Bipod Harris, Versa, Leapers



antonspelec
Příspěvky: 1172

Příspěvek#46 » stř 21. lis 2018, 22:13

diky, ale ja uz mam ten Harris a to je fakt super vec

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#47 » stř 21. lis 2018, 22:55

cesty penez jsou nevyspitatelne ;) :D posledni trend je davat lauf co nejniz ;)

viz. jako treba tohle nebo to UTG... jenom ta cena u toho atlasu :D

Obrázek
https://eshop.bestpatron.eu/cz-detail-8 ... -10.5.html

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#48 » čtv 22. lis 2018, 08:23

jezekif: Tak to jo, v tom případě žádný mezikus nepotřebuješ.

Páčka není součástí bipod ani u Caldwellu, ani u Harrisu. Je tam prostě takový větší šroub. Jaký to má zavit nevím, ale důležitý je, že páčka obsahuje i takovou ozubenou "vlozku", která umožňuje polohovani te packy. Páčku totiž narozdíl od sroubu s malou hlavou neotocis o 360°. Snad jsem srozumitelný. :-)

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#49 » čtv 22. lis 2018, 13:54

Jo srozumitelný až dost (pro mě) mám na jednom stroji podobně "rektifikačníma" páčkama (matkama) dotahování stavitelných nožiček, takže vím jak to vypadá, i jak to funguje. A jak jsem psal, mají je u nás ve spojovacích materiálech jenže jen v metrických variantách nejmenší jsem viděl M6 za 66,-Kč což je proti 406,-Kč z Brownells sakra rozdíl (pouhých pěti kusů). No nekupte, když je to tak výhodné jeden kus za cenu pouhých šesti :lol:

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#50 » pát 23. lis 2018, 07:01

Mohl byste prosím někdo ověřit jaký závit je na šroubu/matce kloubu bipodu Caldwell, ale i Haris by měli mít dle údajů z Brownells stejný (rektifikační páčka má pasovat na oba) ale už nevím jaký.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#51 » pát 23. lis 2018, 15:27

Tak už jsem zjistil. A kdyby to někdo potřeboval vědět mají prý závit imperiální. Definitivně to zjistím až přijde to co objednám.



Mickhesh
Příspěvky: 111

Příspěvek#52 » stř 10. dub 2019, 17:18

Ahoj.. Koupil jsem si Bipod z Číny a od Odeonu na svou CZ 455Lux malorážku a oba se mi po čase uvolňují.. klasické upevnění přes šroub na poutko do pažby. Dá se totok nějak eliminovat a nebo budu muset využívat plněné bagy. Jak píšu po pár střelách se to začne uvolňovat a když to průběžně nedotahuji během střelby, tak mi to trapně spadne :-D Pro rejpaly: bipod z Číny za nevím kolik stejná kvalita jako Odeon, akorát nemá logo.. Koupil bych Harris, ale kde vezmu záruku že to bude držet a nevyhodím 3k do kanálu?

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 460

Příspěvek#53 » stř 10. dub 2019, 17:32

Originál Harrisky jsem měl čtvery a nepovolovaly se ani jedny na různých flintách. Zato číny jsem měl dvoje a jedny se povolovaly.

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#54 » stř 10. dub 2019, 17:40

Mikeš - rozhoď montáž a na skrutku daj kontramatku - najprv dotiahneš šrubu a potom kľúčom kontramatku. A bude držať!

montaz-uprava.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Mickhesh
Příspěvky: 111

Příspěvek#55 » stř 10. dub 2019, 17:46

Igrlík- vyzkouším.. proč mě to nenapadlo samotného :-D Díky!



antonspelec
Příspěvky: 1172

Příspěvek#56 » stř 10. dub 2019, 17:58

No tak kdyz to blbne uz u malorazku, asi nic moc kvalita to nebude. Ja mam Harris s odskokama na .223 Rem a zatim fakt velka spokojenost. Samozrejme ale ne za ceskou cenu

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#57 » stř 10. dub 2019, 18:15

Mě se bipod a to od Caldwellu z Brownells povoloval taky. Všiml jsem si, že za to mohlo nekvalitní lepidlo pod měkčenýma oválnýma podložkama lůžka opěry o pažbu a možná i výška těch podložek. vždycky se sesmekly stranou. Tak jsem podložky odlepil -stejně moc nedržely očistil od zbytků lepidla podložky i to lůžko a nalepil zpět pomocí 3M lepicí pásky 1mm silný a je po uvolňování.
A ten závit je opravdu imperiální.



Pauli
Příspěvky: 183

Příspěvek#58 » sob 2. lis 2019, 06:25

Jakou výšku Harrisek používáte na AR-ku 6"-9" nebo 9"-13"???

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#59 » ned 3. lis 2019, 13:06

Mám 6"-9"ky s oodskoky

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host