Nakup v CZUB se slevou pro ozbrojene složky.

MRBLUE

Příspěvek#46 » sob 5. led 2019, 11:23

:-D To myslis vazne, ako ze ked si civil vybera CZtu tak mu daju dobry kus a ked vytiahne sluzobak, ze chce zlavu, tak mu ju vytrhnu z ruky a z pod pultu vyberu zbran 2. triedy?
A zaruku upravuje obciansky zakonnik, nie Ceska zbrojovka. Keby CZUB chceli naozaj poistit aby s nimi spekulanti nevmrdavali, tak napriklad to urobia tak, ze zlavu vyplatia po predlozeni zbrane po 1 roku uzivania.

iloveguns

Příspěvek#47 » sob 5. led 2019, 11:31

Zkušenosti s nákupy jsou jiné.... Kdo nakupoval na služebák, mohl by vyprávět, a několik takových jsem slyšel. Ne že by mu ji vytrhli z ruky, ale např. byla již zamluvena, ale na druhý den mu přichystali jinou atd.... Anebo mu zašli do skladu pro jinou apod... Sleva není nikdy zadarmo....

Hribek

Příspěvek#48 » sob 5. led 2019, 12:03

Ad převedení záruky při prodeji zbraně - zákon na to pamatuje, je třeba při prodeji sepsat smlouvu o postoupení pohledávky.

Baske

Příspěvek#49 » sob 5. led 2019, 12:38

Nakupoval jsem na služebák a ne jednou, nikdy jsem nezaznamenal snahu o podstrčení zbraně 2. kategorie. Jak v Praze, tak v Brodu se ke mne chovali korektně a vsřícně.

Baske

Příspěvek#50 » sob 5. led 2019, 12:39

slevu na další zbraň můžeš uplatnit opět po několika letech, mne ji dali po pěti letech opět

MRBLUE

Příspěvek#51 » sob 5. led 2019, 12:52

Urban legend. Kamos pocul od znameho ze jeho kamosovi sa stalo... :-D
Mam dost znamich, co na zlavu pre OZ nakupovali a nezaznamenal som ze ba bol problem. Skor sa stane ze predajca natlaci neskusenemu zakaznikovi nieco, coho sa nevie zbavit. Ale nema to nic spolocne so zlavou.

Tom1

Příspěvek#52 » sob 5. led 2019, 16:49

No, milovníku zbraní,
...myslím, že teď již krmíte trola. Jak píše MRBLUE, záruku upravuje zákoník a pokud má ČZUB politiku slev pro ozbrojené složky, je to její vůle. S nákupem jsem neměl problém ani v Praze ani v UB. Po každé na stole leželo pět zbraní, které jsem si "ošahal" a pak jednu odnesl...a o slevě jsme se bavili až u pokladny.

Zpět na