Cajun Gun Works



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#1 » ned 19. bře 2017, 09:47

Zdravím,
objevil jsem Cajun Gun Works. Mají v nabídce dost zajímavé doplňky pro CZ pistole. Rád bych věděl, jestli s jejich produkty máte někdo zkušenosti, případně jaké. Rovněž přivítám praktické zkušenosti s objednáváním. Obávám se, že jednoduchý nákup někde u dealera v EU asi nebude možný.



Bat01
Příspěvky: 25

Příspěvek#2 » stř 5. dub 2017, 14:53

Bohužel, něco sem dostat, je docela problém....
Pokud by někdo věděl jak to sem dostat, měl bych o něco určitě zájem...

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#3 » stř 5. dub 2017, 15:30

No koukal jsem na zboží které nabízejí (ne na úplně všechno) a nenašel jsem tam nic tak zvláštního co by nešlo sehnat u nás v ČR nebo v EU. Napište konkrétně jaké zboží Vás tam tak nadchlo a jestliže to moderátoři nevyhodnotí jako komerci, pokusím se Vám tady nabídnout alternativu.

Pro moderátory: nejsem podnikatelem v oboru zbraně a střelivo ani provozovatel e-shopu s doplňky pro zbraně.



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#4 » čtv 6. dub 2017, 09:47

Díky za nabídku. Mně se obecně líbí ta jejich idea kitů, především pro Omegu. Podobnou nabídku jsem zatím nikde jinde neobjevil a na fórech se spíše naznačuje, že puškaři se moc nechtějí s mechanismem Omegy zabývat. Takže třeba SRS kit na zkrácení resetu u fullsize Omegy nebo kompletní kit 75700 Omega, který nabízí možnost pohrát si se spoušťovým mechanismem. Jasně, když tady najdu puškaře a přesvědčím ho, tak mi to za ty peníze asi taky uděla, ale mě se zamlouvá možnost, že dostanu všechny dílky v pytlíku, mohu je porovnat s originálem a uvažovat nad tím, co se změnilo a proč, no a když zjistím, že to po úpravě přece jenom není to, co jsem chtěl, tak si to můžu vratit do původního stavu.
Nabízí někdo podobný SRS kit u nás?

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#5 » čtv 6. dub 2017, 13:32

Hm :( tak tady sklamu. Tak daleko jsem se neproklikal a popravdě tento kit vidím poprvé. Ani jsem netušil že se někdo vůbec úpravou Omega spoušťáku zabývá... Nicméně to vypadá opravdu zajímavě až teda na tu cenu :roll: . Při ceně 218 $ to je už skoro rozdíl mezi ČíZou Omega a Shadow.
Jinak kity na úpravu spoušťáku nabízí tuším Robin Šebo (ale ne na Omegu), pak samozřejmě zkusit nějaké puškaře ale to bude asi problém, přesně jak píšeš, protože s Omegou většinou nechtějí mít nic co do činění...



Bat01
Příspěvky: 25

Příspěvek#6 » čtv 6. dub 2017, 19:46

Jedná se mi přímo tady o to-https://cajungunworks.com/product/92030-short-reset-kit/
Bohužel neznám nikoho kdo by se do úpravy Omega pustil.
Tak asi jen tohle řešení, ale je problém to sem dostat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti