Vtipy a srandičky

Uživatelský avatar
slobodan
Příspěvky: 7

Příspěvek#406 » úte 27. srp 2013, 17:18

Obrázek

Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#407 » stř 28. srp 2013, 12:54


Uživatelský avatar
IvosC
Příspěvky: 255

Příspěvek#408 » stř 28. srp 2013, 18:37

Obávám se, že ta hovada to myslí vážně :shock:

Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#409 » čtv 29. srp 2013, 06:51

tak to každopádně ... i když je nehezký smát se retardům, přeci jenom to pobaví



Pete
Příspěvky: 63

Příspěvek#410 » čtv 29. srp 2013, 11:17

http://www.rouming.cz/roumingGIF.php?gif=9670

Tohle udelat nekomu kdo nosi, asi by se divili. :D

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#411 » čtv 29. srp 2013, 11:21

IvosC
otázkou je, kdo je ale bere vážně
a ke všemu si dají na plakát Žižku :lol:

Uživatelský avatar
slobodan
Příspěvky: 7

Příspěvek#412 » stř 4. zář 2013, 22:43

Přijde chirurg po operaci k pacientovi a říká mu: „Mám pro vás dvě zprávy, jednu špatnou a jednu dobrou. Ta špatná je, že jsme vám omylem amputovali tu zdravou nohu, ale ta dobrá je, že ta nemocná se vám uzdraví!

Uživatelský avatar
dagobert
Příspěvky: 146

Příspěvek#413 » čtv 5. zář 2013, 11:18

Pete píše:Tohle udelat nekomu kdo nosi, asi by se divili. :D

Já vždycky říkám kamarádům, ať na mě nebafají. :-) Taky takový ty pitomý scénky se skrytou kamerou, kdy na oběť někdo vystartuje a očekává ječení a útěk, to není zrovna nejlepší nápad. Taky už jsem viděl reakci, kdy chlap prostě posunul svoji holku za sebe a herec dostal takových, že ho nejspíš odvezli.

Uživatelský avatar
Mejra
Příspěvky: 38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#414 » čtv 5. zář 2013, 20:02

Jdu dnes ráno do práce po nábřeží, spatřil jsem topícího se cikána. Zoufale se snažil udržet nad vodou přestože měl kolem těla omotaný ukradený měděný kabel. Spolu s ním zápasil se živlem i jeho asi desetiletý syn, který měl na zádech přivázané ukradené kolo od automobilu. Bylo mi jasné, že pokud brzy nepřijde pomoc, tak určitě utonou oba. Jako zodpovědný občan ČR, který nesnáší slepý rasismus jsem událost neprodleně oznámil městské policii, hasičům a záchranné službě.



Jsou čtyři hodiny odpoledne. Oba utonuli a já se nemohu zbavit pocitu, že jsem zbytečně vyhodil peníze za tři poštovní známky…

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#415 » čtv 12. zář 2013, 06:20

Dnes z netu (souvisí to s cikány ve školách v Itálii)-super příspěvek :lol:

Nový chemický prvek:

Nový prvek v chemické tabulce - draslík, sodík a teď.....romík.
Romík (latinsky Cikanium) - chem. značka Ci, nejedná se o prvek, ale pouze stabilní izotop india. Je hojně zastoupený na zemském povrchu. Základní fyzikálně chemické vlastnosti:
romík je hnědý, měkký, zapáchající . Jeho hustota 1,2g/cm3 je vyšší než hustota vody, to znamená že v ní neplave. Romík je hořlavý, vyniká značnou hydrofobií, naopak dobře vstřebává alkohol. Je magnetický - přitahuje železo, ale i barevné kovy. Atomy romíku se nevyskytují samostatně, ale vytvářejí homonukleární molekuly zvané klany, které mohou dále polymerovat do tzv. tlup.
Sloučeniny: koncentrovaný je prudce nebezpečný, proto je vhodné ho ředit olovem.
Využití: využití romíku v praxi je mizivé!

Uživatelský avatar
vovec
Příspěvky: 109

Příspěvek#416 » čtv 12. zář 2013, 13:35

:lol: :lol: :lol: Romík Thumbs Up!

Uživatelský avatar
sagitarius
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#417 » pát 13. zář 2013, 18:45

Vyzývám vás na souboj, volte zbraně. Dobrá, volím pistole na vzdálenost deseti kroků. V pořádku, se vzdáleností souhlasím, ale volil bych raději kordy.

Uživatelský avatar
Dr.eddie
Příspěvky: 20

Příspěvek#418 » pon 16. zář 2013, 00:04

Přijde týpek v Praze na hlaváku k okénku a řiká: - Listek pičo!
- A chcete to na hlavní, nebo do Svinova?

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#419 » pon 16. zář 2013, 08:31

Víte, kolik rychlostí má francouzský tank? Pět. Čtyři zpáteční a jednu vpřed. To čistě pro případ, že by nepřítel útočil z týla.

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#420 » pon 16. zář 2013, 10:07

Paní učitelka s ptá dětí ve škole: "Děti, padl nějaký Váš příbuzný za druhé světové války v nějaké slavné bitvě?"
Tomášek: "Můj, dědeček byl československý letec v Anglii a zahynul po sestřelu nad kanálem La Manche. Byl to poručík."
Anička: "Můj dědeček byl plukovníkem u československých jednotek a zahynul u Tobrúku."
Paní učitelka: "Ano Pepíčku, a co ty?"
Pepíček: "Můj dědeček zahynul na konci války, když vjel svým automobilem na protitankovou minu."
Paní učitelka: "To je smutné, Pepíčku. A jakoupak měl hodnost?"
Pepíček: "Obergruppenführer."

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů