Peltor Sport tac nebo Pro tac II

Uživatelský avatar
Doolittle
Příspěvky: 79

Příspěvek#1 » čtv 4. říj 2012, 10:55

Zdravím všechny debatéry.
Rád bych si koupil jedny z těchto sluchátek. Apeluji tedy na majitele, prosím napište mi, pokud je vlastníte, proč třeba ty Vaše jsou podle Vás dostačující, vyhovující na běžné užívání... Předpokládám zejména použití venku, ne v hale. Nechce se mi zbytečně kupovat ty dražší, prostě si nedokážu představit jak velký rozdíl mezi nimi je. Máte-li někdo s nima zkušenost, zkuste mi poradit. Díky všem.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » čtv 4. říj 2012, 11:06

Osobně si myslím, že pro většinu použití venku stačí Sport Tacy, zvláště s přikoupenými gelovými ušníky jako mám já. I když při střelbě z 50 BMG už to nebylo ono :mrgreen:
Ale vyšší ochrana neuškodí nikdy, záleží na každém ;)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#3 » čtv 4. říj 2012, 11:09

Jak říka MarK, na běžné užívání sport tac stačí, v nejhorším případě se dají použít ještě špunty. U 50. bmg mi to vadilo víc při přihlížení než při samotné střelbě.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » čtv 4. říj 2012, 11:14

No je pravda, že při střelbě byl uragán všude kolem mě, takže těžko říct, co se v tom momentu vlastně kde dělo :D
I tak jsem uvažoval i o ProTac, ale neměl jsem zatím nikde možnost si je ozkoušet naživo.

Uživatelský avatar
Doolittle
Příspěvky: 79

Příspěvek#5 » čtv 4. říj 2012, 12:16

No právě, já ty protacy taky nemohl nikde otestovat, proto se ptám alespoň tady. No já pořád věřím, že za víc peněz je víc muziky, v tomto případě bude míň muziky slyšet :D Doufám.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#6 » čtv 4. říj 2012, 15:29

V případě téhle značky bych tomu věřil.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů