P: Ruger Mk III .22LR

Staré neaktuální inzeráty


Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#1 » pát 31. srp 2018, 20:51

Na náhradní díly. Je minimálně střílený, cca 1000 ran. Balení zbraň, weaver lišta s šrouby, klič na zajištění, pouzdro a custom zakázkové střenky ze stabilizovaného Javoru. Tím že ho nabízím na náhradní díly, rád bych si nechal oba zásobníky pro jeho brášku kterého mám Lite 22/45. V případě nutnosti 1 za příplatek k ceně oželím. V čem je problém. Hlaveň má cca uprostřed malí, ale viditelný prstýnek, viz foto. Jestli to byl slabý výstřel a druhá střela poškodila hlaveň, netuším. Neregistroval jsem problém. Střílet se s tím dá i nadále, ale má to snahu trochu rozhazovat soustřeď, což při mířených disciplínách trošku vadí. Proto prodej, nechávám si verzi Lite 22/45 Ze zbraně je použitelné (vynechám li funkční hlaveň s drobnou vadou) závěr, rám, lišta, zakázkové střenky, zajišťovací segment hlaveň/rám, pouzdro. Cena samotného rámu (kupoval jsem si náhradní u MPI ) je 6000,- Cena tohoto mého kompletu 4000,- bez zásobníku. Pokud by byl zájem s jedním zásobníkem + 500,- Zbraň nevyužiji, přesto, nerad bych dostával nabídky typu dám 3000,- atd. Děkuji Podmínkou ZP + nákupní povolení

Kontakt: m.hlinak@seznam.cz..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#2 » ned 2. zář 2018, 12:32

Doplňuji lokalitu : Tuchlovice - ok. Kladno



Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#3 » sob 8. zář 2018, 12:37

prodáno.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti