Bipod Harris, Versa, Leapers



midlos
Příspěvky: 100

Příspěvek#1 » ned 24. říj 2010, 20:04

Lidi zlatý, prý je na netu všechno, prdlajz, není !

Chci si koupit nějakou dvojnožku. V pažbě mám hliníkovou lištu v šířce 14 mm a nemůžu na netu najít vhodnou dvojnožku, která by se dala použít bez úprav jak na pažbě, tak na samotné dvounožce.

Všechny fotky dvounožek, které jsem našel jsou vyfoceny tak super, že jsou tam ty fotky úplně na nic.
Systém uchycení z toho prostě nepochopím.

Nemá někdo z vás možnost nafotit svoji dvojnožku i z hora, abych viděl pořádně tu dosedací plochu, jestli by se dala použít do té lišty ?

Díky všem.
Naposledy upravil(a) midlos dne pon 27. pro 2010, 22:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#2 » ned 24. říj 2010, 21:23

něco takovýho? http://www.alliancze.cz/adapter-s-cepem ... 6/d-70526/ ale ty rozměry jsou asi trochu jinak, zkus tam zavolat



Ares
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pon 25. říj 2010, 17:15

Pozor, tyhle accessory lišty jsou dvě. Evropská a Americká a drobet se liší rozměrem. Harris má adaptér na obě

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#4 » úte 17. pro 2013, 21:40

Ahoj, potřeboval bych radu od zkušenějších.
Chtěl bych na svoji ZKM 456 s originální pažbou a kováním nějaký bipod. Asi určitě jsem rozhodnutý pro Harris bez kloubu a velikosti buď stření nebo malé, ale nejsem si jistý, jestli se dá připevnit na to originální oko pro řemen? Mohl byste mi někdo poradit jak to je?

Děkuji za pomoc.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#5 » úte 17. pro 2013, 22:02

Na origo oko nejdou, buď ho vezmeš ze stran pilníkem a nebo přidáš ještě jedno na uchycení nožiček.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#6 » úte 17. pro 2013, 22:30

Ok, díky za odpověď. Teď už aspoň vím co a jak :-)

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#7 » čtv 16. led 2014, 19:28

Měl bych otázku ohledně kvality. Nevíte jak je na tom bipod od Odeonu. Vyplatí se jít do něj nebo je lepší připlatit za originál Harris. Určitě chci malé a bez kloubu. Mám to na ZKM 456.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » pon 7. dub 2014, 16:37

Zdravím,
měl bych taky jeden doraz ohledně bipodů. Vybral jsem si bipod Caldwell s kloubem, ale přemýšlím jakou velikost pro rekreační a sportovní střelbu (do budoucna třeba taktická malorážka atd. na ZKM456 s origo pažbou) 9'' - 13''? Nebo ten menší?
Díky za odpověď
Xerxes

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#9 » pon 16. bře 2015, 14:19

Dotaz. Kloub, či bez kloubu? Tutově jdu do Harrise, takže snad kvalita kloubu nebude problém. Jen me zajima, zda to ma smysl. Pokud bipod dobře pripevním, tak s naklonem nebude problem ne? ev se da trosku upravit nestejnym vysunutim noziček. Takže mám nad tím spekulovat, nebo proste vzít bez kloubu?



Ares
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » pon 16. bře 2015, 19:26

Osobně preferuji regulaci výšky odskoky a kloub s Pod-lockem



Návštěvník

Příspěvek#11 » sob 21. bře 2015, 21:31

Nozicky nejmensi mozne. Kloub vyrazne zjednodusuje manipulaci na nerovne plose. Aneb pokud strilis vyhradne z rovneho stolu nebo betonu, je zbytecny. Subjektivne take preferuji kombo kloub a nozky s odskoky.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#12 » ned 22. bře 2015, 10:37

HM JJ sem rozhodnutej pro kloub, jak sem byl u Grinche, tak nějaká zábava se střelbou na louce, paletě atd. určitě bude. :) Odskoky, nebo plynulej, ještě bádám. Cena je stejná. Odskoky jsou jednodušší, rychlejší a případnej náklon vyřešim kloubem že? Ale hmmm nemůžu se rozhodnout. :)



Ares
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » ned 22. bře 2015, 12:18

Jeden důvod hraje pro odskoky nejmarkantněji:
Při stisku tlačítka pro odskoky se nožky vysunují, kdežto při povolení šroubu pro plynulou regulaci se nožky zasunou. Zkus si takovou mapulaci když ležíš za puškou a potřebuješ co nejméně měnit polohu

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#14 » úte 7. dub 2015, 19:23

Ještě dotaz. Jak máte bipod pripevnený?
Základní je ten uchyt na sroub s dirou pro poruh. Pokud popruh neni, musi se vrtat do pažby.
Nebo nějaká ta nalepovací lišta?
Případně nejdřív weawer lištu (taky se vrtá) a až na tu bipod?

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#15 » ned 14. čer 2015, 18:14

Tak flinta je doma a ted objednám ten bipod. Jakej adaptér tedy mám koupit?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti