Ostrava - zkouška zbraní

Uživatelský avatar
Daniel92
Příspěvky: 16

Příspěvek#1 » sob 10. srp 2013, 12:00

Zdravím,
právě jsem si dodělal Ečko a hledám vhodnou zbraň pro stálé nošení (případně občasné střílení na střelnici). Jsem student, takže by mi vyhovovala spíše levnější zbraň kolem 10, než nějaká za 20-30 tisíc.

Přestože mi dali v obchodě několik modelů osahat, před samotnou koupí bych si několik modelů raději vyzkoušel v akci.

Hledám tedy střelce (z Ostravy), kteří se rádi se svou zbraní pochlubí a dají mi třeba i několik ran vystřelit. Náboje a dráhu samozřejmě zaplatím. Budu rád i za případné návrhy na vhodnou zbraň.

PS: Vím o možnosti jít do Corada, ale tam prý stojí vyzkoušení zbraní až 2000 a nevím kolik Kč by mi ještě zbylo na zbraň :roll:



markus
Příspěvky: 33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » sob 10. srp 2013, 12:11

V Corradu mívají předváděcí dny, kdy se dá jenom za střelivo a dráhu vyzkoušet spousta zbraní, viz jejich facebook. Bývá to na konci/začátku měsíce.



Návštěvník

Příspěvek#3 » sob 10. srp 2013, 15:11

Anebo si muzes vybranou jednoduse pujcit, driv za to chteli kolem 200 za hodinu + zbytek. Ale pockal bych na ty predvadecky, pak mas moznost porovnavat. Nebezi zrovna nejaka?

Uživatelský avatar
Daniel92
Příspěvky: 16

Příspěvek#4 » sob 10. srp 2013, 16:01

Já se právě podíval na stránky Corada a zjistil, že před 2 dny skončila předváděčka devítek :roll:



dastin
Příspěvky: 50

Příspěvek#5 » sob 10. srp 2013, 17:09

Ale s Marcelem nebo Renkem se da vzdy domluvit, aby vsichni byli spokojeni. ;)

Uživatelský avatar
radimsuchanek
Příspěvky: 81
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pon 12. srp 2013, 12:32

..co by si chtěl konkrétně vyzkoušet?

Uživatelský avatar
Daniel92
Příspěvky: 16

Příspěvek#7 » pon 12. srp 2013, 13:21

Mám několik tipů, které bych si chtěl vyzkoušet (primárně určené na nošení) - Alfa Defender, Makarov PM, jakéhokoliv Glocka, CZ 75 Compact, Walter PPS, Grand Power K100.

Budu ale vděčný za test jakékoliv zbraně.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů