dopis, ty tam vyplníš formuláře, přiložíš asi milion příloh a je to). Na celní úřad jsem posílal dokumenty v pondělí a v pátek večer už mi balíček doručovali... jen jsem nebyl doma.

Kolik to celé stálo zatím nevím...



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#41 » pon 3. dub 2017, 07:02

Časově to není špatné, když jsem si nechal poslat zboží z Japonska, tak jsem to měl podobně. Ještě kdyby se dala ošulit DPH, to by bylo fajn. Clo bych jim klidně i dal, ale těch 20%, co počítaj z ceny včetně dopravnýho, to zabolí :D



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#42 » pon 3. dub 2017, 18:05

Tak už je mám doma, vypadají moc pěkně a zbraň do nich pasuje parádně. Na dojmy z nošení je ještě moc brzo, ale co jsem tak zkoušel tak sedí parádně. Jsem trošku při těle a nosím džíny co jsou v pase dost na těsno. Myslel jsem si, že pod to poudro nedostanu, ale bez problému, jenom jsem ubral díru na opasku. Zbraň zakrývá naprosto dostatečně, když někdo bude pozorně koukat, tak asi pozná, že pod trikem něco máte, ale při běžném "životě" si toho nikdo nevšimne. A to v tom mám fullsize 1911 (5 palecová hlaveň), takže hodně velká a na skryté nošení dosti nevhodná zbraň.

Jinak jak už jsem psal výše, vzhledem k velikosti objednávky jsme měli poštovné prakticky zadarmo, respektivě nám napařili slevu zhruba o velikosti ceny objednávky (každý doplácel na poštovním cca 2.5 dolaru). Trošku je škoda CLA + DPH, které činilo:

CLO 338 kč
DPH 1202 kč
a poplatek ČP za proclení 192 kč

Pro představu byli v objednávce 3 pouzdra a 2 pouzdra na zásobník o celové výši 203 dolarů včetně poštovného (42 dolarů poštovné a 39 dolarů sleva).

Asi by se tam nechalo ušetřit, kdyby se objednávka nedostala přes 150 euro, tzn. že by jsme se vyhnuli poplatku za CLO, ale zase je možné, že by jsme potom nedostali tak vysokou slevu a dostali se na stejnou částku tak jako tak.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#43 » stř 5. dub 2017, 17:31

Pouzdro na PPQ M2 už mám doma a je na místě velice poděkovat Rampa McKvakovi za velice obětavé, průhledné a nezištné provedení celé akce, celé to bylo na něm, my jsme se jen svezli. Dání podkladů od nás dohromady, objednávka, průběžné informace o zásilce, vyřízení celého celního řízení, distribuce - to celé bylo na něm! Takže moc děkuji a :clap: :wave:

Pro info a porovnání pro případné další zájemce o objednání si pouzdra na zbraň přidávám fotky pouzdra Foxx pro PPS M2 a pouzdra AlienGear pro PPQ M2, AlienGear je v relaci o trochu dražší, ale provedením je značně lepší, neporovnávám provedení zadní strany, kde u Foxxe byla záměrně objednána broušená kůže, u AlienGear byl objednán neopren. Pouzdro AleinGear je fakt perfektní, zbraň v něm drží velice dobře, kydex je u AlienGear tlustší (Foxx tlouštka 1,3mm, AlienGeat tlouštka 2,3mm), součástí dodávky AlienGear je i příbal se šroubky, distančními podložkami různé výšky pro změnu síly držení zbraně a odporu při jejím vytahování, imbus klíčkem a náhradní maticí.

DSC_1831 - kopie.JPG
DSC_1830 - kopie.JPG
DSC_1833 - kopie.JPG
DSC_1832 - kopie.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Awertzue
Příspěvky: 103

Příspěvek#44 » stř 5. dub 2017, 20:07

Je to super, jen se chci zeptat, je to urcite pouzdro na PPQ M2 (alien)?

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#45 » stř 5. dub 2017, 20:15

Ano, je to s PPQ M2 vyzkoušeno a bezvadně pasuje, před objednávkou pochopitelně opakovaně (2x) u AlienGear ověřeno, že je to verze pro PPQ M2, bylo mi sděleno, že je to tak, zřejmě mají kopyto univerzální pro PPQ M1 i PPQ M2, protože to nerozlišují.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů