Pouzdro pro skryté nošení Alfa iron combat



kudla27
Příspěvky: 3

Příspěvek#1 » pát 12. kvě 2017, 13:44

Zdravím,
Potřeboval bych poradit s výběrem pouzdra pro skryté nošení pro pistoli Alfa iron combat. Závěr je odlehčený a v přední části je dost ostrý takže bude docházet k trhání pouzdra. Navíc má rám drážky MIL STD 1913 a na tenhle typ jsem nikde nenašel kydexové ani kožené pouzdro a nylon nevím jestli to snese. Máte někdo nějaký nápad?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#2 » pát 12. kvě 2017, 15:29

Nechat vyrobit kožené nebo kydexové na míru.

A pozor, když kožené, tak se dole musí zesílit nebo vyztužit nebo musí puškař srazit hrany. Takové ostré okraje budou fungovat jako škrabka a budou opotřebovávat stěnu pouzdra.



kudla27
Příspěvky: 3

Příspěvek#3 » pát 12. kvě 2017, 17:54

Puškař jsem já ale nechci zasahovat do zbraně už jen z toho důvodu, že je v chromu, rozdíl by byl strašně vidět a nová povrchovka je problém.
Nápad na ušití není špatný nápad, zkusím sehnat dobrýho sedláře.



janpolasek
Příspěvky: 120

Příspěvek#4 » pát 12. kvě 2017, 20:37

Alfu combat jsem nosil rok v nylonovem pouzdre dasta, aniz by se to na nem nejak podepsalo, takze o to bych strach nemel. Navic ty pozdra stoji kolem 300, takze kdyz se obcas roztrha, tak zadna hruza...



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#5 » sob 27. kvě 2017, 23:51

Tak nejak jsem dospel k zaveru, ze si jako prvni zbran koupim prave Alfu Iron Combat v 9mm a narazil jsem na toto pouzdro: http://copshop.cz/index.php?route=produ ... order=DESC. Zda se mi to velice sympaticke, mohu vas poprosit o nazor?



Melchisedech
Příspěvky: 84

Příspěvek#6 » pon 29. kvě 2017, 11:01

Na tak velkou zbraň bych raději volil hybridní pouzdro, které lépe rozloží váhu zbraně a nebude Tě tak tlačit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů