Prima zboží až z daleké Číny!!!!

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#151 » pon 2. říj 2017, 21:12

Na Ali normálně otevřít na daný kus refund, popsat, nafotit, lépe natočit na video, to tam nahrát nebo přes cloud odkaz a nejspíš vrátí peníze. Posílat zpět chtít nebudou. Pokud jsi ještě nedal hodnocení, tahas za delší konec provazu. Na refund je nějaká lhůta, tuším půl roku ale nevím teď přesně.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#152 » úte 3. říj 2017, 06:52

Je to většinou měsíc až dva - podle doby dodání.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#153 » pon 9. říj 2017, 16:11

Na ali sem tam nakupuju, drzaky na gopro, na telefon a tak. Pred mesicem jsem objednal libelu, mosazne kartacky a sadu na cisteni hlavne. Z posledni objednavky uz dorazily 2 ze 3. Doruceni vesmes kolem 1 mesice, na kvalitu za svych asi 10 objednavek nemuzu rict nic spatneho

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#154 » pon 9. říj 2017, 16:52

Kopie m1911, vyjímatelný zásobník na 5 ran,, verze opakovací, účinný dostřel 4 metry, maximální dostřel 8 metrů. V balení zbraň, 1x zásobník, 10 nábojů. 6 USD. Pro nabití náboje je třeba svědomitě natáhnout závěr zcela vzad. Velikost zbraně na dámskou ruku,na dětskou moc velké.
https://m.aliexpress.com/s/item/3277739 ... 52bZ81bxN&



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#155 » pon 30. říj 2017, 13:32

Upřímně, docela mě zaujala na alíku tato kombinace kolimátoru a optiky https://www.aliexpress.com/item/NEW-Dua ... 5f43AMVQky
Fotky si půjčili přímo od výrobce - Leupold. Počítám, že Leupold to v číně nevyrábí, takže toto bude levná kopie. Ale třeba je ok. Nemáte s tím někdo zkušenost? Přece jen, za 200 Euro už to je docela drahá loterie :-D



j.kuntos
Příspěvky: 68

Příspěvek#156 » pon 30. říj 2017, 14:23

Za ty peníze by to bylo super, ale prodává i na ebay a hodnocení "They are selling fake items that are not even close to original" mluví asi za vše. A nedoporučuji nakupovat od prodejce, co nemá žádné hodnocení, většinou jsou akorát problémy.



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#157 » úte 31. říj 2017, 19:43

Kdo kupuje na Aliexpressu - znáte princip letošního Shopping festivalu 11.11.?

Tento dotaz pokládám proto, že a) jsou tu jistě znalejší zákazníci a b) jsou tu zjevně i zákazníci ochotní utratit při nákupu větší částky, u kterých už nějaké to procento slevy hraje roli.

Loni to bylo tak, že se v říjnu objevily dvojí cenovky u většiny zboží - aktuální (schválně trochu zdražená oproti předchozímu období) a pak plánovaná na 11.11. V den D pak úderem desáté hodiny (u nás) vešly zlevněné ceny v platnost a nastal útok na server (a následně na poštu), dokud se nevyprodaly stanovené počty kusů (nebo aspoň to, co server ukazoval jako limitní počty...). Bylo to celkem v pohodě a do Vánoc skoro všechno přišlo.

Letos jsem to neměl čas příliš studovat, ale žádné dvojí cenovky jsem zatím neviděl; místo toho reklama říká, že si mám dát zboží zatím do košíku a využít čas ke hraní o kupony, které 11.11. uplatním. Na nějaké hraní o kupony kašlu (a slevy za ně podle mě nejsou ani moc velké), takže jestli letošní slevy spočívají pouze v tom, tak to dost ztrácí kouzlo...

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 461

Příspěvek#158 » úte 31. říj 2017, 20:08

O mince na nákup kuponů se tam hraje už skoro měsíc, ty mince se pak dají vyměnit za slevové kupony, ale ty jsou ve stylu útrata 25 a víc sleva 2, ale jen u jednoho obchodníka. Takže o ničem.
Já předpokládám, že letošní 11.11 bude stejné, jako loni.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#159 » úte 7. lis 2017, 11:16

Slyšel jsem, že když si od aliexpress.com nainstaluju aplikaci, dostanu nějaký kupony. Mají omezenou platnost nějak? Kolik USD řádově mám kupon očekávat?

Regnul bych se teď, ale netuším platnost a kupovat chci až toho 11.11.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 640

Příspěvek#160 » úte 7. lis 2017, 11:39

nevím jestli kupony, ale obvyklé je, že nákup přes aplikaci přináší oproti webu slevy v řádu nízkých jednotek procent navíc

platnost libovolného kuponu nebude menší než 4 dny...



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#161 » úte 7. lis 2017, 11:41

Kupóny se dávají skoro za cokoliv, ale většinou jsou k ničemu, protože sleva je malá a hlavně se dají uplatnit až od větších částek u zboží, které člověk na tomto druhu obchodu raději neriskuje...

Každopádně nainstalovat aplikaci se vyplatí, protože aplikace dává drobnou slevu na téměř každý nákup (bez potreby kupónů a i u drobných položek) a ukazuje některé slevové akce, které na webu snad ani nejsou.
Je to protiváha k webům typu Vratné peníze - aby lidi nakupovali přímo v aplikaci a zobrazili si při tom co nejvíce nabídek a ne cizích reklam.

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#162 » úte 7. lis 2017, 13:09

Všechno je to marketing... spousta zboží je teď dražší než v polovině října , aby mohli 11.11. dát super slevu. Sám jsem si něco chtěl koupit za $39 (a nedostal jsem se k tomu) a teď to mají za $65...vsadím se, že po 11.11. zase sleví :ugeek:

Uživatelský avatar
Ptak666
Příspěvky: 56

Příspěvek#163 » úte 7. lis 2017, 13:11

Zdravim Vas, jako uplny zacatecnik jeste bez ZP bych se Vas rad zeptal, jak je to s optikama na pusky treba z Ali. Nasel jsem tam hodne optik na airsoft. Zajimalo by me, jestli se daji pouzit i na skutecnou zbran. A jestli ne, tak proc?
Jde mi o to, ze co jsem koukal na ruzne hledi a optiky na skutecne zbrane, tak cena byla skoro stejne totozna jsko samotna zbran. Ale co se ty e na airsoft, tak jsou treba na Ali macimalne do 4 tis. Korun. Dokazal by mi nekdo vysvetlit, jaky je v tom rozdil? Budu rad. Dekuji

Přesunuto sem.

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#164 » úte 7. lis 2017, 13:23

Optika musí přežít zpětný ráz při výstřelu a nesmí dojít k rozhození nástřelu. Drtivá většina airsoft optik tohle nesplňuje a použitím na ostré zbrani se dříve či později zničí. Druhá věc pak je samozřejmě také celková kvalita zpracování, optické vlastnosti, atd.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#165 » úte 7. lis 2017, 13:25

Rozdíl je v tom, jak udrží nástřel (výrobní tolerance a výstupní kontrola kvality). Airsoftová zbraň nemá rakticky žádný zpětný ráz, ale kulovnice s výkonným nábojem dát tomu puškohledu pěkný kopanec. U výrobků aliexpresu je to trochu věc náhody. Pro ráži .22 a takové to domácí střílení bych se toho nějak moc nebál, ale na cokoliv většího a/nebo na přesné střílení je to loterie.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů