Podložka na stav pro krátkou zbraň

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#1 » sob 21. lis 2015, 23:37

Potom, co jsem upustil od nošení originálních kufrů od zbraní jsem si dnes uvědomil, že na podložce stavu je mnohdy poměrně neskutečný bordel a všechno se lepí na zásobníky, nebo na zbraň. Chtěl bych si pro tyhle účely pořídit nějakou podložku. Co používáte? :twisted:



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#2 » sob 21. lis 2015, 23:45

kus hadru? podložka pod myš?

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#3 » ned 22. lis 2015, 13:38

Kus hadru je samozřejmě moje záložní varianta :). Kdysi jsem ale na internetu viděl takové omyvatelne podložky na čištění a myslel jsem si, že by pro tohle mohly být i vhodne.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#4 » ned 22. lis 2015, 15:06

Zkus třeba kus koberce, Ale hadr postačí, nebo pokud jdeš na střelnici i s brašnou, co využít ji nebo nějakou její součást. Já používám buď právě kufřík, nebo prostě kus hadru, který nosím v tašce.

Ale popravdě mi přijde, že to moc řešíš. Kupovat speciální podložku pod zbraň, pokud to samozřejmě není zbraň za 100 tisíc, nebo vzácný sběratelský kousek, mi přijde jako zbytečné vyhazování peněz.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#5 » ned 22. lis 2015, 15:38

Já si pořídil 5,11 tactical brasnu, abych právě ty krabice nosit nemusel. Zkusim pokud nekdo neposle odkaz na neco vhodnejsiho vymyslet nějaký hadr, nebo kus koberce.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#6 » ned 22. lis 2015, 17:42

A určitě ta brašna má po delší straně nějakou plně otevíratelnou kapsu například na zásobníky. Tak třeba to "víko" té kapsy se dá použít na odložení zbraně.

Jinak chápu že nechceš nosit kufřík ke zbrani, mě se to taky tolik nelíbí, ale v batohu nebo tašce to bez problému unesu.



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#7 » ned 22. lis 2015, 18:34

Používám nějakou zelenou izolační podložku která se dává pod koberce. Není nějak krásná ale účel plní perfektně. Chápu "Magic", i své bazarové zbraně pokládám na tuto podložku. A hadru nosím taky ale spíš proto že používám moc oleje na konzervaci. Podložka je mnohem lepší než hadr, drží tvar a u té své si velikost určuji sám, jak si ji odstřihnu z kluba.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#8 » ned 22. lis 2015, 19:59

Ja tu mel treba po ruce jidelni podlozku pod talir ikea, nebo podlozku pro deti "hleda se nemo", to by urcite bylo reprezentativni prijit na strelnici a pekne to tam s dabelskym vyrazem rozbalit :DD.

Jinak taky olejuji o neco vice, ale nerekl bych zadny extrem. Ono vlastne staci malo, aby se ti lepil bordel na zbran. Nejvice to jde videt na mem cernem Walther PPS, kde to musim pretrit pred nosenim silikonovym hadrikem, protoze v opacnem pripade je z neho prachovka.

Nasel jsem konecne, co jsem myslel. Bylo to neco jako tohle http://www.armed.cz/podlozka-pod-zbrane ... /d-100944/ . Zase tolik to nestoji.

Tady toho maji vice:
http://www.lovecke-zbrane.eu/?hledej=po ... at&katID=0

Pro nekoho to muze mit i prakticky dopad (bohuzel Walther a CZ jsem nenasel). Ja bych si na takove rozbrani netroufl, protoze bych to pak asi neslozil dohromady. Na druhou stranu notebook taky dokazu u cisteni rozebrat na prvocinitele vc. obrazovky, ale vzdy mi pak pri opetovnem slozeni zustanou alespon 3 sroubky. Z toho bych mel u zbrane takovy zvlastni pocit :D.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#9 » pon 30. lis 2015, 14:46

Ty podložky který odkazuješ jsou primárně určené k čištění. Řekl bych že je zbytečné něco takového tahat s sebou na střelnici, když to je tlustý 3-4 mm. Zmačkat to nejde a tahat roli gumy je pro masochistu.
Zbraně převážím na střelnici v kufříku obalené vyřazenými bavlněnými tričky přítelkyně. Po vybalení jedno triko nechávám položené na pultu boxu a na něj odkládám pistole. Po dostřílení opět zabalím do trička a vezu dom.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#10 » pon 30. lis 2015, 14:51

Jednu uz mam jednu z nich doma. Je to takova vetsi dobre tvarna podlozka pod mys (mene kvalitni verze), ale myslim ze to bude dostacujici. Ja naopak cistim na velke latkove hadre, tak to asi nejak zkombinuji. V tasce na strelnici mam docela dost mista, tak mi to ani nebude vadit tahat. V kazdem pripade svou potrebu uz jsem vyresil.

Uživatelský avatar
Mujo
Příspěvky: 31

Příspěvek#11 » úte 5. led 2016, 16:10

Už jsem se ptal, bohužel bez odpovědi. Nevíte někdo, kde koupit podložku na čištění PPQ?


Sent from my iPhone using Tapatalk



lipas
Příspěvky: 61

Příspěvek#12 » stř 6. led 2016, 09:41

Mujo: pocitam (spis to ber jako vtip), tohle asi nehledas vid? http://www.guns-trade.cz/walther-ppq-po ... 400mm-2377 :-)

Uživatelský avatar
Mujo
Příspěvky: 31

Příspěvek#13 » stř 6. led 2016, 14:46

[FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND WINKING EYE] ne, tuhle jsem samozrejme nasel.


Sent from my iPhone using Tapatalk



lipas
Příspěvky: 61

Příspěvek#14 » čtv 7. led 2016, 10:34

njn, bylo mysleno na odhleceni ;-) To co shanis jsem kdysi nahodou natrefil primo na strankach walther-arms, ale nejak se mi to nedari ted dohledat... - ale pokud trochu vladnes internetu (coz vypada ze jo), tak co treba tady? je jich tam spousta ;-) http://www.ebay.com/itm/Walther-PPQ-Gun ... SwajVUT7aO
(a jeste jednou sry, fakt to mel bejt ocividne nepovedenej vtip)

Uživatelský avatar
Mujo
Příspěvky: 31

Příspěvek#15 » čtv 7. led 2016, 16:25

Ffftip jsem pobral, v poho. Na Ebay jsem je taky nasel, mam tam i ucet a par vjeci uz koupil, ale tuto podlozku s rozumnym postovnym jsem nenasel. Jedine pokud by byl zajem, koupil bych jich vic a postovne by se rozpocitalo. Timto se tedy ptan, byl by zajem?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů