Zásobník pro malorážku JW 14

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#1 » ned 22. led 2017, 18:14

Zdravím, vlastním (zatím) čínskou malorážku JW 14, kterou jsem si kupoval asi před 16-cti lety. Bohužel mi časem praskl jeden ze dvou plastových zásobníků. Snažil jsem se na netu sehnat druhý, ale bezvýsledně. Neví náhodou někdo z vás, kde by se dal sehnat ? Imperialistickou řečí nevládnu, němčinu jsem zapomněl a rusky jen pár slov, takže jsem musel omezit hledání jen na české servry - bezvýsledně. Dle vyjádření JPP by mohla existovat i jiná alternativa od jiného výrobce, ale toto mi není známo.
Pokud by někdo z vás věděl, kde sehnat náhradní zásobník do této malorážky, byl bych rád, kdyby se zde na fóru ozval.
Pokud možno bych poprosil o aktuální informace.
Děkuji Georg.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#2 » ned 22. led 2017, 18:48

Ceho je to kopie? ZKM 452? Zkusil bych zasobnik ZKM 452. Treba bude pasovat.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#3 » ned 22. led 2017, 19:11

Že by to byla kopie něčeho o tom mi není nic známo (podoba s jinou snad, ale ne kopie). Zásobníky 100% nepasují. Vlastním i ZKM 456 a podoba absolutně žádná.
P.S. ten plastový zásobníček pro JW 14 je na 10 nábojů.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#4 » ned 22. led 2017, 20:01

Zkousel jsi jgs trage http://www.jgstrade.com/? Maji v sortimentu Norinco a tuhle jsem tam sehnal nejake nahradni dily na JW21.
p.s. na web nekoukej, ten je hroznej. Ale zkus tam zajit nabo zavolat. Dlouho jsem tam sice nebyl, ale byvali dost ochotni. :)

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#5 » ned 22. led 2017, 21:55

Díky za tipa, zitra tam zavolám.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#6 » úte 24. led 2017, 19:25

Takže nakonec ani v této prodejně jsem neuspěl a ani u Řeháků také nic. Takže hledám dál. Kdybyste někdo věděl o něčem aktuálním, dejte prosím vědět. Děkuji.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů