Zbraně, lov aj.v USA - zprávy od našeho zpravodaje Alibaby



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#61 » úte 6. bře 2012, 04:33

Konecne jsem se k tomu dostal a tak doufam ,ze to nebude zlobit jako posledne .....tak kdo je takovy chytrak, ze si mysli ze vytahne strelu z nabojnice take jsem se o to pokousel a tak jsem cele zmrvil ,ze to letelo do rybnika nabojnice nepasovala ani do nabojove komory a slo o zleznak tak ten lak byl tak zaschnut ,ze vytazeni nebylo mozne.....

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#62 » úte 6. bře 2012, 08:41

Existuje takovej bazmek, delaborační kladívko se to jmenuje, a tím vyndáš jakoukoli střelu bez námahy a bez poškození. :roll: A komu se nechce mlátit s patronou tak si pořídí kleštinu a delaborace zabere asi tak půl vteřiny.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#63 » úte 6. bře 2012, 09:48

No to nesmíš být tak nešikovný, já myslel že u vás v americe jsou takoví borci, že to dokážou i bez mrvení. No vem si takovýho Ramba, co jste o něm natočili několik dílů. Ten si vytáhl z nábojnice i střelu do granátu. A bez poškození. To přece musí fungovat. To natáčeli podle skutečné události - vytahování střely z nábojnice. No ale fakt to navrtání z druhé strany střely - zespoda funguje. Na jůtůb byly nějaký videa a docela nářez. Někde v Kolumbii (to je pro tebe kousek, ne ? ) to zkoušeli policajti nejdřív na prasata a pak s tím stříleli po drogových dílerech. Ti se rozprchli hned, když to dostal ten první, protože to v něm udělalo takovou paseku, že ani brokáda by to snad nesvedla líp. A ten zvuk při výstřelu taky nadělá dost kraválu. Teda když vystřelili rychle za sebou, bylo to jak z kulometu. Fakt, nekecám, sám sem to viděl na videu. Ale rychle hledej, než to smažou. Já americky neumím, takže už nevím, co napsat do toho vyhledávače. Narazil jsem nato náhodou a ještě loni na konci roku to tam bylo.



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#64 » úte 6. bře 2012, 22:05

Vice jak pred 30 lety jsme viklali mosaznou nabojnici ,az se vyviklala a vyndali jsme strelu a vysypaly prach, ale ja se snazil vyndat strelu ze zeleznaku kde je tim lakem prilepena a nejake delaboracni kladivko vam nepomuze .....proti drogovym dealeru se pouzivaji 6 ranne granatomety a mozna automaticke brokovnice......gratomety jsou nejmene 20 let stara zbran ,myslim 6 ranne granatomety ......

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#65 » stř 7. bře 2012, 01:24

Jo, jasne, sestiranne RPG mam doma za kredenci. Proti nocnim vetrelcum velmi ucinne! :lol:



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#66 » stř 7. bře 2012, 20:39

Pozor jde o 6 ranny granatomet a ne RPG ......granatomet co ma dostrel 400m a asi 250stop /s poc. rychlost a tak je to videt pouhym okem .....okruh 5m je 100 $ zabiti srapnely ,granatomet na jednu ranu se objevil ve veitnamske valce a vypada jako velka brokovnice a potom byly vymysleny granatomety na velky bubinek a 6 ran vetsina byla vyvezena do Jizni Ameriky ,MExika a ja nevim kam jeste.....



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#67 » pát 1. čer 2012, 07:53

Tak zase jsem neco nevedel a davam za pravdu jomekabi jak pise ze ti Zombici se sami nezabijou a tak ja jsem nevedel ,ze jsem se ocitl v zemi lidozroutu.....Jak tak ctu net jsou vsude kolem ,zase kdyz mne sezere lidozrout pouze moje chyba mel jsem byti ozbrojen ......to same v Mexiku tam sice lidozrouti nejsou ,ale kazdy tyden tam objevi masovy hrob kde je az 100 mrtvol a nekdy vysypou na dalnici az 30 mrtvol zase je to chyba obyvatel at si rezim rika co chce, poridim si bouchacku tak se musim psychologisky na lidozrouty pripravii, jestli je nedostane drive policie.....



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#68 » čtv 23. srp 2012, 13:36

Tak jsem se zase dozvedel z jednoho fora, ze zase nic nevim a tak jsem popisoval me superpytlactvi jak by rekli u vas myslivci a ostatni byrokrati co jsou u koryta a kradou, jak jsem asi pred 3 roky roky ucil 17 letou strilet a lovit kladkovym lukem jasne od te doby uz uplynul nejaky cas a dnes sice stale je na skole a studuje veterinu a tak chtela naucit se lovit lukem a tak si na to vzpominam -----usmevne pribehy .....Ono nejde o to naucit se strilet lukem ale predevsim znat zvyky zvere .....dnes jasne uz dostala stovky ryb a plno zvere ja to ani nepocitam a jasne mne moje super-pytlactvi funguje at si kazdy rika cokoliv jinak chodi s prazdnou do dnes, zatimco je uspesnou v NC stejne tak jako muj sverenec ,kdyz otevru nejaky ten lovecky casopis je tam dokonce jsem jej tam videl jak drzi statni rekod jak dostal havrana za letu se proste sipu vyhne a tak se musi pockat az usedne pamatuje si fintu co jsem mu pred lety ukazoval jak lovit havrany prakem ,byly jsme pod stromy a na vabicku se zacali sletat havrani a jasne letali tesne nad stromy a tak nemeli cas se uhnout olovene kouli asi 50 cal .Prak natahovany do plneho rozpeti co tak dostreli asi 300m olovenou kouli zkousel jsem to nekolikrat ale nikdy jsem to presne neodhadl ani nezmeril.....Havran ma asi 10x lepsi zrak, nez clovek ......

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#69 » čtv 23. srp 2012, 22:29

No vidiš to Alibabo, jak se u vás zlepšujete. Nedávno jste lovili klackama a kladli jste pasti a dnes na ty vycyhytralý zvířátka jdete s lukem, šípy a prakem. Paráda, za chvíli vynaleznete střelný prach a přibudou i kulovnice a brokovnice :)



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#70 » pát 24. srp 2012, 02:08

Tady tak asi 90% co lovi puskama ,presto pouzivaji luky a zase z 90% jsou to kladkove a pak dobrovolne prechazi tech 10 % na neco obtiznejsiho a to jsou drevolaminatove luky a tak stale je to asi 10 milionu lukostrelcu a vsichni ti olympijsti vitezove co strili tim zakrivenym lukem lovi tez, ale pouze kladkovym lukem jeden co vyhral se nechal slyset ze za to cenu co dostane leti na lovy svym kladkovym lukem dobre vi i doma ze nic nemuze zasahout ti olympijskym paskvilem co se strili terce a ten co vyhral zlatou placku v jedenacti zastrelil cerneho medveda /baribala ...
Jo vzpominal jsem na ty ceske myslivce, kdyz jsem ucil meho sverence strilet kulovnici 7,62 x51 mm Nato ......a jeste nez mne vyhodili z mysliveckeno fora vypravel jsem ji jak kupuji starou vojenskou munici a jelence musite strilet na kost ,aby kulka zmenila smer ,ale to uz bylo na zelene strasaky silne kafe ,ne ovsem kazdy byl ignorat jeden si vzal kladkovy luk a je na rok v zapadni Canade ....Taky u vas temer kazdy myslivec strili lukem ??? Stale jsou tam ti stari pitomci co asi vychovali nove pitomce ? Nevim uz temer 30 let jsem tam nebyl tak ja jsem se musel smat kdyz jsem stal nad klukem a ridil palbu co ma delat a jak ma strilet a pak jel do Jizni Karoliny a prase chutnalo dobre. jak jsem napsal ze zraloka sezeru drive nez oni, tak cechacci sli do vrtule ,zrovna na podzim jsme se bavili jak velkeho zraloka ma strilet je to asi 240 cm pak ze moc tezky vytahnout do clunu dnes se zraloci zivi lidmi a tak je jich dost .Vzpominate na ty tsunami v Indonesii 300 000 jich to vtahlo do indickeho oceanu a skoncili jako pamlcek pro zraloky a ted nedavno v Japonsku 30 000 mrtvol a zralok se muze dozit az 40 let, ted na jare kolem Floridy plavalo asi 100 000 zraloku asi tak do 3 m dlouhych procesi bylo asi 20 mil dlouhe tak to filmovali z helikoptery zacali pred lety chranit tulene co jsou prirozena potrava pro zraloky a tak kolem pobrezi kruzi bily zraloci a obcas si na nekom pochutnaji, ne nebojte se ja mam k Atlantiku asi 400 mil ....

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#71 » pát 24. srp 2012, 06:47

Soudruhu Alibabo, tak o tebe se bát opravdu nemusíme. My jsme rádi, že tě tu máme :D
Vždyť kdo jiný by nám tu vyprávěl zaručeně pravdivé zprávy ze země neomezených možností.
Musím tě ale ubezpečit, že ani po těch 30 letech, co jsi odešel, tak tu u nás žraloci pořád nejsou. Takže naši myslivci nemají pořád co lovit. A tak si to vynahrazují v lesích. Ty jsou u vás taky, ne ? Myslím ty lesy. Jinak je opravdu vážně pro mne novinka, že američtí olympionici ve střelbě z luku se připravují na olympiádu střelbou na živou zvěř. To jsem netušil, protože u nás takové podmínky nejsou. Teda lov zvěře lukem či kuší je u nás pořád zakázán. A o žralokovi ani nemluvě. Asi proto nemáme tak kvalitní olympijské střelce z luku. Naše slavná vláda s tím bude asi něco muset udělat, jinak nevím nevim, asi vám v tý emerice nebudem konkurovat. Nevím ovšem, jak je to s legislativou jiných evropských zemí. Tam možná mají lov zvěře a žraloka lukem povolený. Zkusím to zjistit. Nicméně poslední dobou se zajímám o luky samotné. Ale jen o ty reflexní. Kladkové jsou na mne moc přetechnizované. Byť jsou silnější. Takže díky za cenné informace a hodně zdaru při lovu ;)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#72 » pon 27. srp 2012, 02:02

God bless Alibaba! :lol:

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 537
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#73 » pon 27. srp 2012, 09:19

Ja to slysel jako:
-God bless USA
- He can't. He's too busy laughin'...



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#74 » sob 1. zář 2012, 02:31

http://www.youtube.com/watch?v=W1LcbczX ... e=youtu.be


Tohle sice neni z USA ale puste mne k pocitaci a budete se divit co vymyslim a tak co my dalo vysvetlovani ,nez to trochu pochopil to neni blbec ma dokonce Phdr a tak nejak tak asi nekolikrat chytrejsi, nez ja .....



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#75 » sob 10. lis 2012, 20:38

Uz asi vite jak nam tady komunisti zvolili staro-noveho presidenta ,no proste hruza a jedine kdo na tom vydelal je zbrojni prumysl lide nakupuji zbrane o sto sest a dnes uz to spocitali kolik lidi nevolilo o proti tomu roku 2008 a tech 18 milionu ,alespon tretina si sla radeji koupit pistole co je tady oblibena zbran konflik ,ktery ocekavaji bude ve mestech a tam vzdalenosti budou tak 200 m a na pistoli se necha rychle vymenit delka hlavne a pridelat pazbu je zname z 19 stoleti a nemejte strach patrony nedojdou kazdy pistolovy patron se necha pohodlne prebit nejmene 5x a i ta umela brokovnicova patrona se necha prebit az 5x Jinak se ocekava ze komunisti zacnou ve velkych mestech postupne vymirat a ono se to uz dele dnes ,ale stale to neni nic masivniho .Pistole je lehka ,mala palna zbran a tak se nechaji nosit dve .....ocekavaji se poulicni boje proti komunistum ,prebijeni bude ohromny prumysl a na cerno prumysl co vlada nebude mit policejni sily zastavit a tak kdyz je prebijeni rozdeleno do 3-4 lidi radove za smenu mohou prebit nekolik tisic patron .....ted se tady nakupuje asi 3 miliony palnych zbrani rocne i zdejsi zoldaky uci vzdy budete bojovat proti presile a tak musime mit alespon 2 pistole a mnohe maji zasobniky na 32 ran .........

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů