Jak policie (statni/mestska) nosi zbrane



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#76 » čtv 5. led 2017, 09:57


Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#77 » čtv 5. led 2017, 18:29

Ja bych pouze rad pripomnel, a nekde se to tady ve vlaknech vali, ze na Ruzyni byla otevrena strelnice pro policii asi za 158 miliard:) s nejnovejsim vybavenim a realnymi situacemi simulovanych primo v prostorech terminalu. Coz mi jeste o to vice otevira kudlu v kapse, ze takovyhle pan tata dostane do ruky samopal a nikdo mu uz nerekne,at to aspon nosi hlavni dolu...

...mimochodem pri odchodu z letiste jsem je potkal znovu, akorat tu krochnu tahala ta mamina...a nosila to uplne stejne...asi dobrej oddil...

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#78 » čtv 5. led 2017, 19:13

158 miliar stálo to letiště a ne střelnice :D
Nosí to sice blbě, to se ho nezastávám, ovšem kulka odražená od země taky napáchá hromadu škody. Na téhle podlaze tuplem.
Stejně jako ke tu téma, že nošení je prevence tak tady máš ukázku. Tohle je taky prevence. Minimálně potenciální útočník na první pohled vidí evidentní hrozbu na kterou se soustředí a tím pádem si nevšimne toho pro něj opravdového nebezpečí. Nebo myslíš, že na tvou a ostatních cestujících bezpečnost dohlíží dva uniformormovaní s jedním sapikem?



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#79 » čtv 5. led 2017, 20:09

Marcuba: neplaš se nebo nám to odbor MV pro uvádění na pravou míru vysvětlí. Částka za střelnici, lépe řečeno za její vybavení, je úplně někde jinde. Navíc simulace nejsou určeny pro to, aby se policisté naučili držet zbraně, ale používat je. ;)
Je krásné, že radíš, ať to nosí hlavní dolů, ale už zapomínáš, že dole je všude žulová podlaha. No a zákony fyziky se necháme na jindy. :lol:

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#80 » pát 6. led 2017, 23:13

Pro me furt lepsi odrazena kulka od zeme jak rana primo do bricha...s tou castkou jsem to samozrejme nadsadil, to snad doufam doslo uplne kazdemu, chtel jsem vsak zduraznit, ze to nebylo zadarmo a rozhodne to nebylo ani malo...

Coffee to je teda blbost, cos vyplodil...simulace nejsou od toho, aby se policiste naucili zbrane drzet? Opravdu ne? Jak by ji tenhle frajer asi zaprel do ramene, aby mohl ucineji zamirit. Jo, ja zapomnel, simulace te uci strilet pekne od pasu...

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#81 » pát 6. led 2017, 23:14

Wigum, dva uniformivani se sapikem a pak tam jeste obcas projedou holky na bruslich :)

Uživatelský avatar
Hans Gruber
Příspěvky: 94

Příspěvek#82 » sob 7. led 2017, 15:55

Počkej jak je to s tou střelnicí?? Fakt ji mají?? Vím, že třeba hasiči na Ruzyni jsou opravdu našlapaní, co do cvičení i vybavení, ale o střelnici nic nevím :D , docela by mě to zajímalo..

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#83 » sob 7. led 2017, 22:04

Policisté se učí zabíjet teroristy na virtuální střelnici, za chybu klikují

http://zpravy.idnes.cz/nova-virtualni-s ... domaci_jkk



Pavluso
Příspěvky: 213

Příspěvek#84 » ned 8. led 2017, 16:44

Za chybu klikují :D :D :D to teda jistě určitě ano
Trefa do plastiku vyhodí celou hlalu :D :D :D :D Bože bože

Začíná to všecko dostávat podobu filmů s Majkým Dudlikoffem :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Destructor, KikiMiki, Pari777 a 7 hostů