Prima zboží až z daleké Číny!!!!



Střelec
Příspěvky: 1667

Příspěvek#301 » ned 25. lis 2018, 10:48

Docela nechápu, ze se oplatí někomu, kdo dá za pušku cca 50k Kč, dát na tu zbraň fake kominátor za pár USD. Levnější kolimátory se zaručenou životností nebo alespoň zárukou se dají koupit už od 5k.



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#302 » ned 25. lis 2018, 18:39

Jsme v sekci "cinske zbozi" za pakatel. Fake kolimos za 60 USD je urcen pro srandu a vyzkouseni. Na .308 mam Vortex AMG jen pro info. A za druhe, nejdu do valky, takze osobne nevidim duvod vyplaznout za optiku tisice na kropeni. A za treti, i tak levne zbozi funguje (zatim), az me to prekvapuje. Na malorajde mam cinsky kolimos za 18 USD uz 3 roky a drzi nastrel, mraz a dest nevadi. Tak proc bych mel platit cca 240 USD za jiny? Opakuji, ze bavim o sportovne rekreacni strelbe, ne souteze ci nejaka ochrana;-)



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#303 » ned 25. lis 2018, 19:03

Asi tak bych to videl, proc nezkusit vyhodit par stovek a nekdy to vyjde, nekdy ne. Na hrani nevidim problém.



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#304 » ned 25. lis 2018, 19:08

Presně. ACOG za 60 dolarů odvádí parádně svou práci. Mám na něm 500 kulek a funguje jak má. Vůbec nelituju, že jsem nevyhodil tisíce. Pokud bych chtěl origo, vyjde na 40k. To si raději koupim 20 Čínských... Je jasné, že ne každý výrbek za to stojí. Proto je ale zde tohle vlákno.. Momentálně mám objednanou repliku Eotech xps3-2 za 40 dolarů. Pokud bude držet nástřel, tak ho budu s radostí používat stejně jako ACOGa :)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#305 » ned 25. lis 2018, 19:59

blacknocturno píše:Nevím co je světlopohlcujicí vlákno ale jestli myslíš světlovodné vlákno tak to je tady
https://m.aliexpress.com/item/328753492 ... 3085267931

Děkuji. Škoda že musím koupit metr za 10 USD, když mi stačí 3 cm, popř. Další tři pro příště. Ale vím, že za ty samé prachy mám v ČR asi 10 cm.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#306 » ned 25. lis 2018, 20:07

Tuhle fázi mám za sebou. Všelijaký popruhy, očka, raily, proč ne.
Ale kolimátor nebo optiku od Vortexu nebo UTG za jenom o málo větší peníze než sračky z Ali. Sice taky čína, ale jinej druh.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#307 » pon 26. lis 2018, 11:59

Elektronická sluchátka https://1url.cz/@imact_sport.
Impact sport.jpg
Po zapnutí je slyšet lehký šum, který ale zmizí jakmile je v okolí hovor, nebo při poslechu přes kabel (třeba z MP3). Mají slabší útlum a při silném zesílení (zhruba od 3/4 výš) chytají zpětnou vazbu (pískají). Náušníky jsou celkem příjemné (příjemnější než na Peltor Optime II) Na polootevřené střelnici (venkovní + zastřešené střeliště) stačí. Hovoru je rozumět dobře už od zhruba čtvrtiny nastavení hlasitosti, pušková střelba (SA58) je ale už hodně slyšitelná. Zkusím doplnit o špunty https://1url.cz/@spunty za nechutných 38,-Kč včetně poštovného :D . V nejhorším půjdou do služby s motorovou pilou, křoviňákem a cirkulárkou.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Misak.kadlec
Příspěvky: 156

Příspěvek#308 » pon 26. lis 2018, 13:23

Já jsem na Ali sehnal iridiové kapsle do nočních mířidel zastavy m59/66, původní už nezarily. Výměna je snadná. Mám z toho radost u nás samotné kapsle nejdou koupit.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#309 » stř 28. lis 2018, 02:23

tak sem objednal ten sling ala Magpul MS4 uvidime co pride za sunt :D



Sody
Příspěvky: 316

Příspěvek#310 » pon 10. pro 2018, 13:20

Původně jsem to chtěl napsat do tématu "Výbět optiky na dlouhou malorážku", ale tam se řeší optiky v jiné cenové kategorii. :-)
Já jsem to vyhodnotil tak, že nechci kupovat na "stoletou" malorážku několikanásobně dražší optiku a objednal z Číny tuhle:

https://s.click.aliexpress.com/e/cOJn6iGY

Ještě jsem musel dokoupit montáž. 16 mm v číně nevedou :-)
Po několika návštěvách střelnice je zatím má spokojenost maximální.



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#311 » pon 10. pro 2018, 13:48

Ocenil bych nejaky test, kde bude Cina do 100 USD a pak ruzne HD optiky od 800 USD az 5000 USD. Proc? Mam doma z Ciny kolimos za 16 USD, optika 4-16x, pak replika Trijicon. Vse zkouseno i na .308 od Vosatky, na 9mm od Vosatky. Mam doma Cinu za 89 USD na opakovacce v .44 rem a vse, vse drzi. Strilem jsem i v zime v -4C, tam se fakt Cina mlzi, ale jinak drzi nastrel. Zadna Cina se nerozpadla, neodpadava barva, nepraskly ovladaci krouzky atd. Fakt bych rad vedel, kdy se to znici. Priznam se, ze test kladivem ci padem delat nechci. Rozpocet nemam neomezeny, tak tohle zkouset nechci:) Jo a na zalamovaci vzduchovce mam Niko Streling za 1200 Kc, je tam uz skoro 3,5 roku a take drzi. A pritom za zalamovacka ma snad vetsi zpetny raz nez .308



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#312 » pon 10. pro 2018, 14:30

Jsem stejného názoru. Navíc dle mého nejde jen o samotný puškohled. Nechápu napřiklad, jak může stát montáž na puškohled 10tis. Určitě musí být kvalitní matroš a přesné zpracování, to je ale MAX 5% z ceny výrobku. Jsem rád, že tu máme možnost nákupu z číny. Tím, že tu lidi sdílejí zkušenosti se dá v dost případech ušetřit slušnej peníz a koupit zboží slušné kvality. Bohužel to není pro ty co razí pravidlo; co je drahé, je i dobré.



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#313 » úte 11. pro 2018, 14:37

20181211_143102.jpg

Od jiného prodejce než jezekif.. vizualně vypadají OK, na střelnici jsem je zatím nezkoušel, pouze vložil bateriee a pustil TV :) slyšet je, snad nebudou zesilovat i střelbu...
Outdoor Sports Anti-noise Impact Sound Amplification Electronic Shooting Earmuff Tactical Hunting Hearing Protective Headset
https://s.click.aliexpress.com/e/b7iYyVLT
Cena 26 chechtáků, to samé uvedeno na balíčku. Celníci si s tím starost nedělali.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Zulda
Příspěvky: 212

Příspěvek#314 » úte 11. pro 2018, 15:52

Mám je, kupované v tuzemsku, fungují výborně, akorát chytají bzíkání od komunikace mobilu, když je někde blízko, třeba v bundě.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#315 » úte 11. pro 2018, 20:33

Souhlasim s timhle pristupem u spotrebaku, montazi a skel na malo vykonne raze...ale aktivni sluchatka, to si uplne jisty nejsem. Kdo mate moznost dovozu z USA, tak tam se daji honeywellacke Howard Leight poridit za fakt lidove ceny - bezne mezi 30 a 40 USD. Ty ceny u nas jsou takova prasarna, ze si rikam, ze jich vzdy, kdyz pojedu do USA pridam par do kufru a pak je tady budu prodavat za litr a jeste na tom nejakou tu kacku vydelam...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů