Střenky na revolver SW 686



Texan
Příspěvky: 83

Příspěvek#1 » pon 11. bře 2019, 23:13

Zdravím všechny,

chci se zeptat zda máte někdo tip na domácího výrobce střenek na tento revolver. Zatím jsem narazil na firmu Klinski kde mi neučarovala kvalita ani cena. O cenu by zas až tak nešlo pokud bude kvalita. Pochopil jsem již z diskuzí, že nechat si něco poslat z USA je asi utopie.
Všem děkuji za případnou pomoc.

PS: Pokud by měl někdo něco na prodej, klidně se ozvěte (mám square frame)

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#2 » úte 12. bře 2019, 08:49

Asi nejlepší hefty dělá VZ Grips. Myslím že je někdo vozí i sem ale z US poštou bez problému.



Texan
Příspěvky: 83

Příspěvek#3 » úte 12. bře 2019, 22:46

Ahoj, díky za tip. Vizuálně to sice pro mě není úplně ono, ale pořád lepší než starý gumový Pachmayr, takže to možná využiju.

Nemá tu někdo zkušenost s touto firmou? Jsou to Němci a kvalita dobrá (cena taky..)

http://int.nill-shop.com/Replacement-Gr ... er-grooves

Uživatelský avatar
sgt. Navážka
Příspěvky: 28

Příspěvek#4 » úte 12. bře 2019, 23:52

Není to sice domácí výrobce, ale kupoval jsem na Smiťáka K-rám na E-bay. Růžové dřevo, Thajsko, cena kolem tisícovky s dopravou, do deseti dnů byly doma. Do vyhledávání je samozřejmě ještě třeba uvést tvar pažby (square/round). Velikost K/L bude stejná.



Texan
Příspěvky: 83

Příspěvek#5 » stř 13. bře 2019, 00:11

Dík. Toho domácího výrobce jsem zmínil nevhodně. Může to být jakýkoli zdroj, který se sem dostane poštou či jinak..



Shinnare
Příspěvky: 52

Příspěvek#6 » pát 22. bře 2019, 14:37

Zdar,

kupoval sem 2 laserovy gripy na J a K frame na Brownells a klaplo to... Treba tam neco najdes...
ma to teda 3 nevyhody - 1.cena, 2. doba trvani, 3. nemuzes si to vosahat :)

https://www.brownells.cz/epages/Cesko.s ... encyID=CZK



Texan
Příspěvky: 83

Příspěvek#7 » sob 23. bře 2019, 00:26

Využil jsem tip sgt. Navážky a objednal na ebayi krásné střenky za cca 1100 Kč i s dopravou (která je zdarma). Dnes jsem obdržel SMS, že v pondělí mi je přivezou. Až to bude, nafotím a sdílím. Nemohu se dočkat:)
Tímto všem děkuji za pomoc.



Texan
Příspěvky: 83

Příspěvek#8 » čtv 4. dub 2019, 19:56

Takže střenky už v pořádku dorazily a přikládám pár snímků. Pro srovnání i původní Pachmayr.

EDIT: Nějak mi nejdou vložit fotky, tak chvíli strpení..



Grimpo
Příspěvky: 301

Příspěvek#9 » ned 7. dub 2019, 13:16

Karl Nill jsou vysoce kvalitní dřevěné střenky. Ty na fotce mám. Ale jsou vhodné spíš například na PPC. Já bych raději některý mířenkový, více anatomický, model. Bohužel, cena na NILLy je obvykle vysoká...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů