P: Elektronická sluchátka Walkers Razor Slim Shooter - černé

Staré neaktuální inzeráty


Commando.tn
Příspěvky: 96

Příspěvek#1 » ned 2. zář 2018, 08:01

Prodám skoro nová a minimálně využitá elektronická střelecká sluchátka Walkers Razor Series, skládací, slim (úzká), v černé barvě.
Jde o sluchátka s elektronikou tlumící hluk a zesilující podle potřeby mluvenou řeč nebo okolní zvuky. Sluchátka mají dva všesměrové přijímací mikrofony, kvalitní reproduktory pro čistý zvuk (nevadí jim blízký mobilní signál), ovladač hlasitosti s ON/OFF funkcí, reakční dobu elektroniky jen 0,02s, pogumovaný povrch sluchátek, audio vstup 3,5 mm Jack pro mp3 či jiné zařízení a komfortní vypolstrování. Útlum zvuku dle US normy NRR je 23dB a napájení je přes 2 AAA baterie, které vám ve sluchátkách ponechám (Duracellky).
Sluchátka jsem koupil zde v ČR, 14.5.2018 a jsou ve 2 leté záruce. Vážení, jsou naprosto jako nová, nepoškozená, neotlačená a čistá, kdy jsem je měl jen maximálně 6x na střelnici.
Jediným důvodem prodeje je, že mi nevyhovují v kombinaci s obroučkami dioptrických brýlí a budu hledat nějakou náhradu s gelovými náušníky, abych si v této kombinaci lépe chránil sluch. Původní cena byla 1776,- Kč, tedy má nabídka je vzhledem ke stáří a stavu velmi solidní. Fakturu a návod přiložím.
Lokalita: Středočeský kraj, Nymbursko
Kontakt: 605848121, commando.tn@seznam.cz..
CENA: 1000,- Kč
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Vindex
Příspěvky: 68

Příspěvek#2 » ned 2. zář 2018, 08:40

Sz



Commando.tn
Příspěvky: 96

Příspěvek#3 » ned 2. zář 2018, 09:22

prozatím zamluveno



Commando.tn
Příspěvky: 96

Příspěvek#4 » čtv 6. zář 2018, 16:31

PRODÁNO

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 36 hostů