Eurovolby 24. - 25. května 2019



OskaRus
Příspěvky: 123

Příspěvek#16 » pát 10. kvě 2019, 08:25

Me vychazi ze podle zasluh a aktivity pro strelce v EP vyhrava Babiš.

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#17 » pát 10. kvě 2019, 09:46

Ja chtel volit ODS, ale Decroix...
Tak to dostane Vasicek



steve_michalik
Příspěvky: 36

Příspěvek#18 » pát 10. kvě 2019, 10:07

pavelg píše:Ono by bylo asi nejvíc potřeba si uvědomit a pochopit, do jakého orgánu se volí, a podle toho uzpůsobit požadavky a očekávání. ...


S popisem situace a možných východisek celkem souhlasím, ale ta Samková - nevím, nevím.
Ano, to je člověk který se nebojí opozice, protože ona je takový ten kverulant, který je zásadně vždy proti všemu. A ano nasadit takového rozesírače by bylo asi taktické.

Jenže to je tak kontroverzní osoba. Třeba obhajoba těch mačetářů, pak těch 20 mega ze spořky. Nevíte někdo detaily? Já ji moc nesleduju a přijde mi, že zrovna není v mediích oblíbená.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1857

Příspěvek#19 » pát 10. kvě 2019, 10:35

Jen jestli lide co chcete volit neprinesou opacny efekt. Ze ta zbyla “vetsina” se jeste vic semkne, protoze s nimi nebudou chtit mit nic spolecneho.

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#20 » pát 10. kvě 2019, 10:56

Pokud se zbyla vetsina jeste vic semkne, bude to mit za pet let jeste tezsi. Je treba trpelivost.

Za me jsem dosel k zaveru, ze luxus volby podle vsech moznejch objektivnich, moralnich a politickejch kriterii si jako euronepritel nemohu dovolit. Vytusim tedy, kde se v antieurounijnich kruzich shromazduje nejvetsi dav a pripojim se k nemu.

S tim, kam me tyto uvahy vedou, se budu jeste dlouho psychicky vyrovnavat, ale nejak to dam. Nakonec utesovat me muze prave fakt, ze ti protiunijni zas tak velky terno v tech volbach neudelaji a EP je skutecne spise "jakoparlament", opozice si v nem realne neskrtne, u nas muze dat alespon navrh zakona, a to vsechno do jiste miry snizuje riziko pripadnych skod.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#21 » pát 10. kvě 2019, 10:58

Oni se přece semkávaj po každým dalším projevu multikuturalismu.
BTW mi to připomnělo tajemníka a předsedu z Bílý paní: "Co budeme dělat? - Musíme se stlemit...ééé stmelit!"



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#22 » pát 10. kvě 2019, 11:15

Je to tak. EU musí být zničena a toho nelze dosáhnout volbou "užitečných idiotů". Moje první myšlenka byla že budu volit Ditu. Je to pěkná ženská, byla aktivní ohledně směrnice ALE... Zabránila přijetí směrnice jako celku? Ne! Podařilo se jí ze směrnice vyřadit nepřijatelné body? Ne!Bojuje aktivně proti EU a zasazuje se za její rozpad? Ne! Takže si říkám k čemu mi tam takový zástupce bude. V kalkulačce mi vyšli Apači tudíž "potížistka" Samková je jasná volba.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#23 » pát 10. kvě 2019, 11:28

Sedmej píše:Jen jestli lide co chcete volit neprinesou opacny efekt. Ze ta zbyla “vetsina” se jeste vic semkne, protoze s nimi nebudou chtit mit nic spolecneho.


Já myslím, že za 15 let už eurounionisté ukázali, co je jejich cílem a jaké mají metody. Uvidíme aspoň, kolik ta tvoje většina čítá lidí.
A jestli se semknou tak, jak to udělala Anděla s Emanuelem tehdy na té ulici, jak předstírali, že jsou v čele průvodu, tak se nebojím, stejně jako se jich nebojí evropská odnož Islámského státu.

Každý ať si volí koho chce... jen jde o to, aby trochu korespondovalo to, co chce s tím, koho volí.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#24 » pát 10. kvě 2019, 11:47

Na Slovensku už se semkli:
https://www.facebook.com/mladiprotifasi ... 122805016/

K tomu bych ještě připomněl euroaktivistku Roithovou z roku 2009
https://www.youtube.com/watch?v=yHKr1m0qPEQ

.. a těším se na mediální počin českých eurokomsomolců - ti jestli začnou zase přemlouvat bábu nebo varovat před xenofobií či organizovat milion chvilek pro EU, tak si můžu dát jen kafíčko.

na závěr esence zásad eurobolševismu přímo od osoby nejpovolanější:
„Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1857

Příspěvek#25 » pát 10. kvě 2019, 12:27

Ja chapu s jakou myslenkou takhle budete volit. A je kazdeho pravo volit jak uzna za vhodne. Ale jestli realita neni trochu jina. Jestli tam neni lepsi mit nekoho, jako je treba ta Charanzova (to je jen priklad, je na druhou stranu otazkou, jestli jeji volbou podporovat Babise na domaci scene), ktera pro nas strelce nemalo udelala a da se predpokladat, ze bude delat dal. A hlavne je schopna tam neco dokazat, nez aby tam sedel nekto totalne neschopny se s ostatnima na necem domluvit. Aby to nedopadlo jak s Machem. Ten si tam odsedel par let a co dokazal realne? Pritom hadam, ze ho lidi volili po podobnych uvahach, ktere tu nejtere dovadeji k udajnym potizistum.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#26 » pát 10. kvě 2019, 12:35

Kdyby tam seděli samí Machové, tak by Směrnice nikdy přes EP neprošla. Tečka a křížek....
Za mě lepší ji zaříznout hned a pokaždé, než dva roky vyjednávání, strachu, boje s větrnými mlýny, řvaní ožralého Schulze v EP a na závěr žaloba za nesplnění.

Za mě vždycky lepší plný EP Machů než Charanzových .. a to si Dity Charanzové vážím. Jen prostě..... není dobré dodávat Komisi legitimitu tím, že o takových výblitcích budeme hlasovat jinak než NE. To se pak dostaneme snadno do pozice toho výboru, jak o něm tak pěkně mluvil mladý Klaus.

Fakt nevím, proč bych měl s někým vyjednávat o tom, že mi uřeže ruku nebo nohu a já s velkým úspěchem vyjednal pouhé useknutí obou palců.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#27 » pát 10. kvě 2019, 12:54

Volby? "Tuhle válku vyhrajeme"... :-)



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#28 » pát 10. kvě 2019, 13:00

Tak válku jsme prohráli.. teď jen jde o to, jestli půjdem do otroctví dobrovolně a radostně, nebo budem rebelovat.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#29 » pát 10. kvě 2019, 13:06

Zatím po všech válkách se všichni v tomto státě tvářili, jakoby jsme tu válku vyhráli ... :-)
Spíš půjde dříve či později o to, čí obraz sundáme, aby na něj nes.aly mouchy, koho tam pověsí místo něj a koho postaví ke zdi (rozuměj - na obrazu.. :-)).

Uživatelský avatar
hauser
Příspěvky: 115

Příspěvek#30 » pát 10. kvě 2019, 13:33

K té předvolební kalkulačce - tabulka otázek a odpovědí (preferencí jednotlivých stran, chcete-li) - https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_1ya3KCgY4Z9j932Xz8SVn28NpE-xuvRHwzOP69dAJQ/edit#gid=0

Také to odpovídá na otázku proč to nezobrazuje SPD. Třeba to bude někdy řádně doplněno?
Odkaz na tuto tabulku mi to vyhodilo po proklikání se kalkulačkou (https://volebnikalkulacka.cz/).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti