Svítilny taktické a jiné...

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#76 » sob 13. srp 2016, 18:41

A závěr: NexTorch WL10X Executor zůstane na PPQ a FireTrust G01 CREE LED půjde na broknu:

7.JPG
8.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Kreon
Příspěvky: 39

Příspěvek#77 » čtv 18. srp 2016, 07:28

Tak super. Je dobré vědět, že ta NexTorch už sedí líp a je tedy v případě potřeby kam sáhnout. Ovšem na zbrani se mi moc nelíbí, PPQ ztratilo na kráse. Mmch....objednával jsi jí taky na AE?

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#78 » čtv 18. srp 2016, 07:52

Ne, koupil jsem ji na tuzemském e-shopu. Pokud jde o krásu, mně se právě PPQ s NexTorch moc líbí, je to, jako vždy osobní náhled, já mám podobné "monstrózní" doplňky rád...

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#79 » sob 18. bře 2017, 10:49

Jakou pouzivate a muzete doporucit kvalitni svitilnu na rail AR-15?



j.kuntos
Příspěvky: 68

Příspěvek#80 » sob 18. bře 2017, 20:37

z ebay za cca. 18 usd, zapadne až na doraz, a krásně lícuje se zbraní, takže nepřečuhuje, zapínání/vypínání ukazováčkem
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#81 » sob 18. bře 2017, 20:55

link?



j.kuntos
Příspěvky: 68

Příspěvek#82 » sob 18. bře 2017, 21:04

kupoval jsem to minulý rok, takže prodejce to už v nabídce nemá, ale jde koupit i jinde http://www.ebay.com/itm/New-800LM-CREE- ... SwiLdV~7kM a popř. podle názvu pohledat trošku lepší cenu u někoho jiného

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#83 » ned 19. bře 2017, 09:44

No to je ta samá Čína, která se prodává na Aliexpressu i o trochu laciněji a navíc většinou i s dopravou zdarma. Těch modifikací je více a liší se většinou jen systémem uchycení. Já mám FireTrust G01 CREE LED, viz výše. Jak jsem psal výše - provedení je velmi dobré, funguje to, životnost ale kdo ví jaká, ale za tu cenu to jde riskovat. Pochopitelně třeba na výše uvedenou NextTorch WL10X Executor to zdaleka nemá, to je prostě jiná třída.
https://www.aliexpress.com/item/Securit ... ba5d20c7cb



j.kuntos
Příspěvky: 68

Příspěvek#84 » ned 19. bře 2017, 12:23

jasně, i mě to přišlo z číny, většína prodejců z ali prodává i na ebay ale nakupuji tam radši, protože v případě problémů je ebay pružnější a vstřícnější.

jasně, stojí to pár s stovek i s dopravou a pro mě to účel splní, na pravidelné trénování je to otázka, docela by mě zajímalo, co to vydrží.

kupoval jsem i obdobné a opravdu je rozdíl, když člověk koupí s 600lm,800lm,1200lm, mám i tu poslední a proti té 800lm co je nahoře ta 1200lm svítí tak 3x víc :-D

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#85 » ned 19. bře 2017, 15:32

K tomu malý OT dovětěk, neřekl bych, že eBay je v případě reklamace vstřícnější, řekl bych, že Aliexpress funguje v případě nespokojenosti zákazníka nebo nedodání zboží daleko vstřícněji. Prodejci se jak čert kříže bojí špatného hodnocení, takže se mohou přetrhnout aby ho nedostali. Koupil jsem balík LED žárovek, u jedné se protáčela patice (ale svítila) napsal jsem to prodejci, během pár dní byly peníze za ní na mém účtu, koupil jsem grip na držení foťáku, byl křivě ušitý, prodejce mi ihned posílá jiný typ, který je dražší a vypadá mnohem kvalitněji. Navíc příjemná je i vazba na portály "Vratné peníze" a "Plná peněženka", takže z každého nákupu na Aliexpressu kupující dostane zpět 5% z nákupní ceny, které dostane vyplaceny v Kč na účet.
Omluva za OT, jen pro úplnnost.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#86 » čtv 14. pro 2017, 23:50

brrr tady na poslední stránce je to samá Čína...
Co tahle nějaká společná objednávka od Malkoff ? Chtěl jsem tam brát před časem dropin do P6, ale zabalil jsem to tehdy kvůli pekelnýmu poštovnému. Nicméně v pár lidech už by to nebylo tak bolestivý...



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#87 » pon 5. úno 2018, 11:35

Kdyby si někdo chtěl poskládat (nebo vylepšit) svítilnu typu SF 6P, tak eurolamp vyprodává KX přestavbové hlavy s LED modulem (120lm, ale řek bych, že to má v reálu víc) s celkem velkou slevou. Místo klasických cca 3K je má podle typu za 700 až 800 kč.

EDIT: modul je samozřejmě kompatibilní s celou řadou... testováno na 6P, 628 a M591

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů