Vtipy a srandičky

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#2176 » stř 2. říj 2019, 11:50

To si dám v práci na stůl.
To by byl prima rozjezd jako protiútok na ekoterorismus.
Naposledy upravil(a) audis dne stř 2. říj 2019, 12:09, celkem upraveno 1 x.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#2177 » stř 2. říj 2019, 11:52

Vtípek je to fajn. Ale jako cokoli jiného je to dobrej způsob, jak ukázat, že nevíš, co znamená termín uhlíková stopa.
Pokud tedy vše, co tužkou napíšeš, nepálíš v kamnech. Pak ano!
Uhlíková stopa je suma vypuštěných skleníkových plynů.



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#2178 » stř 2. říj 2019, 12:04

Tuha = Grafit = Uhlík (chemická značka C). Tužka zanechává stopu, stopu tuhy, stopu uhlíku (aka uhlíkovou stopu). Slovní hříčka. Netřeba pálit v kamnech.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#2179 » stř 2. říj 2019, 12:13

rumburak18 píše:Vtípek je to fajn. Ale jako cokoli jiného je to dobrej způsob, jak ukázat, že nevíš, co znamená termín uhlíková stopa.
Pokud tedy vše, co tužkou napíšeš, nepálíš v kamnech. Pak ano!
Uhlíková stopa je suma vypuštěných skleníkových plynů.


Mezi skleníkové plyny patří i vodní pára. Tak nějak mám kvůli svému základnímu vzdělání v oboru chemie problém považovat vodní páru za součást uhlíkové stopy. Ale chápu, že někdo míval chemii zrovna v pátek...

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#2180 » stř 2. říj 2019, 12:29

:lol:



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#2181 » stř 2. říj 2019, 12:38

@pavelg: No to jsi celý ty, řeč je o tužce s grafitem a ty sem připleteš páru.
Samozřejmě, že míněna byla uhlíková stopa pocházející z uhlíku obsaženého v tužce.

@kolemjdoucí - děkuji za vysvětlení :-D Mrkni ale na definici toho pojmu. Pochopíš, že aby z toho byla stopa ve smyslu té definice, musíš ten uhlík přeměnit na plyn.

Je super si dělat z vážných věcí legraci. Ale jen do okamžiku, kdy přijde někdo jako audis a vezme to vážně a chce si to dávat na stůl jako nástroj boje :-D



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#2182 » stř 2. říj 2019, 12:41

Já jsem to bral jako inteligentní humor, než tam zazněla ta nehorázná pitomost, že "uhlíková stopa = suma vypuštěných skleníkových plynů".

Je vážně potřeba se pitvat ve vtipu?



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#2183 » stř 2. říj 2019, 12:45

Ne, to rozhodně není, já se pitval v dávání toho na stůl, Pavle, jestli sis nevšiml. Howgh.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#2184 » stř 2. říj 2019, 12:57

Stůl je ze dřeva. Vo co de? Stůl už je také vinný ze všech vylhaných hříchů lidí za posledních 100 let?



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#2185 » stř 2. říj 2019, 13:21

Hmyz žije v komunismu, proto je tak úspěšný, říká českolipský entomolog
Zdroj: https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/ent ... ?zdroj=top

Já z mládí pamatuju něco jiného: Včely mají královnu, tak mají spoustu medu. My máme generálního tajemníka UVKSČ, tak máme hovno.



Hujer Viktor
Příspěvky: 328

Příspěvek#2186 » stř 2. říj 2019, 14:36

rumburak18 píše:Vtípek je to fajn. Ale jako cokoli jiného je to dobrej způsob, jak ukázat, že nevíš, co znamená termín uhlíková stopa.
Pokud tedy vše, co tužkou napíšeš, nepálíš v kamnech. Pak ano!
Uhlíková stopa je suma vypuštěných skleníkových plynů.

napsat takovýto komentář je dobrá ukázka ignorance
čára tužkou je samozřejmě uhlíková stopa
a tužka jako každý výrobek má svoji uhlíkovou stopu (dle ekoteroristické definice)

takže moje tužka na rozdíl od tý tvojí má dvě uhlíkové stopy a ani nemusím nic pálit

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#2187 » stř 2. říj 2019, 14:57

Obrázek



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#2188 » stř 2. říj 2019, 15:43

getsome píše:
Golem píše:Intelektuální nadřazenost lidí nad zvířaty je jen sociální konstrukt.

Tvl, fotošop level expert :lol: :lol: :lol: :lol: Kdo se dokáže snížit tak huboko, že tohle vyrobí...?


Proboha, vždyť je to vtip, ty "experte"...



Piggy
Příspěvky: 1865

Příspěvek#2189 » stř 2. říj 2019, 16:45

Tak už i sem pronikli autisti - berou vše doslova, nechápou vtip, ironii, nadsázku. :(

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#2190 » stř 2. říj 2019, 18:10

pavelg píše:Hmyz žije v komunismu, proto je tak úspěšný, říká českolipský entomolog
Zdroj: https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/ent ... ?zdroj=top

Já z mládí pamatuju něco jiného: Včely mají královnu, tak mají spoustu medu. My máme generálního tajemníka UVKSČ, tak máme hovno.

On nakonec pro poddaného královny a prostého občana v komunistickém zřízení není mezi těmi dvěmi zřízeními podstatný rozdíl. Samozřejmě pomineme-li různé varianty jednoho každého, neboť dobře se lze mít jak v jednom tak v druhém a stejně tak v obou může trpět pod knutou tyranie. Jen těch království, kde se poddaní měli dobře je historicky mnohem více než států, kde trpěli pod vládou komunistů (a to i po převodu na procenta).
Takže, kdybych si měl vybrat mezi těmito dvěma zvolil bych království. A už vůbec pokud bych mohl být králem! :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: v.k. a 8 hostů