Svítilny taktické a jiné...

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#46 » stř 6. črc 2016, 10:04

Paza, ja tu wl-10 mam, jestli se pohybujes nekde v prostoru tabor-praha, muzu ji vzit na vyzkouseni. Btw na p-01 to taky nevychazi uplne dobre do drazky, ale drzi i mimo ni

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 994

Příspěvek#47 » stř 6. črc 2016, 15:33

Serz: děkuji, poslána SZ.

Jinak jdu do rizika a objednávám toto:

http://www.aliexpress.com/item/Hot-Sale ... 47728bb12b

Po odzkoušení popíšu své poznatky....



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#48 » stř 6. črc 2016, 16:44

Ta baterie CR2 je nejak bezne k sehnani? Pripadne dava se tam akumlator nebo nejaka jednorazova? Nasel jsem hodne ruzne ceny a ty nabijeci asi potrebujou dost specialni nabijecku.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 994

Příspěvek#49 » stř 6. črc 2016, 16:55

CR2 je běžně dostupná lithiová baterie, cena za kus cca od 35,- Kč do 90,- Kč, je to běžná baterie pro foťáky. Akumulátory by tam měly také jít, jsou to aku 15270 či 15266, ale ty neznám, uvidíme. To příjde na řadu až uvidím, jak to vypadá s použitelností a kvalitou svítilny...

Teoreticky by tato svítilna měla být na PPQ namontovatelná bez potíží, provedení vypadá dobře, uvidíme. Za těch cca 470,- Kč to za pokus stojí, provedení se ani tak moc nebojím, protože díky zkušenostem s čínskými baterkami to tak trochu znám, mechanické provedení svítilen je velmi slušné, všude těsnicí O-kroužky, funkce po několika letech používání bezvadná, takže jsem to risknul a objednal a uvidíme :o :shock: :D



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#50 » stř 6. črc 2016, 17:20

Tusi nekdo, jestli jde namontovat na CZ P09? Docela se mi libi, mam chut objednat ;-)



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#51 » stř 6. črc 2016, 17:46

Ja si puvodne neco takoveho chtel koupit ale po tom co pripravuje vlada si počkam na svitilnu se zameřovačem :)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4582

Příspěvek#52 » stř 6. črc 2016, 18:10

JardaB : Akumulátor Li-ion kompatibilní se svítilnou koupíš i s nabíječkou za stejného zdroje za pár kaček.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1880

Příspěvek#53 » čtv 7. črc 2016, 06:05

paza: mám podobnou https://1drv.ms/f/s!ArSkykF8scCxuBGR8kVSxIihyBG- zatím nastříleno něco přes 100 ran. mám k tomu dvě mínuska, první, že se špatně čistí sklíčko. a druhý je estetický. myslel jsem, že jí budu mít nasunutou u lučíku, aby moc nepřečuhovala hlaveň, ale dva výstřely a posune se do té pozice, jak má být nacvaklá. za ty peníze to je asi dobrý. možná mírné třetí, asi bych nepotřeboval stroboskop. spínací tlačítko funguje tak, že první zapnutí svítí klasicky, pak vypnu a zapnu znova a jede blikačka, vypnu a zapnu a zase svítí normálně. asi nějaká čínská vychytávka, ale praktický to moc nevidím. takže trochu hledám dál, něco co by mě na G19 nečouhalo tolik pod hlavní dopředu.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#54 » čtv 7. črc 2016, 06:50

Jestli to je stejny system co mam, tak k prepnuti modu staci tuknout do spinace, ne nutne uplne vypinat a zapinat

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 994

Příspěvek#55 » čtv 7. črc 2016, 08:58

Nějak nechápu, proč ti Číňané pořád dělají ty přihlouplé multifunkce tím vypínačem a proč tam nedali třeba u baterek přepínač módu, u taktických svítilen proč není jen zapnuto-vypnuto.
Až mi svítilna příjde, tak se podívám, zda by nějak nešlo ten stroboskop vyřadit z funkce, je to funkce zcela zbytečná.



cipis
Příspěvky: 2135

Příspěvek#56 » čtv 7. črc 2016, 09:46

Víc proužků, víc adidas :D

Jak jsem psal výše, jde ten driver vyměnit ...

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 994

Příspěvek#57 » pát 8. črc 2016, 19:23

Tak jsem se dočetl, že by to přepínání módů mělo fungovat tak, že po zapnutí se spustí mód svícení na plný výkon, po vypnutí a zapnutí do 2 sekund se spustí mód stroboskop. Při zapnutí po více než 2 sekundách se spustí opět svícení na plný výkon.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#58 » pát 8. črc 2016, 19:54

Ja mam asi podobnou baterku a jsou tam mody 3 - plny vykon, snizeny vykon a blikani, to tady neni?
Je tam sestinohy svabik ktery asi vsechno ridi, tlumivka a par soucastek, dokumentaci podle oznaceni jsem k nemu nenasel. Jak jsem se ptal, ten drzak je u pistoli nejak univerzalni a pujde to na P09 a P07 (tu mam ve verzi kulickovky CO2, s tim by mohla byt v noci sranda) Skoda, ze je zatim nebezpecne objednat verzi s laserem, koukal jsem, ze jich je ve shopech dost.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 994

Příspěvek#59 » pát 8. črc 2016, 19:56

U té svítilny, kterou jsem si objednal, viz výše, jsou funkční módy jen dva a to plný výkon a stroboskop.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1880

Příspěvek#60 » pát 8. črc 2016, 20:36

paza: děkuju za tip na to přepínání. funguje to přesně, jak píšeš. takže tím pádem mě tam to blikání až tak nevadí.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti