Nosit zbraň je prevencí před terorismem

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#31 » ned 31. črc 2016, 13:54

Já nevím, mně se to tak zábavné nezdá, ono je to asi upraveným podáním uvedeným na aktualne.cz, já jsem to četl zde:
https://www.novinky.cz/domaci/410681-ze ... hlasi.html

a nevidím na tom nic špatného ani směšného...



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#32 » ned 31. črc 2016, 14:24

Já myslím, že je úplně jedno, jestli prezident změnil názor na zbraně sám, nebo mu ho změnila manželka, nicméně je na tý správný straně a mít na svý straně prezidenta, byť má minimální pravomoce (ale může například odzbrojovací zákon vetovat), je určitě dobře.

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#33 » ned 31. črc 2016, 14:33

Prezident má přesně takovej názor, kterej mu aktuálně přinese co nejvíc popularity. To ještě někdo nepochopil?



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#34 » ned 31. črc 2016, 14:45

to by mělo bejt u politika normální. Od toho tam totiž je, aby reprezentoval názory pokud možno většiny lidí. Což je totéž co popularita.

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#35 » ned 31. črc 2016, 15:00

To nemyslíš vážně, že ne? Že jsi jen mocně hulil, řekni že jo.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#36 » ned 31. črc 2016, 15:01

SansLogique píše:to by mělo bejt u politika normální. Od toho tam totiž je, aby reprezentoval názory pokud možno většiny lidí. Což je totéž co popularita.


Přesně tak, určitě má názor prezidenta jistou (a to nemalou váhu) a v tomto případě je to pro nás rozhodně plus. Terorizmus se rozmáhá a zatím není cesta jak ho zastavit a v případě, že nejsou příslušní složky zajistit plošně bezpečnost, je jistou cestou starat se o svoji bezpečnost každý sám a být ozbrojen je jednou z cest. Buďme rádi, že máme prezidenta, který to podporuje a nebude se bát to hájit...

Uživatelský avatar
Patton
Příspěvky: 280

Příspěvek#37 » ned 31. črc 2016, 15:29

Já mám ale nepříjemný pocit, že po teroristickém aktu na našem území naše současná vláda v čele se Bruselovlezcem vyhlásí vyjímečný stav a podle § 70 zákona o zbraních nařídí odevzdání zbraní, takže se tady můžeme přít o to, jak jsme nošením připraveni proti teroristovi ubránit svoji rodinu a sebe. Vyjímečný stav je silná káva na to je neodevzdat.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#38 » ned 31. črc 2016, 15:42

Doufejme, že se nic nestane do doby, než začne platit novela zákona, která tuto možnost vládě odebírá.



rcc
Příspěvky: 205

Příspěvek#39 » ned 31. črc 2016, 15:46

Bohužel ti co by nosit zbraň jako prevenci před terorismem nejvíce potrebovali mají díky své politické "elitě" a vymytým mozkům smůlu. Toto se týká celé západní Evropy. A teď by ještě chtěli rozbít náš fungující systém. Je jasné, že stát není a nikdy nebyl schopen zajistit absolutní bezpečnost svých obyvatel. Každý soudný člověk chápe, že se o svou bezpečnost musí také přičinit sám. Možnosti tu jsou, u nás určitě. Někteří politici opancéřovaní ve svých limuzíných a za ochrankami si sice plkají své, ale řada lidí z ozbrojených složek státu sama říká, lidé ozbrojte se. A to nejen kvůli terorismu, stačí agresivita ve společnosti. Samozřejmě ne každý je toho schopen, je zde řada odpůrců zbraní. Ti ať se tedy spoléhají na stát. Nikdo je k ničemu nenutí. A to ještě hrozba terorismu u nás není zatím aktuální. Pokud si je sem v "Trojském koni" nenecháme propašovat, máme šanci to ještě uhlídat. Na západě je to už konečná, jsou jich tam miliony.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#40 » ned 31. črc 2016, 16:07

Jojo, integrovaní Turci už to začínají Německu ukazovat. A to jsou ti nejhodnější.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#41 » ned 31. črc 2016, 19:02




tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#42 » ned 31. črc 2016, 20:37

No, a vy nenosite? :-) Pro mě už teď nastal čas mít svoje gecko u sebe. Myslel jsem,že to bude trvat déle.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#43 » ned 31. črc 2016, 20:40

Zatim se citim jeste bezpecne, abych trpel takove nepohodli, ale asi to casem prijde se obavam...

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#44 » ned 31. črc 2016, 20:55




rcc
Příspěvky: 205

Příspěvek#45 » ned 31. črc 2016, 20:56

Pěkně pan podplukovník... Konečně to opět někdo řekl po pravdě.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ExplosiveCZ, sokar a 10 hostů