Nosit zbraň je prevencí před terorismem



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#46 » ned 31. črc 2016, 21:10

tuton - ty jsi masochista, že čteš blogy podobných postaviček? Nicméně k obavám pana poradce kariérního psychoga: Teroristu poznám snadno. Řve něco nějakou hatmatilkou, typicky Allah akbar, má fousy a není to zrovna modrookej blonďák. A střílí po lidech, co nemaj zbraň a utíkaj od něj nebo ležej na zemi.
Chápu, že pro pana uměleckýho psychologa historika to bude asi moc složitý na pochopení, ale to je jeho problém.
Jinak obecně - já teda zatím nebezpečí islámskýho terorismu u nás nepociťuju. Horší to bude, až budu muset jet zase v březnu do Reichu.



beda
Příspěvky: 236

Příspěvek#47 » ned 31. črc 2016, 21:12

soudruh je trochu demagog.
usa - většina masakrů je gun free zonách, ačkoliv je v usa nejvíce zbraní na obyvatele zákony nejsou ve všech státech stejné.
jak je možné že se izraelci ještě vzájemně nepostříleli. podle logiky soudruha psychologa na ně palestinci vůbec nemusí útočit a postřílej se sami.
a švícaři už jsou asi taky všichni mrtví
a pokud se někdo extrémně naštve a umlátí v emoci šéfa židlí, tak potom zakážeme židle?

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#48 » ned 31. črc 2016, 21:17

Mně náhodou argumenty týkající se potenciálního "řešení" teroristickýho útoku, kdy se lidi postřílí navzájem, přijdou hodně realistický a logický.

SansLogique píše:Teroristu poznám snadno. Řve něco nějakou hatmatilkou, typicky Allah akbar, má fousy a není to zrovna modrookej blonďák.

Ještě že ty nejsi u policie nebo podobně.
Připadá ti, že ve Francii narozený teroristi řvou něco nějakou hatmatilkou? Kolikrát ani nemají vousy. A tmavejch je všude spousta.
Ty jsi fakt myslitel z Novinek.

Začínám se fakt děsit ostatních Čechů se zbrojákem...

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#49 » ned 31. črc 2016, 21:22

Ja to ctu, abych si udrzoval prehled o argumentech "protistrany". A samozrejme uvaha typu, "cim vic zbrani, tim vic vrazd s nimi, statistiky to dokazuji", pro me neni argumentem. To je prave ta demagogie.

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#50 » ned 31. črc 2016, 21:29

Octopuss: Ano, ohledne toho postrileni se navzajem bych taky rad slysel nejakou rozumnou protiuvahu. Zatim me akorat napada, ze je to tvrzeni z kategorie "co by bylo, kdyby". A z teto kategorie znam jedinou vec, o ktere mam predem jasno. Kdyby bylo ho*no cukr, prestanu sladit ;-)

Ackoliv, kdyz chlapek na motorce poznal, ze lump je ten v tom nakladaku a policajti taky poznali, ze nemaj likvidovat motorkare, tak si myslim, ze i v takto vypjate situaci by zdravy rozum uplne neselhal. Uznavam ale, ze je to jen domnenka...



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#51 » ned 31. črc 2016, 21:30

Octopuss - se bavíme o Francii? Já myslel o ČR. V tý Francii taky určitě řvou "Dieu est grand". Příště ti to rozepíšu na dvě stránky s detailama, když nechápeš, co znamená zkratka.
Realistický a logický na tom článku je akorát to, že pan psycho kavárník si musí kopnout do Zemana za každou cenu, i kdyby řekl, že sníh je bílej, tak to bude hnusná nemístná rasistická poznámka. To je takovej druh.

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#52 » ned 31. črc 2016, 21:32

Mám pocit, že průměrnej terorista je chytřejší než ty.
Tady na to kašlu, koncentrace blbců stoupá nad kritickou mez.

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#53 » ned 31. črc 2016, 21:43

Chlapi, nestirejte se tu navzajem. Smyslem naseho diskutovani by snad melo byt vzajemne se podporit a "vyladit" argumenty, pokud bychom s podobnymi uvahami byli skutecne nekdy konfrontovani, ne?

Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#54 » ned 31. črc 2016, 21:51

JardaB píše:Zatim se citim jeste bezpecne, abych trpel takove nepohodli, ale asi to casem prijde se obavam...


Radši začněte ať si na to "nepohodlí" zvyknete. Pokud přežijete to než si zvyknete, tak potom ani nepoznáte že u sebe něco máte :) Ale souhlas že začátky byly fakt opruz :)



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#55 » pon 1. srp 2016, 06:42

Octopuss píše:Mám pocit, že průměrnej terorista je chytřejší než ty.
Tady na to kašlu, koncentrace blbců stoupá nad kritickou mez.

naschle. Necht te dvere netrefi zezadu! :lol:

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1572

Příspěvek#56 » pon 1. srp 2016, 07:05

Doporučuji VŠEM vést diskusi ve věcné rovině a a neuchylovat se k osobnímu napadání! Peggy

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#57 » pon 1. srp 2016, 17:13




beda
Příspěvky: 236

Příspěvek#58 » pon 1. srp 2016, 17:28

nějak jsem nepochopil titulek článku
žádnej s expertů není vyloženě proti nošení zbraní.
někdo ho podporuje více a někdo méně.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#59 » pon 1. srp 2016, 17:44

jedinej proti je nějakej expert z Fakulty sociálních věd. To snad mluví samo za sebe.
Ale zadání znělo jasně a titulek je správně, jenom ti experti holt nějak nechtěj říkat to, co od nich páni novináři chtějí. Ale koho to zajímá, dyť to už pak dál stejně nikdo nečte, že jo.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#60 » pon 1. srp 2016, 17:47

No za mne mohu rict, ze u voleb kamkoli se budu dost divat na to, jak se kdo stavi k noseni zbrani...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ossan81 a 15 hostů