Střelnice, mají zavřeno ??

sonor

Příspěvek#91 » pát 24. dub 2020, 11:55

Bedou píše:Nechápu proč nemají venkovní střelnice jako Luková, Čestice nebo HK Třebeš otevřeno aspoň v nouzovém režimu. Volám do Lukové a že se ty venkovní sportoviště na to nevztahuje a cosi o kontrole z hygieny, kdo to zkontrolujte atd. Každý si to asi vykládá jinak, ale nevím proč třeba Luková, prakticky to samý jako Lazecká střelnice ale v menším :D nemá otevřeno. Tak ještěže je levnej benzín.

V Lukové je většina správců v důchodovém věku. Mají strach. Proto se na ně nebudeme zlobit.

greenhorn

Příspěvek#92 » sob 25. dub 2020, 11:56

Souhlasím a tleskám. Krásný projev lidskosti a pochopení od sonora na tomto fóru. :clap:

sonor

Příspěvek#93 » sob 25. dub 2020, 12:14

Dík, to nemuselo být)) Luková je moje domovská střelnice. Ti "dědci" jsou fajn chlapi, když jsem dělal zbroják, tak i díky nim jsem ho v klidu a bez stresu udělal. Něco už pamatují, jsou to takové studny střelecké moudrosti))

Sud

Příspěvek#94 » sob 25. dub 2020, 12:21

Střelnice Ivo Pour - kovohutě Příbram otevřeno

Bedou

Příspěvek#95 » sob 23. kvě 2020, 18:08

sonor píše:
Bedou píše:Nechápu proč nemají venkovní střelnice jako Luková, Čestice nebo HK Třebeš otevřeno aspoň v nouzovém režimu. Volám do Lukové a že se ty venkovní sportoviště na to nevztahuje a cosi o kontrole z hygieny, kdo to zkontrolujte atd. Každý si to asi vykládá jinak, ale nevím proč třeba Luková, prakticky to samý jako Lazecká střelnice ale v menším :D nemá otevřeno. Tak ještěže je levnej benzín.

V Lukové je většina správců v důchodovém věku. Mají strach. Proto se na ně nebudeme zlobit.

Později mě to taky napadlo, že je to osobní, že se bojej. Už byl abstak po 6 měsících se nedivte že :D

Din

Příspěvek#96 » sob 23. kvě 2020, 21:20

Nedaleko od Kutné Hory je opět už několik týdnů otevřená (vždy ve čtvrtek odpoledne a v pátek) venkovní střelnice v majetku mysliveckého sdružení Kluky. Správci jsou v pohodě, problémy žádné, rád tam jezdím, nemám to daleko a můžu jen doporučit... Chtějí dvě stovky za osobu na hodinu a v ceně jsou sluchátka, terče, sponkovačka i záslepky. Pro vzdálenější - lepší zavolat šéfovi sdružení, jestli tam zrovna nemá svou akci PČR, abyste nejeli zbytečně. Celkové info mají na webových stránkách svého mysliveckého sdružení...
Din

sonor

Příspěvek#97 » pon 25. kvě 2020, 10:13

Luková je otevřená, sice na rezervaci, ale aspoň něco.

peggy
moderátor

Příspěvek#98 » pon 25. kvě 2020, 10:22

Bedou píše:
sonor píše:
Bedou píše:Nechápu proč nemají venkovní střelnice jako ... HK Třebeš otevřeno aspoň v nouzovém režimu. ...

Toto už dávno není pravda, v HK je otevřeno za daných pravidel.

Jinak to není ani tak o strachu o sebe, ale o odpovědnosti za případný následek, kdyby k něčemu došlo a nebo dorazila kontrola. Klub neustojí případné sankce.

Bedou

Příspěvek#99 » úte 26. kvě 2020, 07:15

To vaše "dávno" je minulý týden. Pravidelně jsem sledoval aktuality pro veřejnost.

peggy
moderátor

Příspěvek#100 » úte 26. kvě 2020, 09:04

Ano, za této situace je týden dlouhá doba ;)

Bedou

Příspěvek#101 » úte 26. kvě 2020, 10:28

peggy píše:Ano, za této situace je týden dlouhá doba ;)

To je sakra pravda :lol:

Zpět na