Informační videoarchiv



bustymafia
Příspěvky: 20

Příspěvek#1 » ned 9. pro 2012, 18:05

Napadla mě jedna zajímavá myšlenka,která dle mého může být pro začínající střelce ale tak i pro zkušené. A tou myšlenkou je vytvořit na Youtube profil ve kterém by se shromažďovala videa od vás jakožto střelců,kteří určitě mají co říct. Mohly by to být osobní recenze na zbraně,doporučení pro začínající střelce, nějaké osobní povídání a preference,ukázky svého arzenálu s povídáním,návody pro začátečníky jak reagovat na závady či jak správně držet zbraň,komentáře k právním otázkám ozbrojování atd. Fantazii se meze nekladou. Takováto videa se sice vyskytují na Youtube ale bezvýhradně v anglickém jazyce což pro někoho může být nepohodlné. Proto bych rád vedl něco podobného,kdy by se videa všech uživatelů sdružila pod jeden profil(samozřejmě s uvedením autora) a dala se tak možnost ostatním dozvědět se něco v rodném jazyce či ve slovenštině, pokud by se zapojili i slovenští kolegové. Prosím o vyjádření k tomuto nápadu popřípadě sem do diskuze. Rád si přečtu Vaše názory. :)

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1221

Příspěvek#2 » ned 9. pro 2012, 22:17

Myšlenka to je dobrá a chválihodná, nicméně videa se spoustou zbraní jen v anglickém jazyce jsou i pro nás neangličtináře také docela přínosná, neboť např. v "zemi neomezených možností" platí jiné zákony pro provozování střelnic, je zde jiný přístup ke zbraním a proto si tam mohou zastřílet víceméně z čehokoliv, což u nás v ČR ani v Evropě nejde a pak to umisťují na internet. Nicméně myslím, že se na netu i tak najdou některá česká videa. Ale rozhodně by nebylo marné natočit něco ryze českého např. s cizími zbraněmi. Třeba s PM Makarovem :lol: .



bustymafia
Příspěvky: 20

Příspěvek#3 » ned 9. pro 2012, 22:25

Já tím myslel právě to,že by to mohlo být s českým komentářem,což by bylo třeba jednodušší pro pochopení oné problematiky. Já rozumím anglicky velmi dobře ale také ne vždy všemu rozumím. Proto si myslím,že by to mohlo být zajímavé. :)



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#4 » pon 10. pro 2012, 13:45

Nevim, jestli to znate, ale docela me tento porad zaujal. Jak jsem pochopil, tak uz je to porad vysilany i nejakou lokalni TV.
http://www.youtube.com/watch?v=gVGZrmFv ... qA&index=8

Uživatelský avatar
staM
Příspěvky: 274

Příspěvek#5 » pon 10. pro 2012, 21:07

Vysílá to tv stanice GENUS PLUS



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#6 » pon 10. pro 2012, 21:42

Ale myslim, ze zacinali jako ciste Youtube kanal ne? Aspon podle tech prvnich nekolika dilu...
kazdopadne dobry pocin, kazde pozitivni zverejnovani naseho sportu/konicku verejnosti muze znamenat jedine vetsi podporu.



bustymafia
Příspěvky: 20

Příspěvek#7 » pon 10. pro 2012, 21:53

Já teda našel 2 díly ale nic víc. Osobně bych byl čistě za Youtube kanál,protože ten je dostupný každému. Pořady regionální televize bohužel ne...



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#8 » pon 10. pro 2012, 22:12

Všechny díly Bang Bangu mají zveřejněné na webovkách střelnice http://www.armyarms.cz/



bustymafia
Příspěvky: 20

Příspěvek#9 » pon 10. pro 2012, 23:55

I tak si myslím,že by střelecká komunita sama o sobě byla schopná stvořit obsáhlejší projekt,když to tak řeknu. :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů