Zázraky přírody střelba v bazénu



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#16 » čtv 8. zář 2016, 06:05

no, tak se zas tolik nic nestalo, tak co. To mi prijde stejne pitome jako kdyz se jeden stezoval pod videem o AK vs M4 od golemastera ze tam na sebe ty pusky ukazovali, pritom bylo asi jasne ze je skontrolovali



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#17 » čtv 8. zář 2016, 06:27

Ja problem toho videa vidim spise v tom radoby macho pristupu ke zbranim. Jako nezavisly pozorovatel bych nabyl dojmu, ze zbrane jsou akorat na machrovani a ze to neni duvod je nezakazat. Chapu, ze se porad snazi byt zabavny, ale sorry, co se tyce zbrani, tak jde veskera sranda stranou. A jen tim, ze se bude ukazovat zodpovedny pristup ke zbranim dosahneme toho, ze se na majitele zbrani nebudou divat skrz prsty.



KubaDostal
Příspěvky: 200

Příspěvek#18 » čtv 8. zář 2016, 07:01

Koukám na to znova a podle mne je to jenom sestříhaný fake. Je tam celkem pěkně vidět, že natahuje prázdnou zbraň.

CT.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#19 » čtv 8. zář 2016, 07:32

Enerccio : Jsou určité zásady které se neporušují a už vůbec ne veřejně.

Uživatelský avatar
tomblaha
Příspěvky: 195

Příspěvek#20 » čtv 8. zář 2016, 07:59

Mám stejný názor jako marinakus. I když to bylo točené profesionály z TV a asi sestříhané prostě nemá na veřejnosti co dělat. Tak se prostě se zbraněmi nemanipuluje....

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#21 » čtv 8. zář 2016, 08:02

Něco, co se výplodu ČT sice netýká, ale velmi se blíží tématu:

Spojovacím článkem je pouze střelba pod vodou. Videí na jůtůb je velmi mnoho, ale toto konkrétní se mi velmi zalíbilo a ikdyž nevládnu imperialistickou řečí, mám ho stažené v mobilu, neboť pěkně zachycuje pohyb po výstřelu jak 7.62x39, tak i 9mm Luger při střelbě pod vodou. A hlavně bez sestříhaných blbin s mířením na kohokoliv:
https://www.youtube.com/watch?v=j9pPVwdMFg0

Na druhém videu je obdobná záležitost a ikdyž "amerikánsky" neumím, pochopil jsem, o čem je řeč při vysvětlování "chování bublin po výstřelu před hlavní ":
https://www.youtube.com/watch?v=cp5gdUHFGIQ

Tyto dvě videa považuji asi za jedny z nejpřínosnějších, co se této tématiky týče.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2519

Příspěvek#22 » čtv 8. zář 2016, 08:38

Jaký riskování? Zase nehledejte konspiraci všude. Je jasný, že stříleli několikrát, aby natočili ty bubliny, vzedmutí vody atd. Několikrát stříleli bez člověka a pak tam normálně stál.

Je to popularizace vědy. 2x upozornili, že to lidi nemaj dělat. Tak neblbněte. Nejsme v americe, aby sme museli mít návod na "sušení psa v mikrovlnce" a zakazovali v televizi reklamy na vložky.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#23 » čtv 8. zář 2016, 09:37

souhlasim s blackym, podle me to nektery jedinci az moc prozivaji tu "bezpecnost"

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#24 » čtv 8. zář 2016, 23:08

Georg píše:Něco, co se výplodu ČT sice netýká, ale velmi se blíží tématu:

Spojovacím článkem je pouze střelba pod vodou. Videí na jůtůb je velmi mnoho, ale toto konkrétní se mi velmi zalíbilo a ikdyž nevládnu imperialistickou řečí, mám ho stažené v mobilu, neboť pěkně zachycuje pohyb po výstřelu jak 7.62x39, tak i 9mm Luger při střelbě pod vodou. A hlavně bez sestříhaných blbin s mířením na kohokoliv:
https://www.youtube.com/watch?v=j9pPVwdMFg0


Jestli to chapu dobre tak na tomto videu vybira a testuje vhodnou zbran a strelivo na obranu ve vode pred zralokem.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#25 » čtv 8. zář 2016, 23:33

Možná je to jen o znalostech fyzikálních zákonů. Toto asi fake nebude:
https://www.youtube.com/watch?v=tzm_yyl13yo



kiv61
Příspěvky: 579

Příspěvek#26 » pát 9. zář 2016, 06:34

Ostatně proto se z ponorky pod vodou nestřílí z děl ale torpédy, že? ;)

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#27 » pát 9. zář 2016, 06:39

Antony30011 píše:Jestli to chapu dobre tak na tomto videu vybira a testuje vhodnou zbran a strelivo na obranu ve vode pred zralokem.

Tak žralok je fakt to posledni, co mě na těch videích zajímalo :roll:

Uživatelský avatar
Ivoo
Příspěvky: 150

Příspěvek#28 » pát 9. zář 2016, 07:52

Já bych to zase tolik tu bezpečnost co se týká toho videa neprožíval -je to film -to by se museli odsoudit všechny kovbojky a kriminálky kde hodnej míří na lumpa a naopak. Vždyť nevíme jaká zbraň mířila na chlapa a která střílela -že vypadaly stejně ? film dokáže i zázraky :)

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#29 » pát 9. zář 2016, 09:50

Hlavní téma, kterého se ještě nikdo nedotknul bylo jak získat možnost střílet v bazénu. Udělá se z něj dočasná střelnice? Jak je to ošetřené legislativně ? Podle mě si pronajmout bazén a prostě v něm střílet je porušení ZOZ. Pochybuju že by to právníci TV nevěděli a tak mě zajímá jak je to ošetřené aby šel takový pokus udělat.

Co se týká bezpečnosti je otázka zda nebezpečná manipulace předvedená ve videu není v době veškerých snah o zpřísnění přístupu ke zbraním spíše negativní ať již vyřešíme že se jednalo o šikovný střih či nikoliv.



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#30 » pát 9. zář 2016, 09:58

Souhlasim se Style. Proc ono video vzbuzuje emoce je prave soucasna nalada. Pred nekolika lety by to vsichni presli.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů