Olej - Nanoprotech gun zkušenosti???



Paulus
Příspěvky: 96

Příspěvek#1 » ned 31. črc 2016, 16:25


Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#2 » ned 31. črc 2016, 17:45

Nanoprotech používám, ale nemám s čím srovnat. Koupil jsem ho přímo se zbraní. Ze začátku jsem mazal po každém střílení, teď asi po 3.
Chválí se tím, že stačí namazat 3x zbraň a nezrezne.
Uvidím co udělá na kose, kterou mám objednanou.



Čop
Příspěvky: 145

Příspěvek#3 » pon 1. srp 2016, 16:33

Já jejich sprej používám na kolo a maximální spokojenost. Sice se na to bordel nalepí, ale spláchnu to jen vodou, nic nemažu, všechno běhá jako po másle. Pro zbraň ten cyklistický asi neber :-) , ale jinak Nanoprotech = super výrobek.

Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Příspěvky: 61

Příspěvek#4 » stř 25. říj 2017, 18:00

Ahoj, rád bych toto téma oživil a zeptal se, jestli má zkušenosti někdo další. Letos jsem totiž nedopatřením po delší době zavítal na Modelhobby a tam jsem byl zachycen prodejcem tohoto oleje. Vychvaloval mi to tam do nebe a že není nic lepšího. Od přírody nevěřím ničemu, co je "nejlepší, nejrychlejší, nejlevnější" a jinak nej... Proto bych se rád zeptal jaké zkušenosti s tím kdo má.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#5 » stř 25. říj 2017, 18:04

Nejlevnější není zcela určitě, špatný taky určitě ne. Ono je to vždy i o víře ve vlastní volbu. Každý výrobce podobného zboží tvrdí, že dodává to nejlepší.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#6 » stř 25. říj 2017, 18:08

Není špatný. Koupil jsem si už druhou plechovku. Povrch po ošetření vypadá trochu jinak než po standardním oleji. Klidně ho vyzkoušej. Mám doma na různých místech různé oleje a čistím stejně tím, co zrovna přijde pod ruku:)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#7 » stř 25. říj 2017, 18:10

pelanj má pravdu :lol:



mrkev
Příspěvky: 69

Příspěvek#8 » stř 25. říj 2017, 19:23

Výborně rozpouští všechen možný humus. Dřív jsem skluzavku po Limitech drhnul hodinu, tímto to jen našplíchám a za chvilku to jde dolů samo. Už mám taky druhou pixlu a zatím to vypadá, že narozdíl od Limitů u tohoto přípravku zůstanu.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#9 » stř 25. říj 2017, 20:54

Pouzivam ho chvilu, cisti a maze, ale Balistol je urcite ucinnejsi na cistenie a najlepsie zo vsetkeho co mam funguje Schletek 2v1. Je pouzitelny, ale znova ho uz nekupim.

Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Příspěvky: 61

Příspěvek#10 » čtv 26. říj 2017, 11:04

Já zatím střílím jen celopláště od SB a používám Balistol, kterej, zdá se, funguje slušně. Když jsem prolízal DF, tak hodně lidí doporučuje motorovej olej. Ten jsem ještě nezkusil a nevím jak dobře rozpouští bordel.
Ten Nano protech mě zajímal jen z důvodu, že mi ho dost vychvaloval :)
Nevím jak je na tom Balistol (kterej taky není z nejlevnějších) s šetrností k povrchům zbraně. Mám lakovanou SP-01 a nastříleno zatím cca 500 ran, tak nemám moc velkou možnost srovnávat.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#11 » čtv 26. říj 2017, 11:14

motorovej ani tak ne kvůli vlastnostem na čištění, ale zejména kvůli ceně (zvlášť když už leží doma) na konzervaci a mazání



tequilla
Příspěvky: 29

Příspěvek#12 » čtv 26. říj 2017, 12:11

Používám a střídám s Brunoxem. Nevidím v tom žádný rozdíl, kromě barvy (Nanoprotech do žluta, Bronux do modra).

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#13 » pon 30. říj 2017, 18:59

Nano používám cca rok na všechny své zbraně a jsem spokojený.



johnny.so
Příspěvky: 7

Příspěvek#14 » sob 25. srp 2018, 09:09

Já na SIGa používám https://www.oleje-pema.cz/motorovy-olej-castrol-edge-titanium-fst-0w-30-1l_33520.html a chodí to krásně :) Ikdyž mě ten sprej lákal ke koupi :lol:

Uživatelský avatar
strasidlo
Příspěvky: 77

Příspěvek#15 » ned 26. srp 2018, 19:12

Sláva 3x. Motorový olej pro provozní mazání zbraně je super. Za mě jen 5W-30. Jen si říkám, kdy vypukne aféra zdravotních a ekologických rizik z nanotechnologií. Podobně jako že se nejméně 20 let hází bordel do oceánu a teď překvapeně tahají brčka želvám z nosu. Pokrytecká doba. Jo a sorry, ale nano olej nebo nano cokoli super extra jen z větší části jen udička pro rybky. Stačí kouknout na wiki a po olejích žádná zmínka.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů