Předčasné volby

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#1 » čtv 3. říj 2013, 17:09

Projižděl sem programy jednotlivých stran a fakt nevim koho volit nake navrhy ?

Vsichni kdo uz tam byli jsem automaticky zavrhnul.

Usvit prime demokracie okamura si to u me pohnojil kvuli jejich navrhu na snizeni rozpoctu jiz tak velmi podfinancovane armady.

Strana svobodnych obcanu by sla az na jejich pozadavky aby se armada nemichala do treba zivelnych katastrov protoze na to staci IZS, coz je naprosta kravina.

ANO2011 jako jedini se zamerili i na vrustajici nebezpeci Islamu... ale nevim

Nejdulezitejsi je samozrejme otazka o drzeni a noseni zbrani :)

tady jsou odpovedi nekterych stran na otazky od LEXu
https://www.facebook.com/gunlex/posts/588394127869423

Zamitnuto bez vyjimky: ODS,CSSD,SZ,Zemanovci,KSCM,TOP09,VV,Pirati

Moznosti: SSO,Usvit,ANO2011....nake dalsi navrhy ? Pripadne pripominky k programum.

Zadam pouze pripominky ke stranam ktere nejsou v ZAMITNUTO BEZ VYJIMKY !!!


Toto opravdu nepatří do střeleckých událostí. Přesunuto do Off-Topicu. MarK

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » čtv 3. říj 2013, 17:34

Bohužel se obávám, že jedinou možností je Strana mírného pokroku v mezích zákona. Zvažoval jsem ještě Vencelídesovce, ale dostal jsem zaručenou informaci, že žerou psy.

btw: doporučuji pozornosti p.t. obecenstva sekci Offtopic. Volby nejsou střelecká událost, jakkoliv by jí být mohly :roll:



tempest
Příspěvky: 167

Příspěvek#3 » čtv 3. říj 2013, 17:35

Je vhodný rozjíždět zrovna tohle? Do diskuzí se zpravidla politika, náboženství a podobná témata nezavádí.. Připomíná mi to BigBang - v obchodu s komixy se zeptat, který superhrdina je nejlepší...

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#4 » čtv 3. říj 2013, 17:41

Je to úplně jedno, protože zase vyhraje ČSSD, pak zase ODS, pak zase... I kdyby vyhrála některá z těch menších stran, nepomůže to (vzpomeňte si na Zelené - nejdřív pidistranička, pak se dostali do koalice a už to jelo). Je to jenom neustále se opakující komedie.



ZdenekK
Příspěvky: 264

Příspěvek#5 » čtv 3. říj 2013, 19:11

Int1m1thy píše:Strana svobodnych obcanu by sla az na jejich pozadavky aby se armada nemichala do treba zivelnych katastrov protoze na to staci IZS, coz je naprosta kravina.

Svobodným jsem poslal pár dotazů k programu a toto byla právě jedna z nich. Pan Mach odpověděl, cituji: "Ve výjimečné situaci lze cokoliv. Armáda ale nemá suplovat uklízeče a záchranáře.. "
Upřímně, Svobodní byli mými "favority", ale poté, co jsem se dozvěděl, že podporovali Klause, na kterého jsem alergický, tak nevím.



Biermann
Příspěvky: 121

Příspěvek#6 » čtv 3. říj 2013, 19:21

Co myslíš podporováním Klause? Když ta strana vznikla, tak spíš byla jakoby pod lehkou záštitou Klause. Nebo se o ní spíš mluvilo o Klausovské straně. Nicméně nějaký větší vztah mezi nima nikdy nebyl a už před lety je Klaus i kritizoval, že propásli pravicovou šanci.



ZdenekK
Příspěvky: 264

Příspěvek#7 » čtv 3. říj 2013, 19:28

Já to četl v práci, tak jsem to jen prolétl očima. Asi jsem to špatně pochopil, v tom případě se omlouvám.



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#8 » čtv 3. říj 2013, 19:44

Int1m1thy píše:Moznosti: SSO,Usvit,ANO2011....nake dalsi navrhy ? Pripadne pripominky k programum.

SSO je pro mně osobně nevolitelná, neb je až příliš načichlá největší katastrofou, která potkala tuto zemi po sametovém podvodu, tj. Václavem Klausem a kohortou jeho věrných.

Usvit - Okamura je populistický a nebezpečný šílenec, kterého jsem měl tu čest (bohužel) poznat v rámci pracovních vztahů...a to poznání nebylo věru pozitivní. Představa, že tento jedinec bude sedět PSP ČR (a on bude), mne skutečně naplňuje děsem. K tomu podpora Vítka Bárty...co dodat?

ANO2011 - fascinuje mně, jaké jsou lidi stádo vypatlanců a znovu se nechávají utáhnout na vařené nudli s příchutí Věcí veřejných...že by krátká paměť?

Jinak volit půjdu, i když to zase nebude volba PRO někoho, ale PROTI někomu...a jako člověk, jehož jeden dědeček byl dle dobové terminologie kulakem a druhý kapitalistou a asociálem z čehož rezultoval statut politického vězně, je jasné, proti komu budu volit.

Díky za odkaz na ty názory stran ohledně otázek od LEXu. Je to rozhodně zajímavé!
Komančové nezklamali, stejně jako komančové light v podobě Strany Přátel Organizovaného Zločinu, kteří navíc "pobavili" tím, že nejsou schopni napsat vyjádření bez pravopisných chyb (že by do důsledku snaha působit jako jeden z těch dolních 10 000 000 :mrgreen: ?).
Úsvit se snaží ohromit znalostmi historie, ale zajímalo by mne zda tuší, že Hitler nechal Švajc na pokoji z úplně jiného důvodu, než že by se bál brokovnice v každé salaši...ale to jsem již kapku OT :roll:
Velmi se mi líbí odpověď Daniela Hermana z KDU, nicméně vzhledem k tomu, jakou má tato strana "historii" o její volbě ani neuvažuju 8-)

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1221

Příspěvek#9 » čtv 3. říj 2013, 20:24

tempest píše:Je vhodný rozjíždět zrovna tohle? Do diskuzí se zpravidla politika, náboženství a podobná témata nezavádí.. Připomíná mi to BigBang - v obchodu s komixy se zeptat, který superhrdina je nejlepší...

souhlasím

Uživatelský avatar
slobodan
Příspěvky: 7

Příspěvek#10 » čtv 3. říj 2013, 21:04

nj, politika na forum kde všichni umí střílet... :mrgreen:

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#11 » pát 4. říj 2013, 06:00

jinda voyer píše:Je to rozhodně zajímavé! Komančové nezklamali, stejně jako komančové light v podobě Strany Přátel Organizovaného Zločinu, kteří navíc "pobavili" tím, že nejsou schopni napsat vyjádření bez pravopisných chyb (že by do důsledku snaha působit jako jeden z těch dolních 10 000 000 :mrgreen: ?).


Chyby jich tam psalo víc (včetně autora dotazu).



ZdenekK
Příspěvky: 264

Příspěvek#12 » pát 4. říj 2013, 06:44

OT v OT: Potencionální? Člověk by neměl používat cizí termity, když je nezná suterénně.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host