Belgie - 22.3.2016 - teroristi opět útočí!

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#1 » úte 22. bře 2016, 10:42

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... tvych.html

No, vpravdě, dalo se to čekat. Dříve nebo později. Proč jsou jen evropští politici takoví debilové a impotenti...?! :evil:

http://www.novinky.cz/krimi/398313-bezp ... vanec.html

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#2 » úte 22. bře 2016, 10:47

západ na ně hází bomby v Sýrii, oni je "hází" na západ. o tom to celé je.



Pablo.gs
Příspěvky: 445

Příspěvek#3 » úte 22. bře 2016, 11:39

V první řadě je potřeba útok ostře odsoudit aby bylo vidět, že jsme semknutí. Ale fakt ostře, tady bych byl tvrdý. Potom prohlásit útok za zbabělý, vydat prohlášení že se nedáme zastrašit a slíbit odvetu.
No a až díky těmto opatřením bude zase klid na práci, vrátit se neprodleně ke směrnici o omezení legálně držených střelných zbraní. A bude po terorismu... :ugeek:

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#4 » úte 22. bře 2016, 12:54

Pablo.gs: to je jasný, když to odsoudíme, zbavíme obyvatelé zbraní, to si hned každej islámský voják řekne, že na nás už útočit nebudou a nechají se v klidu dál bombardovat. a kdyby jsme měli ve vládě Okamuru s Konvičkou, to by nejspíš strachy skládali zbraně i v Sýrii .... :-)
máme tu 70 let mír, válčíme všude po světě a najednou někdo útočí na lid, který neumí o válce skoro ani přemýšlet. takže hledáme příčiny v tom co je blízko, což teď jsou migranti a islám. zvlášť když nám to někdo servíruje denně na stříbrném podnose i s nabídkou spásného řešení.
třeba to vidím úplně špatně, ale za mě to je prostě válka. z jejich strany to je způsob, jakým bojují s nepřítelem. proč by bojovali neúčinně s vojenskou základnou v Sýrii, když velmi účinně můžou zasadit ránu tomu, kdo tam tu základnu nechal postavit. a politicky není asi přípustné, aby někdo začal volat po omezení vojenských aktivit po světě.
tím se jich nezastávám, neomlouvám to, neschvaluju dnešní islám, nejsem pro přijímání všech migrantů a nechci aby se něco jako IS toleroval. jen mě vadí, to až pro mě tupé vysvětlení, že za to můžou nějací migranti .....



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » úte 22. bře 2016, 13:13

Nějak se mi v souvislosti s tím, jak se státy EU staví k terorismu vloudila do hlavy hláška z trpaslíka:
RIMMER: Jo, ta možnost tu existuje, ano, eh, ale já mám jiný návrh. Trochu přitvrdíme. Čas vyjednávání vypršel. Říkejte si tomu extrém, ale navrhuji, abychom šli tvrdě a bez prodlení zaútočili skutečně masovou letákovou kampaní, a zatímco se z ní bude sbírat, nasadíme cirkusáky, alegorické vozy, pouliční divadlo a možná i dobročinné koncerty, ano? A pokud to bude málo, lituji, ale přijde čas triček: „Mutanti ven!“, „Vesmírní chameleoni? Ne, děkuji!“ ... a pokud je tohle nevyžene, pak už nevím co…



aToM
Příspěvky: 500

Příspěvek#6 » úte 22. bře 2016, 13:26

Xerxes: Jo, takové malé dejà vu, reakce na Christabelin článek k pařížské střelbě.... http://panirtenka.blogspot.cz/2015/11/bojujeme-s-terorismem.html, komentář ze 14. listopadu 2015 21:11



Pablo.gs
Příspěvky: 445

Příspěvek#7 » úte 22. bře 2016, 13:40

Sedmej: Máš recht, ve svým návrhu opatření jsem na to zapoměl. Je samozřejmě potřeba rezolutně prohlásit "že kurz imigrantské politiky nezměníme, protože evropské hodnoty a tak... a teď nám stejně bude za nás hranice hlídat Turecko, takže splněno..." a taky hlavně velmi důrazně "varovat extrémisty kteří by tento čin chtěli jakkoli spojovat s Islámem". Za sebe bych ještě doporučil, držet se od sebevražedných útočníků na délku alespoň tří paží. :|
Práci čest ! :evil:
Naposledy upravil(a) Pablo.gs dne úte 22. bře 2016, 13:42, celkem upraveno 1 x.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#8 » úte 22. bře 2016, 13:40

Během oběda jsem měl puštěnou čt24 a omylem slyšel část projevu Hollanda - po cca 5 minutách prázdného tlachání plného slov rázně/spojit/podpořit/odsoudit/svoboda/..... jsem to musel přepnout na vaření. Já chápu, že neví co říct - ale to má raději držet kušnu a vyjádřit soustrast pozůstalým a ne že bude mlátit prázdnou slámu několikrát dokola.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4573

Příspěvek#9 » úte 22. bře 2016, 13:47

Ale to je bohužel to jediné, co politici a reprezentanti EU dovedou. Pardon, pak ještě samozřejmě snahy o perzekuci vlastního původního obyvatelstva.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#10 » úte 22. bře 2016, 13:58

Dovolil bych si tvrdit, že za útoky opravdu stojí imigranti, jen nejspíš ne ti loňští nebo letošní. V Sýrii bojují povstalci s legitimní vládou, která požádala Rusko o pomoc a dostala ji. Povstalce zase podporovaly spíš USA, jelikož jejich omezené vidění světa je pomýlené (export demokracie je nesmysl).

Válka to je, ale bojují v ní zde žijící muslimové, pro které je islám víc než cokoliv. Vymyté mozky. Navíc, v Sýrii je to muslim proti muslimovi. Je to válka proti nám. A nejhůř to odnesou ti muslimové, kteří před fanatismem na Blízkém východě utekli. Bohužel, vidím v nedaleké budoucnosti koncentráky pro muslimy - nemyslím tím vyhlazovací tábory a la Německo, ale spíš něco jako v USA pro Japonce nebo v Anglii pro Němce za 1. sv. války. Nečekají nás úplně dobré časy - respektive západ. U nás je to zatím docela v klidu a dlouho to být v klidu může.

Dost blbé je, že proti útočníkovi ve výbušné vestě se nejde moc ubránit.

Ještě abych to upřesnil - razím heslo žij a nech žít - takže mi v principu nevadí nikdo, kdo se tímhle řídí. Neodsuzuji lidi na základě příslušnosti k nějaké skupině, ale podle činů.

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#11 » úte 22. bře 2016, 14:12

Na letisti nasli kalasnikov. A mame to spocitany :-(

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4573

Příspěvek#12 » úte 22. bře 2016, 14:14

Pelanj : Já dokážu respektovat asi každého, kdo dokáže respektovat mě. Bohužel pro věřícího v Alláha já tím respektovaným nikdy nebudu. Ať už jako křesťan nebo jako ateista, to je naprosto šumák. To je prostě fakt. Pokud mám mít práva daná "demokracií", musím mít i povinnosti z ní vyplývající. Pokud je nemám a má je mít jen původní Evropské obyvatelstvo, je asi něco hodně špatně. Navíc jsem naprosto proti jakýmkoliv internační táborům v Evropě.... arabský svět je přece o hodně větší než ten náš.



Pablo.gs
Příspěvky: 445

Příspěvek#13 » úte 22. bře 2016, 14:17

marinakus: Tesat do kamene.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4573

Příspěvek#14 » úte 22. bře 2016, 14:18

tuton : doufám, že sdělí číslo ZP a PZ.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#15 » úte 22. bře 2016, 14:34

pelanj: tomu já třeba nevěřím. islám je v Evropě v Asii v Rusku velice rozšířený roky. žádné problémy tu nebyli. nebo alespoň ne takové, že bys měl křestany nebo ateisty bez problému, podívej na velkého křesťana Brejvika. celé se to změnilo v době, kdy Spojenci (NATO+ bůh ví kdo) začali aktivně válčit proti IS. V tu chvíli IS začal válčit se západem. a teroristické útoky na civilní obyvatelstvo je prostě jejich způsob války. dávat přímou úměru mezi teroristickými útoky, které v poslední době jsou s islámem obecně nebo s migranty není podle mě na místě. S tím jsou a budou spojené úplně jiné (ekonomické, občanské) a neméně hrozné problémy. ale tohle je čistý válečný akt ze strany IS. prostě jsme ve válce a to, že její hlavní část se odehrává kdesi v daleké Sýrii neznamená, že se nemůže občas přenést i sem. jsou to jen následky snahy potlačit IS. vůbec tu snahu neodsuzuju. jenom nechápu, že tu nikdo nepočítá s odvetou z jejich strany.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů