Vtipy a srandičky

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2980

Příspěvek#1501 » ned 2. zář 2018, 10:39

Naplníme ho 30ks streliva. (zásobník 300 Kč plus 10 Kč krát 30 nábojů)

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#1502 » ned 2. zář 2018, 10:41

Já bych spíš tipoval, že dvojnásobnou hodnotu docílím jeho napáskováním 30 kousky .223 á 10,-Kč.
Abych nebyl OT: Podobný vtípek jsem slyšel u prodejny ND na Trabanta v 90. letech.
"Trabíka lze prodat za dvojnásobek, pokud má plnou nádrž benzínu." :lol:

Edit: Zase jsem byl pomalejší...



D&H
Příspěvky: 74

Příspěvek#1503 » ned 2. zář 2018, 11:24

Já jsem to vyhodnotil tak, že to bude obdobné jako u zásobníků na vz.58.

Second hand nerepasovaný zásobník pro vz.58 na 30 kousků se dal koupit za 150Kč. Pokud si budete chtít koupit zásobník do vz.58 na 10 kousků tak vás přijde přes 300Kč (kterýžto je ten starý, oříznutý a natřený...).

(Nejsem off topic? Jsem v sekci vtipy a při tom, co jsem napsal, se hrnou slzy do očí nikoliv smíchem...)



mischanek
Příspěvky: 96

Příspěvek#1504 » ned 2. zář 2018, 13:56

anebo tam napaskujes .300 Blackout a cena vzroste jeste vice :-D

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2980

Příspěvek#1505 » ned 2. zář 2018, 14:28

JAK UVAŘIT PÁREK:

Vložíme párek do hrnce se studenou vodou a vaříme na mírném plameni, dokud nepřivedeme vodu k varu. Poté hned plamen stáhneme, aby nedošlo k prasknutí párku. Podáváme s hořčicí dle výběru a krajícem chleba, případně jiným pečivem.

A TEĎ VYBRANÉ KOMENTÁŘE:

Dobrý den, postupoval jsem přesně podle receptu, ale voda z hrnce se všechna nevejde na talíř a chleba je potom rozmočený. Udělal jsem někde chybu?
*
Mám stejný problém, ale vyřešil jsem to. Vodu z hrnce jsem nalil do půllitru a upíjel k párkům.
*
Asi před dvěma hodinami jsem započal s přípravou párků dle receptu. Před hodinou a půl se začala voda vařit a mírný plamen se zatím neobjevil. Jak dlouho mám ještě čekat, než se plamen objeví abych jej mohl ztlumit? Děkuji, čekám, stále čekám,,
*
Mám podobný problém, voda byla již vyvařená, ale mírný plamen se stále neobjevil. Vypnula jsem raději elektrický sporák, párky jsem ode dna odřezala nožem a nabídla kocourovi. Až se zase příště pustím do tak složitého receptu, požádám raději o dozor svou zkušenou tchýni.
*
Můžete sem někdo vložit adresu webu, ze kterého se dá plamen stáhnout? Zkoušela jsem hledat na www.ulozto.cz, ale marně. Děkuji.
*
Vůbec to není jednoduchý recept, plamen se objevil po více jak hodině, na jeho stáhnutí jsem musel zavolat hasiče, a v čase jejich příchodu vůbec nebyl mírný,,
*
Když vařím 2 párky, musím přivést vodu k varu 2x? Nebo použít 2 hrnce?
*
Můžu místo párků použít bůček, místo hořčice zelí a místo chleba knedlíky? Zůstává postup stejný?
*
Máte nějaké doporučení, jak uvařit tuto delikatesu, i pro nás, co používáme místo plynu elektrický sporák a nemáme plamen, který bychom stáhli? Chci si tuto svěží novinku na českém kulinářském nebi také dopřát, leč takto asi nemohu.
*
Já to vzdávám, tak náročný recept je nad mé síly!

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2980

Příspěvek#1506 » ned 2. zář 2018, 16:41

Obrázek

Obrázek



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#1507 » pon 3. zář 2018, 10:45

Fyzik a matematik sedí v hale, když náhle začne hořet automat na kávu. Fyzik popadne kbelík, beží k umyvadlu, napustí do kbelíku vodu a oheň uhasí. Druhý den se ti dva opět sejdou v hale a automat zase začne hořet. Tentokrát vstane matematik, popadne vědro a dá ho fyzikovi, čímž převede problém na jiný, již dříve vyřešený.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#1508 » čtv 13. zář 2018, 19:35

Podle trička poznáte pohodový lidi :)
https://www.youtube.com/watch?v=sOQG9LMMTsI



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#1509 » pát 14. zář 2018, 09:44

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/33 ... usenstvim/
At počítám jak počítám, tady se nevyplatí kupovat vše najednou. I když i po kouskach to cenově nesedí. Sory pokud je to nekoho z Vás



GeorgeP
Příspěvky: 28

Příspěvek#1510 » čtv 20. zář 2018, 22:45

Putinovi někdo zapomněl vysvětlit co to je samonabíjecí puška (viz video v článku).
https://echo24.cz/a/SHPUn/putin-otestov ... ud-a-jatra

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#1511 » pát 21. zář 2018, 19:35

Starého psa novým kúskom nenaučíš! :roll: :? :evil:

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#1512 » pát 21. zář 2018, 21:01

Pěkná VIP střelnice ...



Bakly
Příspěvky: 51

Příspěvek#1513 » pát 21. zář 2018, 21:01

Myslím, že se mu to spíš ani nikdo vysvětlit neodvážil :D

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#1514 » pát 21. zář 2018, 21:12

nj, vyhodil zdravy naboj, ale ktery jiny prezident (americky treba?) strili, jezdi na ryby na sibir a jeste jezdi na medvedovi? :D



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#1515 » pát 21. zář 2018, 22:16

No hlavně se podívejte kde má při prvním výstřelu hlavu, řekl bych, že ho to při tom prvním výstřelu koplo do brýlí... A jak byl rozhozený tak hold vyhodil jeden náboj. :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Erix a 7 hostů