Vtipy a srandičky

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#286 » čtv 3. lis 2011, 01:52


Uživatelský avatar
BusDriver
Příspěvky: 91

Příspěvek#287 » čtv 3. lis 2011, 10:02

S medvědem je povedený :lol:

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#288 » ned 6. lis 2011, 12:37

Přijde chlápek do půjčovny kostýmů a povídá slečně: "Jdu na maškarní a chci jít za Adama." Slečna přinese fíkový list. Chlápek povídá: "Ten není dost velký." Slečna přinese větší fíkový list a chlápek zase "Ten není dost velký". Tak slečna přinese ještě větší list a chlápek zase "Ten taky není dost velký." "Hele pane, proč si ho teda nehodíte přes rameno a nejdete za benzínovou pumpu?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#289 » ned 13. lis 2011, 16:36

Obrázek
"Psát" své jméno do sněhu?
Tohle je lepší

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#290 » pon 14. lis 2011, 21:56

Obrázek

"Než si stanovíte diagnózu deprese či nízkého sebevědomí, nejdříve se ujistěte, že nejste ve skutečnosti pouze obklopeni samými idioty."

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#291 » úte 15. lis 2011, 12:39

TYP VIRUS-Ani si nevšimneš a nastěhuje se ti do bytu a všechno si přivlastní
TYP INTERNET-Musíš zaplatit za přístup
TYP USB-Je dobrá jen na zastrčení kabelu
TYP BLUETOOTH-Chce udržovat přátelství bez kontaktu
TYP SERVER-Když jí potřebuješ, vždy je obsazená
TYP WINDOWS-Má spoustu chyb, ale nedovedeš si bez ní představit život
TYP POWERPOINT-Je atraktivní, můžeš se s ní pochlubit, ale sama o sobě nemá hodnotu
TYP EXCEL-Říká se, že umí spoustu věcí, ale ty ji používáš jen pro základní úkony
TYP WORD-Vždy má pro tebe překvapení, ale v podstatě ji nikdo nerozumí
TYP DOS-Kdysi ji měli všichni a dnes o ní nemá zájem nikdo
TYP SCANDISK-Je ti jasný, že je užitečná a chce ti pomoct, ale nikdy nevíš, co vlastně dělá
TYP SCREENSAVER-Nehodí se na nic, ale aspoň tě zabaví

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#292 » čtv 8. pro 2011, 20:42


Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#293 » úte 13. pro 2011, 15:22

I made a traffic stop on an elderly lady the other day for speeding on U.S. 166 Eastbound at Mile Marker 73 just East of Sedan, KS.
I asked for her driver's license, registration and proof of insurance. The lady took out the required information and handed it to me. In with the cards I was somewhat surprised (due to her advanced age) to see she had a conceal carry permit. I looked at her and asked if she had a weapon in her possession at this time.

She responded that she indeed had a .45 automatic in her glove box. Something - body language, or the way she said it - made me want to ask if she had any other firearms. She did admit to also having a 9mm Glock in her center console. Now I had to ask one more time if that was all. She responded once again that she did have just one more, a .38 special in her purse.

I then asked her what was she so afraid of.
She looked me right in the eye and said: "Not a fucking thing!"



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#294 » stř 14. pro 2011, 10:48

Pro neznalé jazyka doplním překlad:

Jednou jsem zastavil postarší dámu kvůli překročení povolené rychlosti - na silnici 166, na 73. míli na východ od města Sedan, Kansas. Požádal jsem ji o řidičský průkaz, technický průkaz a doklad o pojištění. Paní mi je podala. Mezi doklady jsem ke svému překvapení (kvůli pokročilému věku zmíněné dámy) našel povolení ke skrytému nošení zbraně. Podíval jsem se na ni a zeptal se, zda má zbraň právě u sebe.

Odpověděla, že s sebou vskutku má automat v ráži .45 v přihrádce na rukavice. Něco - řeč těla, nebo způsob, jak to řekla - mě přinutilo se zeptat, jestli má i nějaké další zbraně. Přiznala, že má ve středové konzoli i Glock ráže 9mm. Nyní jsem se musel zeptat znovu, zda je to vše. A ona znovu odpověděla, že má ještě jednu zbraň ráže .38 special v kabelce.

Zeptal jsem se jí, čeho že se tolik bojí.
Ona mi pohlédla zpříma do očí a prohlásila: "Absolutně ničeho!"

PS: Tu vulgaritu se mi nepodařilo přeložit tak, abych neposunul význam nežádoucím směrem.

Uživatelský avatar
hetzer
Příspěvky: 81

Příspěvek#295 » ned 1. led 2012, 21:07

Obrázek

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#296 » úte 3. led 2012, 23:08

Potkaji se 2 kamaradi a jeden druhemu rika: mam pro tebe 2 zpravy… Ten druhy jej hned prerusi: jojo, to znam, ted mi reknes, ze je jedna dobra a druha spatna a budes se me ptat, kterou chci slyset prvni… Ten prvni na to: nene, jsou obe spatny – nekdo nam spi s tvoji zenou…

Uživatelský avatar
smety
Příspěvky: 155
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#297 » čtv 12. led 2012, 18:04

Bčera jsem musel nechat utratit psa.

Byl vzteklej?

No to víš, radost s toho neměl!

Uživatelský avatar
Mejra
Příspěvky: 38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#298 » sob 14. led 2012, 23:51

Pro lepší začlenění mezi dnešní mládež používejte překladač http://www.vypatlator.cz/



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#299 » stř 18. led 2012, 11:46

nevim, jestli se to zde uz neobjevilo, vtip:

Proč je pistole lepší než ženská?

Můžeš udělat obchod: jednu .44 vyměnit za dvě .22 .
Můžeš mít pistoli pro doma a jinou na ven.
Obdivuješ-li přítelovu pistoli a řekneš mu to, bude potěšen a nechá ti z ní pár ran vystřelit.
Tvé hlavní pistoli nevadí, máš-li ještě záložní.
Pistole s Tebou zůstane, i když Ti dojde munice.
Pistole nepotřebuje tolik místa ve skříni.
Pistole fungují normálně všechny dny v měsíci.
Pistole se nebude ptát: "Nevypadám v téhle pažbě moc tlustá?"
Pistoli nevadí, když usneš hned poté, cos ji použil.
V Tvém domě s Tebou může být více než jedna pistole, aniž bys s tím měl problémy.
A hlavně: Na pistoli si můžeš koupit tlumič !

Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#300 » stř 18. led 2012, 11:58

Což o to, dokonce i místo jedné pětačtyřicítky můžeš mít pět devítek. Současně a legálně :mrgreen:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů