Videa



Ares
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » ned 9. srp 2009, 16:05

Hmm, ze 7 yardů (6,4m) nastřílet do trojúhelníku o stranách 10" (25,4cm) a tvářit se že to je skvělý výsledek ... zřejmě slušný oddíl. Na 5m na poppery jí to taky zrovna nešlo, trefila se jednou. Ale co mě položilo byl ten skvělý přebrept, když chtěla střílet na tu flašku s vodu :lol:

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » ned 9. srp 2009, 19:51

lol, ta je :mrgreen:

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » ned 9. srp 2009, 21:16

míření do bezpečného prostroru a manipulaci se zbraní - to že na 5m trefí popra na 5. ránu není žádný velký umění - by mě zajímalo na kolik metrů měla tu petku :D :D :D



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#19 » pon 10. srp 2009, 00:02

To Adam: jo, nejsi jedinej, kdo si naslintal do očí bez ohledu na gravitaci, ale nechápu co má společného přitažlivost kotěte s uměním zacházet se zbraní? A to ještě omezím otázku na zbraň palnou podle platného zákona.

Uživatelský avatar
GMatysek
Příspěvky: 48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » pon 10. srp 2009, 07:28

Adam: Nemusíš koukat ani moc dlouho :(
0:32 shození závěru s prstem na spoušti (celkem div, že si nestřelila)

Trošku si tak říkám, jestli ona nemá náhodou dvouhodinovej kurz den před tím, než si pořídila krochnu .....



Adam
Příspěvky: 142

Příspěvek#21 » pon 10. srp 2009, 20:37

http://www.youtube.com/watch?v=vhks6JP_vt8 takovýhle člověk by ZP vážně mít neměl, už jenom to video svědčí o jeho nízkém IQ.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#22 » pon 10. srp 2009, 21:08

Dle zadní strany povolení k nošení zbraně kat. B nemá, tak snad takovej blb ani nenosí (kdoví jestli vůbec to E má).



Adam
Příspěvky: 142

Příspěvek#23 » pon 10. srp 2009, 21:14

Tak pokud to dobře chápu, tak když má někdo ZP tak získat povolení je už rutinní záležitost.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » pon 10. srp 2009, 22:49

Právě proto si říkám, že možná tu E skupinu ani nemá...

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#25 » pon 10. srp 2009, 23:10

Missak píše:... ovšem co k tomu vykládala nemůžu posoudit, to mi mé jazykové znalosti nedovolují. :cry:


Co k tomu vykladala bylo tak banalni, ze by se z toho nikdo nic nenaucil.

Pro Adama, k zachazeni se zbrani: S nekolika americkymi strelci jsem se setkal a ti dodrzovali stejna pravidla, jako my, tj. nejen ze se nema na nikoho mirit, ale zasadne do bezpecneho prostoru, coz na streleckem stanovisti znamena smerem k terci, at uz je zbran nabita, vybita, na zachytu, ... Ovsem to byli fundovani sportovni strelci. Dovedu si predstavit, ze mnozi americti "kovbojove" se chovaji stejne, jako treba u nas nekteri prislusnici mestske policie. :D

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#26 » úte 11. srp 2009, 00:19

Tak co se tyce "mavani" nenabitou zbrani bez zasobniku a se zaverem na zachytu, tak se muzete nekdy prijit podivat na Avim, tam casto timhle stylem zbrane kolujou :lol: Nejak si neumim predstavit, jak dat "bezpecne" kolovat zbran, kdyz kolem dokola stolu sedi lidi a vsichni ji chtej videt :mrgreen: Kazdej si ji teda zkontroluje, jestli tam opravdu nic neni - to je fakt

Uživatelský avatar
GMatysek
Příspěvky: 48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » úte 11. srp 2009, 07:23

Adam píše:http://www.youtube.com/watch?v=vhks6JP_vt8 takovýhle člověk by ZP vážně mít neměl, už jenom to video svědčí o jeho nízkém IQ.


Řekni mi co čteš ...... tenhle blb má v oblíbených knihách Kapitál (bolševická Bible) a Já Edáček (ani neví, jak se ta kniha skutečně jmenuje - autobiografie ruského židovského básníka, buzika, který emigroval do USA) ...... takže klasická schííza :lol:

Jinak píše, že je student ... snad z toho ještě vyroste :?:



Adam
Příspěvky: 142

Příspěvek#28 » úte 11. srp 2009, 07:37

Jinak ještě k té bezpečné manipulaci... jestli jsem to dobře pochopil, tak by vyhodili od zkoušky i tohohle profesionálního vojáka z Armády ČR, protože s tou zbraní míří na kameramana a ostatní lidi kolem: http://www.youtube.com/watch?v=ot-8DOZUMp0



Adam
Příspěvky: 142

Příspěvek#29 » úte 11. srp 2009, 07:41

MarK: K tomu aby měl pistoli (pokud jsem to dobře pochopil) mít E nemusí. Klidně mu stačí ZP skupiny A a test abych měl dostatečný počet pro získání sk. A jsem napsal hnedka napoprvé, aniž bych se učil a cokoliv věděl o zbraních. Jinak k tomu oprávnění: proč to tam Policie na ZP nepíše držitelům skupiny E automaticky a musejí si o to žádat? A nebo mi to tam napíšou až když si koupím zbraň?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#30 » úte 11. srp 2009, 13:08

Já jsem taky nic neříkal o tom, jestli má pistoli, ale jestli nosí.
To oprávnění se tam píše jak se tam píše s prvním povolením na zbraň kat. B k osobní ochranně, protože to chce zákon, smysl v tom nehledej.

Zpátky k videím

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: AT.50 a 3 hosti