Jak policie (statni/mestska) nosi zbrane

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#1 » pát 30. pro 2016, 11:18

Dneska na letisti Ruzyne si to straduje policista s nabitym kverem po terminalech. Jak se tak kyva a miri na me automatickou zbrani,nepripadal jsem si uplne bezpecne...

Obrázek

Obrázek

Nekdo dalsi podobne zkusenosti? Nedelam si iluze,ze by na 10 metru netrefil ani stodolu, ale kdo vi, treba je to talent :)


Sent from my iPhone using Tapatalk



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#2 » pát 30. pro 2016, 11:43

Noseji v tech samopalech naboj v komore? Taky mi to trosku zavani koledovanim o pru.er...

Uživatelský avatar
Hans Gruber
Příspěvky: 94

Příspěvek#3 » pát 30. pro 2016, 11:50

Švejkův bratranec :lol:

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#4 » pát 30. pro 2016, 11:52

Neboj, neni nabita :-)

Odesláno z mého HUAWEI TIT-L01 pomocí Tapatalk



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#5 » pát 30. pro 2016, 12:15

Jako vubec? To noseji jen na ozdobu?

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#6 » pát 30. pro 2016, 12:15

Ja navim,jestli maji nadrcnuto...a je mi to jedno, ja to beru tak,ze nabito je vzdy...

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#7 » pát 30. pro 2016, 12:22

Mě spíš fascinuje co je to za lidi. Tlustej (nemají mít policajti nějakou kondici) důchodce a mamina 50+ let? A tohle dají na ulici, ozbvlášť v týhle době?

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#8 » pát 30. pro 2016, 12:38

Na ulici ne na letiště... (důvod níž)

Marcuba: Pokud ses necítil bezpečně, tak ses cítil správně.. Ono i kdyby tam nebyl tenhle strejda...

Na letišti bych moc reálně neviděl útok autem (a to stejně s kvérem nezastaví), takže klidně strejda s mamčou, nejvíc reálné bude vybouchlý kufr, pak se už jen sbírají kusy, takže zas nikam nepoběží... Pokud by se objevil střelec, tak zas to letiště není tak velké, aby to nezvládl překutálet... :angel:



jjoozziinn
Příspěvky: 172

Příspěvek#9 » pát 30. pro 2016, 13:14

Policajti dělaj fyzický jen když přecházej na jinou funkci,narozdíl od hasičů,jestli se teda nepletu. A třeba klame tělem.



Apep
Příspěvky: 93

Příspěvek#10 » pát 30. pro 2016, 13:52

Tohle jsou lidi od Cizinecké policie, mají mimo jiné na starost i ostrahu letiště. Taky je možné tam potkat policistky v sukni a s 5 cm podpatkem a Mp - 5kou kolem krku. A policisté opravdu mají fyzické přezkoušení jen pokud přechází z nižší výcvikové kategorie do vyšší. Pravidelné přezkoušení mají tuším jen ÚRN, PMJ, SPJ a podobné útvary.



Prcek
Příspěvky: 297

Příspěvek#11 » pát 30. pro 2016, 13:53

Dneska jsem tam šel ráno taky a pravidelně sleduju, že ty zbraně jsou často zřejmě funglovky = moc trénování nezažily. Hmm, kdo by asi nadělal větší paseku, kdyby se něco nedejbože semlelo...ti zlí nebo ti hodní? :P :?

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#12 » pát 30. pro 2016, 14:41

Prcek: To je jedno, hodilo by se to na zlé... ;) :twisted:

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 460

Příspěvek#13 » pát 30. pro 2016, 15:25

Omyl, policisté mají fyzické prověrky každý rok.
A ministr řekl posílit výkon venku o 50%, takže vyšli ven i ti, co jinak vykonávají administrativu a to nejen na letišti, ale v celé republice. Ono je totiž opravdu třeba, aby na kontrole pasů nebo trestní řízení dělal rambo věk tak 25, protože ten samozřejmě mimo kondice, kterou při té práci moooc užije má i letité zkušenosti. Ach jo.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#14 » pát 30. pro 2016, 17:10

Záleží na tom jak kdo a jak kde. Po Liberci se pohybují zjevně znalejší. Kromě Hechlerů mají i nafasované Glocky, takže asi nebudou z kanceláří.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#15 » pát 30. pro 2016, 17:19

To jsem rad, ze je u nas tak hezky postarano o bezpecnost, ale v nasi zastrcene dire pod lesem asi byla policie naposledy pred peti lety, kdyz tu manzelka odrela sluzebni auto o sloup ;-) Takze nakonec radsi mam trezor hned za predsini :mrgreen:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů