Zamyšlení

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#1 » ned 29. zář 2013, 23:43

Chtěl bych vědět proč byl zamknut topic o sebevrazde na strelnici, link ktery jsem poslal a obraz vnem nebyl viditelny a s mojim komentarem jasne poukazujici na to co tam je... jestli pan admin MarK nema zaludek na fotku, na kterou nebyl nucem klikat ani koukat jelikoz to byl pouze link s jasnym komentarem co ho ceka?

PS: pokud fotka zapricini locknuti topicu tak bych chtel vyse uvedeneho videt pri poskytovani prvni pomoci....

Dale proc byl smazan prispevek od nekoho ohledne strelby v Nairobi ?



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#2 » pon 30. zář 2013, 00:07

Intimity:
nez ti odpovi admin ci spravce, tak ti reknu za sebe, ze ta vase diskuze nad zpusobem pokusu o sebevrazdy uz si koleduje o hlubsi rozbor osobnosti. A jestli chces vedet, co neni ok s tou fotkou na danem miste v dany cas, pak vez, ze s lekarskou (pohotovostni trauma medicinou) praxi se to ma trochu jinak. Pokud jsi chtel nekoho "ohromit", pak se ti to asi i u nekterych podarilo, ale rozhodne to patri na zcela jine forum. Pokud uz jsi v zivote nekdy videl zmasakrovane telo, mrtveho cloveka, tak asi vis, proc to pisu. Pokud nevidel, a znas jen ze skla nebo fotek, pak radeji vychladni a obcas v patek ci sobotu si sedni na trauma prijem v nejake vetsi nemocnici. At si prozijes nejen pohled, ale i ten cvrkot okolo.

Martine, nezlob se, ale musel jsem to napsat mimo SZ.

Tomik

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#3 » pon 30. zář 2013, 02:38

Kdybych chtel nekoho ohromit tak to tam dam primo... pokud tu nekdo pise jak je lehky se zastrelit tak musim reagovat... jestli to nekomu vadi nemusel na to koukat pripadne to cist psal sem tam varovani... nikoho sem nenutil na to koukat. Ano videl sem motorkare obtocenyho kolem znacky a drzel pohromade snad jenom diky elasticite kuze, po nekolika minutach to zdravotnici vzdali ze to nema cenu. Coz je asi pro me nejhorsi zazitek, byt z psychickyho hlediska bylo horsi videt karamada po strasnym padu na kole celyho vod krve a tahnout domu cca v 6 letech a prvni slova jeho fotra byli at si nejdriv pritahne kolo... a jakej rozbor osobnosti ? to ze nekdo ma rad cernej humor je spatny ? Ja sem vyjadril svuj nazor, ostatni taky, ty taky ale lockne se to z nejakeho duvodu ? proto chci slyset proc? a cim se porusily jaka pravidla aby se predeslo dalsim podobnym vecem? Byt dle meho nazoru by lidi meli videt a slyset pravdu nez nejake filmove ci televizni blaboly a videt jak to vypada v realu i kdyz se jedna o vec jako je pokus o sebevrazdu coz muze v nekom vzbuzovat ruzne pocity.



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#4 » pon 30. zář 2013, 05:54

Rekl bych, ze kecy o "spravnem" provedeni sebevrazdy, sem podle mne proste nepatri. Ano, ani do OT, kdyz je ten top spojen prave s umrtim cloveka zrovna strelnou zbrani a zrovna na strelnici. Tohle uz s humorem nema nic spolecneho, ti smajlici ve tvem textu to proste nezachrani. Takzvanou otrlost si muzes "pestovat" za kolacem v C. Uvedom si (vek a rozum na to asi uz mas), ze na forum nechodi jen vyspeli a rozumni lide. Je tady spousta mladych, zacinajicich. Cynismus patri opravdu jinam. Ale vis co, tvuj boj, tvuj pristup. Klidne zapomen na to, co jsem psal, koneckoncu, patent na rozum nemam.



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#5 » pon 30. zář 2013, 07:27

Výplody některých autorů nepotřebují komentář.......

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pon 30. zář 2013, 07:28

To nebylo kvůli jedné fotce ale jak píše reddog, celá diskuse o tom, jak se nejlépe zastřelit atd. sem prostě nepatří. Aby k nám přes vyhledávače chodili lidé, kteří se chtějí střelit a zjišťovali, jak na to, to fakt nechci. Také je to co novináři najdou, když budou hledat něco o zbraních (stačí si vzpomenout, že naše fórum nedávno citovali v lidovkách) a takto se jako komunita prezentovat asi nechceme. Proto to téma také později přesunu mimo.

Doufám, že mě chápete.

(btw, odkazované foto jsem neviděl poprvé a neomdlívám z toho, ale jak píšu výše, nejde jen o fotku a nejde jen o mě.)

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#7 » pon 30. zář 2013, 07:50

Ano, možná to bylo trochu nevhodné, ale rozhodně ne tak nevhodné, jako se oddělat přímo na střelnici a zatáhnout do toho x dalších lidí (mrtvol už jsem pár viděl, ale koukat se, jak se přede mnou někdo střílí bych taky úplně nemusel). Kromě toho jim způsobil dost problémů s policií a bůh ví s čím ještě. Nechci ani vědět, jak pan správce ten večer usínal (pokud vůbec usnul).

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#8 » pon 30. zář 2013, 08:11

Zamýšlí se někdo vůbec nad tím že je to poslední zoufalý krok v životě člověka a musel k němu mít zatraceně dobrý důvod :? A argumentovat tady že je to pitomec protože po něm někdo musel vytírat střelnici je minimálně nevhodné.



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#9 » pon 30. zář 2013, 08:26

No dobře, ale zamyslel se vůbec ten člověk, než to udělal, že když to udělá na veřejné střelnici, navíc pod dohledem instruktora, že tím způsobí problémy spoustě ostatních lidí?
A pitomec to skutečně je (či spíše sobec), respektive byl, a ne proto, že po něm někdo musel vytírat, ale právě kvůli té psychické újmě, kterou přítomným způsobil. Nevím jak ostatní, ale já kdybych střílel na stavu a někdo vedle mně si prohnal kuli hlavou, tak by mně to teda k duševní pohodě zrovna nepřispělo. Nedej bože být jeho instruktorem :x



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#10 » pon 30. zář 2013, 08:37

Doporučil bych všem,kteří mají tendenci rozebírat tuto nešťastnou událost,minimálně před napsáním jejich ,,erudovaného,, výkladu, popovídat si z lékaři z oboru psychologie,nejlépe psychiatrie. Jsem přesvědčen,že tito jediní by mohli k dané situaci na toto vlákno smysluplně popsat situaci,která se udála. Sided má naprostou pravdu,starejte se především o sebe...



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#11 » pon 30. zář 2013, 08:41

No vidis, navic se k tomu prida par "humornych" replik na foru a mas zadelano na zacykleni. Proste to tu neni tv nova a bulvar vubec, jez nema spetku soucitu a jen chce ohromovat ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » pon 30. zář 2013, 08:56

Já myslím, že mé důvody k zamčení jsem popsal jasně (pokud to stále není někomu jasné, nechť se na mě obrátí přes SZ) a toto vlákno nemělo sloužit k pokračování zamčené diskuse.
Nechme již tuto politováníhodnou (pro všechny zúčastněné) událost spát. Díky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů