Stránka 1 z 12

Nosite rezervni zasobnik?

Napsal: čtv 8. říj 2015, 19:22
od scink
Zdravim, chtel bych se zeptat, zda pri beznem noseni nosite i druhy/rezervni zasobnik? Kdyz nad tim premyslim, tak se to jevi jako zbytecne. I u jednoradych zasobniku si myslim, ze 8 naboju na pripadnou NO/KN to postacuje. Nebo ne?

Re: Nosite rezevni zasobnik?

Napsal: čtv 8. říj 2015, 19:36
od Rough boy
Nenosím druhý, jen jeden ve zbrani (glock 42). Ztotožnil jsem se s myšlenkou, že jestli problém nevyřeší jeden zásobník, pak jsem raději neměl ani tahat z pouzdra.

Re: Nosite rezevni zasobnik?

Napsal: čtv 8. říj 2015, 19:47
od Albert
Nikdy nevíš kdy se ti zásobník po..re (praskne pružina, upadne dno zásobníku apod.) A samozřejmě stále je tu možnost že přestřelka bude ,,intenzivnější" než je zdrávo. Takže já nosím druhý zásobník.

Re: Nosite rezevni zasobnik?

Napsal: čtv 8. říj 2015, 19:52
od KajaKliment
Náhradní zásobník k CZ 75 nosím ani ne tak z důvodu velké přestřelky, ale pro případ závady. Zásobník vyndat, vyřešit závadu, zásobník zpátky. No a podobně jako je pravděpodobná závada, je pravděpodobné to, že mi zásobník upadne. A hledej ho někde po zemi. Takhle sáhnu a mám náhradní. Kdo je připraven, není překvapen.

Jinak nemám problém na sobě schovat 75ku, ten zásobník už se schová taky.

Re: Nosite rezevni zasobnik?

Napsal: čtv 8. říj 2015, 20:23
od franta599
Náhradní zásobník nosím vždy minimálne jeden vetsinou dva (celkem 51 naboju) duvodů mám nekolik

1) kdo ví kdy pojedu okolo střelnice budu si chtít pakrat prásknout (už se mi stalo že jsem dorazil na střelnici kde zrovna byla nejaka akcička na kterou jsem zapomel a ja mel jenom jeden zásobník celkem zamrzelone.. ne že by me 2 navic vytrhli ale je to přiznivejší situace) střelivo se dokoupit da se zasobnikama to je horsi

2) kdo ví kdy se dostanu do zlé přestřelky nejaky aláhuakbar se samopalem tech par gramu navic se hodí (ne nejsem paranoidní je rok 2015 a vypada to bledě)

3) lepší přesvedčit utočníka o ostrosti zbrane (že se nejedná o plynovku) vycvaknutím náboje a hozením jeho smerem z náhradního zasobníku než ho vytahovat ze zbrane připadne vyhazovat z komory nebo v nejhorším připadě až střelbou :shock: (samozřejme zaleži na situaci) lepsi byt pripraven na každou

4) a samozřejmě závada zásobníku tak se hodi nahradní

nejsou to valný duvody ale mam perfekni ultraplochý :lol: :lol: dvojpouzdro na zásobníky k skrytému nošení o kterém temeř nevím takže mi to ani nejak netrápí

Re: Nosite rezevni zasobnik?

Napsal: čtv 8. říj 2015, 20:42
od rcc
Noste revolver a máte po problémech. :-)

Re: Nosite rezervni zasobnik?

Napsal: čtv 8. říj 2015, 21:52
od KarlosP
Jakože, než ten revolver přebiješ, tak seš mrtvej?

Re: Nosite rezervni zasobnik?

Napsal: čtv 8. říj 2015, 22:49
od Carloss
Jelikož nosím siga P239 - 8+1, tak na obranu asi dostačující. Ale jak se píše a jak říká p. Murphy... zduhes se hodit může... A tyhe špupláčky jsou natolik malé, že si ho snadno lze splést s nožíkem v pouzdře. Takže ano, druhý nosím.

Re: Nosite rezervni zasobnik?

Napsal: čtv 8. říj 2015, 22:54
od Bohuliby
No, v Uherským Brodě by se určitě hodil, ale je smutné, že na obědě neměl s sebou nikdo zbraň, škoda.
Možná by to dopadlo lépe ? Já ale nenosím také.

Re: Nosite rezervni zasobnik?

Napsal: čtv 8. říj 2015, 22:58
od Carloss
Těžko říct, jestli by se právě tam hodil... Dvě dobrý a je hotovo... To když by do toho šli dva, kde by se vzájemě kryli palbou... tam je to už o množství.

Re: Nosite rezervni zasobnik?

Napsal: čtv 8. říj 2015, 23:06
od fíša
Tak určitě, vždy nosím zásobník navíc, hlavně když mám RUGER CLP.
Tam je kapacita pouze 6 nábojů

Re: Nosite rezervni zasobnik?

Napsal: čtv 8. říj 2015, 23:11
od MM
LCP ? Ja mam tiez 5 ranny Ruger, ale nosim k nemu speedloader :).

Re: Nosite rezervni zasobnik?

Napsal: pát 9. říj 2015, 05:30
od dave1354
Áno 2, tj 22 ks celkem. Teda ne furt, když jdu s odpadkama tak je nechám doma.To už by se mi asi doma smály aj děcka :lol:

Vono se zbraní mi to přijde ve všem takový když už, tak už. A ona už ta zbraň samotná je natolik ,,nepohodlná'' věc, že nějakej zásobník navíc nikoho nezabije.

Dvouřaďák bych asi nosil jeden extra, páč jsou tlustý a neskladný..

Re: Nosite rezervni zasobnik?

Napsal: pát 9. říj 2015, 06:02
od jamira
To já když jdu s odpadkama, tak si beru vz.58 a sumku. A dlouhej kabát. .... Ne, to měl bejt fór po ránu pro zasmání :lol:

Re: Nosite rezervni zasobnik?

Napsal: pát 9. říj 2015, 06:23
od Otik Platenik
Pánové, nepřemýšleli jste nad tím, že je větší pravděpodobnost, že se zabijete v autě než, že se dostanete do přestřelky? Nebylo by užitečnější investovat do bezpečnějšího auta nebo pravidelného servisu apod. :-) Jen takové zamyšlení po ránu.