Zbraně, lov aj.v USA - zprávy od našeho zpravodaje Alibaby



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#46 » sob 6. srp 2011, 23:51

http://www.youtube.com/watch?v=EYebpRVbVNw

Rychle poslouchejte ,nez to vymazou a musite si to najit sami....



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#47 » ned 7. srp 2011, 08:41

Nahráno uživatelem coockiestv dne 18.12.2007 - proč by to zrovna teď měli mazat ?



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#48 » ned 7. srp 2011, 13:02

Nevim proc ! Uz se mi to jednou stalo u teto pisnicky !



Sailor
Příspěvky: 1

Příspěvek#49 » pát 6. led 2012, 18:36

Ahoj,měl bych dotaz jaké náboje používá policie v USA v brokovnicích,mám na myslím tím ráži a velikost broku,děkuji



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#50 » úte 10. led 2012, 02:02

Je to vzdy 12 gauge jako raze a projektily pouzivaji 00 buck a ted presne nevim jaky maji rozmer asi 7 mm prumer a pak policie pouziva ruzne projektily jako jsou ty pytliky naplnene fazolemi a ja nevim co jeste jinak policie ma v kufru auta M-4 to je stejne jako M-16 jenom to ma kratkou hlaven asi 14 palcu a naboj je stejny jako militaristicky pouze diky kratke hlavni ma rychlost 2400 stop /vterinu a je to tak presne do 200m co tak policie potrebuje, nebot ty pistolky co nosi jsou tak dobre na 20 m policie tady nosi pistoli a taser co dostreli asi 4,5 metru ......

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#51 » úte 10. led 2012, 08:12

Hele a slyšel jsem (někde na internetu proběhly nějaké zprávy, ale už je to nějaká doba), že prý v americe budou používat nové (vylepšené) slzáky na bázi zkaženého prdu nebo smradlavého skunka nebo něco podobného. Nasazeny mají být při demonstracích a podobně. Ali, co je na tom pravdy ? Nevíš něco bližšího ?



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#52 » stř 11. led 2012, 01:56

Neco takoveho si vypravi Cechacci mezi sebou a to jsou takove kravoviny az se rozum pozastavuje ,pouzivat slzak ve valce je zakazano a smi se pouze pouzivat proti neozbrojenemu vlastnimu obyvatelstvu stejne jako strely dum-dum .......

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#53 » stř 11. led 2012, 08:13

Aha a já myslel, že lidi v americe budou povinně prdět do sáčků a pak to budou odevzdávat na sběrných místech, odkud se to bude svážet do továren, kde se to bude vylepšovat a pak se tím budou plnit ty slzné granáty. Takže se u vás doma nechystá nic podobného ? No oni pánové v americe testujou různé věci, ale kvůli utajení, které není moc kvalitní občas na veřejnost uniknou jen částečné informace. Ono jak se říká - amerika je země neomezených možností, takže my tady jsme rádi za každou pravdivou zprávu, která se k nám dostane. A nejlépe od zkušených obyvatel ameriky, kteří tam žijí a mají zprávy z první ruky. A nevíc, co se chystá ve zbrojním průmyslu ameriky za novinky ? Teda pokud to není tajný.



Karlos62
Příspěvky: 10

Příspěvek#54 » stř 11. led 2012, 11:40

Alibabo používat slzák ve válce je zakázáno?Amíci používali ve Vietnamu CS plyn do tunelů docela často jak jsem se dočetl,nevím nevím...

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#55 » stř 11. led 2012, 18:30

Ten zakaz by byl nesmyslny. Lepsi nepritele rozbrecet, nez zastrelit. Ale mozna to je zakazane, protoze se zajatci jsou vetsi naklady, nez s mrtvolama, cert vi. :lol:



spike-cz
Příspěvky: 23

Příspěvek#56 » stř 11. led 2012, 18:32

Možná bych doplnil, že střely dum-dum jsou pro zvýšený ranivý účinek zakázány všem armádám podle Ženevských konvencí. Přesvědčil jsem se, že dost amíků o nich nemělo ani šajn.



Kublajchán
Příspěvky: 171

Příspěvek#57 » stř 11. led 2012, 18:50

Myslím, že to byla Hágská konvence z konce 19. stol. A nejmenují se dum-dum. Dum-Dum je indické město, kde se vyrábělo střelivo do britských pušek a nebylo to šokové střelivo (otevřená špička s naříznutým pláštěm) ale poloplášť. Šokové střelivo bylo o pár let později (zakázal se poloplášť a pak se přišlo na lepší konstrukci s dutinkou na špičce) a od té doby se tomu říká ''dum-dum''.



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#58 » čtv 12. led 2012, 00:20

Ja mam vice nez dost tech strel co maji tu dirku a delaji to dodnes Rusove ,dnes neni tak nebezpecny ten Ak-47 jako drive diky neprustrelnym vestam a hlavne z dalky kdy z toho patronu 7,69 x39 mm se stava pistolovy patron jak klesa rychlost strely .....

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#59 » čtv 12. led 2012, 01:08

Ty strely s dirkou dela kdekdo, ne jenom Rusove. Napr. ja stale mam par .357 Mag strel s dirkou od Fiocchi. ;)

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#60 » čtv 12. led 2012, 17:51

Hele Ali, neodpověděl jsi na ten dotaz ohledně novinek u vás v americe. To jako žádné nejsou ?

Jo a když jsme u těch dum-dum střel, zkoušel jsi střelu navrtat z druhé strany ? Teda jako vytáhnout střelu, navrtat ji a nacpat zpátky. Taková střela super grády :thumbup: . Při nárazu na tvrdou překážku sice nic moc, ale do měkýho to dělá z čehokoliv doslova puding. Jo to fakt jo, vloni jsem našel i video na youtube. Byly tam i zpomalený záběry. Je až neuvěřitelný, na co všechno v tý americe nepřijdou. No řekni sám, koho by napadlo vrtat střely z druhý strany. Nezkoušel jsi to někdy ?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: nn a 16 hostů