Adepti na krále Majálesu po sobě nechali střílet z paintballové pistole



Tomáš Břinčil
Příspěvky: 39

Příspěvek#1 » pon 1. čer 2015, 11:43

Zraněním finalistů skončila páteční volba krále majálesu v Českých Budějovicích. Při jedné disciplině dostali tři mladíci do těla více než 200 střel z paintballové pistole. Teď mají těžké podlitiny, podle jedné z matek je v lékařské zprávě ublížení na zdraví. Rodiče zvažují trestní oznámení.

http://budejovice.idnes.cz/kralove-maja ... zpravy_khr

:lol:



Otik Platenik
Příspěvky: 85

Příspěvek#2 » pon 1. čer 2015, 12:02

Já sem nějak nepochopil co má tato "disciplína" společného s Majálesem? To mělo být něco jako křest nováčků, nějaký iniciační rituál kde musí potvrdil svoji dospělost tím, že vydrží bolest? Něco jako pupendo :-) Nějak sem to nepochopil.
Naposledy upravil(a) Otik Platenik dne pon 1. čer 2015, 12:06, celkem upraveno 1 x.



mocima
Příspěvky: 227

Příspěvek#3 » pon 1. čer 2015, 12:04

Majáles, to jsou tuším lidé starší 15 let. A ti do sebe dobrovolně nechají střílet ze značkovače? A ještě 200 ran? Buď je drželi nebo mi tam něco smrdí...



Otik Platenik
Příspěvky: 85

Příspěvek#4 » pon 1. čer 2015, 12:09

Na majálesu jsem párkrát byl, většinou tam byl průvod masek a koncerty, králem majálesu byla obvykle vyhlášena nějaká významná a mezi studenty populární osobnost. Asi jiný kraj, jiný mrav.

Jak tak koukám na fotky, tak kluci vypadají spokojeně i s modřinama. Ale příjde mi zvrácene po někom jen tak střílet byť airsoftovou zbraní.



Tomáš Břinčil
Příspěvky: 39

Příspěvek#5 » pon 1. čer 2015, 12:15

Týpek co střílel musel mít vygumováno, zvlášť pokud to byl někdo kdo nestřílel poprvé. Muselo mu být jasné, jak to dopadne.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#6 » pon 1. čer 2015, 12:25

Prostě pár pubescentních telátek, no...

Uživatelský avatar
LRRTM1
Příspěvky: 175

Příspěvek#7 » pon 1. čer 2015, 13:49

Aspoň vím, kam si nikdy nejít zahrát paintbal :roll:



rcc
Příspěvky: 205

Příspěvek#8 » úte 2. čer 2015, 21:33

To je generace, kam ta mládež spěje.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: anton83, beda, harald a 29 hostů