CrossBreed pouzdro - Objednávka



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#46 » čtv 6. dub 2017, 14:01

Tak kdo se přídá s objednávkou u alienu?

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#47 » čtv 6. dub 2017, 14:05

Bude druhá? :oops:



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#48 » čtv 6. dub 2017, 18:09

Pokud nás bude dosti...já bych pouzdro bral.
Takže kolik nás je?



Awertzue
Příspěvky: 103

Příspěvek#49 » čtv 6. dub 2017, 18:11

Přidám se též.



Jezevec
Příspěvky: 139

Příspěvek#50 » čtv 6. dub 2017, 18:23

Šel bych do toho taky. Ale chtělo by to vlastní vlákno. Jsme tady trochu mimo :-)



Awertzue
Příspěvky: 103

Příspěvek#51 » čtv 6. dub 2017, 18:45

ted jeste poresit jestli postevne co usetrime nahradi clo co zaplatime, bo urco s cenou nad 150 pujdem..



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#52 » čtv 6. dub 2017, 20:19

Jak bylo řečeno:
viewtopic.php?f=48&t=8528



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#53 » pát 7. dub 2017, 20:06

Tak i já se přidám s minirecenzí. Bohužel můžu srovnávat jen s Dastou, což není moc fér. Přeci jen pouzdro za 250 a pouzdro za 1500 jsou logicky jiná třída.

PS: Můžu poprosit adminy, aby tohle téma přejmenovali? Když už tu máme tolik informací i AlienGear pouzdrech, bylo by škoda aby byly pod zavádějícím titulkem.

Každopádně zpracování je super, zpředu odolná guma, vzadu neopren, kydex tlustý, všechno stavitelné (včetně sad podložek pro přizpůsobení a děr pro nastavení výšky). Pouzdro pěkné a pohodlné. Já jsem objednal i pouzdro na zásobník. Mít IWB obě pouzdra už je trochu náročné, Už to začíná trochu překážet. Ale právě výhodou pouzdra na zásobník je velká modulárnost, dá se nosit IWB i OWB, sklon lze nastavit prakticky libovolně a podložka na tělo jde snadno sejmout nebo otočit. DOkonce přímo v těle pouzdra je malý imbus na upravení síly stisku pouzdra. Tady skutečně platí "Dle chuti každého soudruha". Na poslední fotce je spona pro OWB nošení, vybrání na tom "kolečku" zapadají do vybrání v pouzdru a sklon určuje úhel, pod kterým nasadíte jedno na druhé. Pohromadě to drží odpružená pojistka, takže není problém celá pouzdro odpojit od spony, aniž by ji člověk musel vyndavat, na střelnici skvělá věc, až si budu chtít udělat pohodlí.

Fotky jsou s bleskem, takže nemají úplně věrnou barvu, na konec dávám jednu bez blesku. Je sice trochu rozmazaná, ale zase má věrnou barvu pouzder

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#54 » pát 7. dub 2017, 21:55

Takže tohle je pouzdro 3.0 s neoprenem? Může někdo porovnat s klasickou kůží?



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#55 » sob 8. dub 2017, 18:43

Jop, je to pouzdro 3.0. Porovnat osobně nemohu, ale co jsem to tak projížděl a četl o tom, tak si myslím, že ten neopren bude fakt na nošení lepší. Příjemnější na tělo, přece jenom kůže, i broušená, je trošku drsnější, tohle je fakt krásně jemný a heboučký :D Lépe bude vstřebávat pot a hlavně je pružnejší. Kůže potřebuje čas, než si sedne na tělo a zapamatuje si tvar. Myslím si, že z kožených pouzder budeš mít spíš takovej ten pocit, že máš za opaskem kus prkna, hlavně při sezení, ohýbání, atp. Ale to je jen můj názor, který nemůžu doložit žádnými osobními zkušenostmi. Ale je to jeden z důvodů proč jsem si vybral AG 3.0

Jinak je potřeba si uvědomit, že poudro není celé neoprenové. Neoprenová je pouze zadní část pouzdra, která se dotýká těla. Zepředu je nějaká guma a uprostřed pružný plech, který drží tvar pouzdra.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#56 » úte 11. dub 2017, 17:02

Na mě neopren i guma dělají dojem, že tohle pouzdro bude hodně odolné vůči potu. Přeci jen kůže (i dobře ošetřená) pracuje - a pokud má člověk agresivní pot, mění postupem času barvu a vlastnosti...

Zase kůži lze snáze dodatečně přizpůsobit nebo nahradit a drobná poškození z používání se snáze řeší.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů