Dotaz - korekce střelby



GD
Příspěvky: 14

Příspěvek#16 » pon 1. črc 2013, 09:46

Kameru, ani takto rychlý foťák bohužel nemám.

Ok, vezmu si tedy krom sluchátek i špunty a vyzkouším, díky za radu ;)
Mimochodem, zbraň (zánovní) jsem už otestoval rukama kamarádů. Díky tomu jsem určil, že chyba je někde mezi zbraní a zemí :)



maja
Příspěvky: 120

Příspěvek#17 » pon 1. črc 2013, 18:06

To bývá v 99,9% případů :)

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#18 » ned 26. bře 2017, 10:22

Použiji toto staré téma.
Na střeleckém kole chyb je výseč, zhruba mezi 10-11h s názvem:
Tlačení: předvídání/očekávání zákluzu.

Chtěl bych se zeptat - tlačení:
1) čeho?
2) čím?
3) kam?



Mates Picco
Příspěvky: 69

Příspěvek#19 » ned 26. bře 2017, 10:39

Střeleckou rukou do zbraně. Nejlíp je to poznat na delší vzdálenosti, to už pozná střelec i sám, že tlačí do zbraně při míření.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#20 » ned 26. bře 2017, 11:14

Tohle se mi stává poslední dobou na 25m. Mírně jsem změnil úchop, na 25 došlo "relativně" zlepšení ve smyslu třeba tří, čtyř zásahů v pěkném soustřelu v černém, jímž ale předchází jeden nebo dva zásahy v této kruhové výseči, ale v bílých, nízkých kruzích. Vzhledem k tomu, že to bývají většinou ty první zásahy, při nichž mívám citelně pistoli v ruce trochu jinak, je mi jasné že se jedná o chybu. Takžed díky, budu si na to dávat pozor.



Mates Picco
Příspěvky: 69

Příspěvek#21 » ned 26. bře 2017, 12:35

Jj, dělá to nervozita z delší vzdálenosti. Uvolni celé tělo a bude to ok.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#22 » ned 26. bře 2017, 13:30

To bude ono. Ty zásahy v černém jsou vždy, když cítím při spouštění mírné "prohoupnutí" zbraně, nevím jak to přesně popsat. Prostě nejspíš ten uvolněný úchop. Když se "snažím" a mám tak pevný úchop, aby se kvér na těch 25m ani nehnul, tak to letí nahoru. Máš pravdu, bud to v té nervozitě z velké vzdálenosti. Protože na 15m je to úplně v pohodě a na 25m je to pouze o 40% vzdálenosti dál. A výsledek některých výše uvedených zásahů je často daleko horší, než o těch 40%. Zkusím se víc uvolnit, díky ještě jednou za tip.



Mates Picco
Příspěvky: 69

Příspěvek#23 » ned 26. bře 2017, 14:02

Nemáš zač. Jsem rád, že ti mohu oplatit tvé rady, které jsi mi dával se závadou na Glocku. Není to z mé hlavy, jen mám super instruktora na kurzech a trénincích, takže teorii mám zmáklou :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů