Zbraň a otázka "Na co to máš?"



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#46 » pon 20. čer 2016, 14:04

tifik: mozna pred dobrym kamaradem ... riskovat ZP fakt nechci

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2236

Příspěvek#47 » pon 20. čer 2016, 16:33

Třeba chce být mistr světa ve střelbě, to je také velká věc :-)



Piggy
Příspěvky: 1885

Příspěvek#48 » pon 20. čer 2016, 17:24

Patton píše:podle letošního nového zdokonaleného zákona o zbraních v ČR, bys mohl očekávat doma návštěvu na 100% nechtěnou a odemkli by si sami.
Hluboce se mýlíš - pokud vznikne důvodné podezření, že jsi gauner, ale ne magor, musí být i nadále soudní příkaz. :ugeek:



tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#49 » pon 20. čer 2016, 20:02

:roll: Můj Bože



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#50 » pon 20. čer 2016, 21:13

Kolegy se onehdy blbě zeptali na letišti (tady v ČR), proč má v přiručním zavazadle manikůru. Připadalo mu vtipné říct: "Abych měl čím bodnout pilota do krku!," a už byly problémy. Někdo ten smysl pro humor prostě nemá.



tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#51 » úte 21. čer 2016, 06:27

Tak ještě jednou, byl to vtip, jen vtip pánové.....

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#52 » úte 21. čer 2016, 06:56

Mě se zeptal švára, po tom co zjistil že mám kvér, jestli mu nezastřelím ségru, až se budeme jednou hádat. Tak jsem mu řekl, že mám strach spíš opačný :mrgreen:
Když moje maminka chtěla vidět, co si její synek pořídil, reakce byla následující: "hmm...čoveče, ono je to docela těžký...ale zase ne jako ten tátův Russian, co mu ho policajti v osmašedesátým zabavili....tak kdy mě vezmeš na střelnici?"
No, tak jsem jí k 70. narozeninám vzal na Květnici a hezky si zastřílela 8-)



jack-3d
Příspěvky: 155

Příspěvek#53 » úte 21. čer 2016, 10:47

SC1 píše:Kolegy se onehdy blbě zeptali na letišti (tady v ČR), proč má v přiručním zavazadle manikůru. Připadalo mu vtipné říct: "Abych měl čím bodnout pilota do krku!," a už byly problémy. Někdo ten smysl pro humor prostě nemá.

Když mě prohledávali Švédští policisté/pohraničníci auto a uviděli několik stejných igelitek s mysliveckou tématikou a vyobrazenou puškou (dostávám tašku pokaždé v jednom obchodě s mysliveckým a střeleckým zbožím), zbystřili a ptali se mě, jestli sebou nemám nějaké zbraně. Koukli do nich a našli řízky a další jídlo. Tehdy mě napadlo, udělat trochu srandy, ale velmi rychle jsem si to rozmyslel a pokračoval ve spolupráci.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#54 » sob 13. kvě 2017, 23:33

Ve firme s tim mel problem jeden kolega, zbytek se k tomu stavel +- neutralne. Pri argumentaci s vedenim firmy na sekretariatu jsem podotkl: "Kvuli vam to rozhodne nemam." Sefka nastesti ma zkusenosti s oblasti, kde v Brne bydlim tak to pochopila a moznost ulozeni zbrane do firemniho sejfu jsem striktne zamitnul. Takze jsem si pokecal s kolegou, pochopil muj pohled na vec a zacina se k nemu priklanet. Doma to bylo v pohode a pritelkyne pochopila, ze to mam na ochranu nasi budouci rodiny(dokonce souhlasila, ze ji po statnicich muzu vzit na strelnici prasknout si z malorazky). Problem budou rodice me drahe polovicky, jelikoz ti zastavaji nazor, ze zbrane k nim domu nesmeji. Jeji otec po vojne zbrane na obranu neuznava a tvrdi, ze se jako poradny chlap vsemu ubrani rukama. Mamka je narozdil dusledna pacifistka. Tohleto bude skutecny test mych argumentacnich schopnosti.

Jako milovnik cerneho humoru na vetu:"Zastreli se ti tim deti!" mam sto chuti odpovedet: "Garantuji vam, ze podruhe uz to neudelaji." Ovsem to asi nebude nejlepsi napad.



Luky22
Příspěvky: 789

Příspěvek#55 » ned 14. kvě 2017, 05:32

juraj1: tvrdi, ze se jako poradny chlap vsemu ubrani rukama Tvůj tchán, s prominutím asi moc chytrosti nepobral, když takhle hloupě mluví a z toho odvozuji, že kdybys dokázal argumentovat jako řecký filosof, bude ti to houby platné. A pokud jsou to navíc sluníčkáři, je vymalováno. Povedou si pořád svou, a budou se na tebe dívat jako na potenciálního vraha. Znám to. S částí své blízké rodiny jsem se kvůli zbraním rozešel. Je to možná smutné, ale z některých, pro mě důležitých zásad neustoupím za žádnou cenu. Manželka má štěstí, i když se mnou na střelnici nechodí, zbraně jí nevadí. :D



WMartin
Příspěvky: 111

Příspěvek#56 » ned 14. kvě 2017, 06:40

Tak u mě to máti potěžkala a zahlásila, že to je docela těžký. A jestli to nosím ssebou.? A ju, ty chodíš na střelnici? Neee. Pálím z toho doma v kuchyni. Jasně že na střelnici. A plno dalších otázek na které stejně ví odpovědi.
Tatík mě zklamal. Hmmm. Já to nemám rád, na vojně jsem se nastřílel až až.
A ani na to málem nešáhl.
Nejlepší manželka. Heeej. Ty máš ZP? Bylo to tajemství. A kdy si tam byl....já chci taky.
A první den co jsem koupil pistoli to hned chtěla půjčit. A ať ji ukážu jak a co se dělá a nesmí dělat.....
Teď blbne, že občas když nemám pistol u sebe mě doma někde číhá a udělá pic. Minule s hřebínkem, ruce vzhůru.
Jo. Říkám. Jen blbni. Takových jsou plný hřbitovy.



Luky22
Příspěvky: 789

Příspěvek#57 » ned 14. kvě 2017, 07:38

Takových jsou plný hřbitovy. No právě. Manželku si radši pohlídej. Nadšence je třeba krotit, mívají tendenci podcenit nebezpečí. K bouchačce se musí přistupovat s respektem. Tatík se na vojně nastřílel prý dost, já jako průzkumník jsem se nastřílel ještě víc, s SA-58 jsem pomalu i spával a snad proto mě zbraně začaly bavit. Zbraň přece nemůže za idiota velitele. :D



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#58 » ned 14. kvě 2017, 08:49

Odpověd "na svoji ochranu"
reakce "citiš se ohroženy? "
odpověd "zadny z mrtvych v Brode se taky necitil ohroženy proto jsou mrtví"



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#59 » ned 14. kvě 2017, 09:31

Kazdy blbec vi, na co se nosi zbran. Takze ten, kdo se takto rypave a blbe zepta, chce i blbou odpoved. Typu:

"mam to stejne, jako ptaka. Vetsinu casu nanic, ale kdybych potreboval, staci sahnout do kalhot".

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#60 » ned 14. kvě 2017, 09:44

Na střelnici jsem nepravidelně chodil už roky, tak nikoho z lidí s kterými jsem ochoten sdílet svoje soukromí se nad pořízením ZP ani nepozastavil. Pokud jsem se o tom bavil s někým kdo se přichomýtl, převzal jsem tvrzení jednoho kamaráda, že ZP stejně jako třeba ŘP považuji za součást základního vzdělání. Všem začne šrotit v hlavě, jak to s tím vzděláním je a na úvahy o nebezpečnosti zbraní už nedojde.
Naposledy upravil(a) gogan dne ned 14. kvě 2017, 09:48, celkem upraveno 1 x.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kolemjdoucí, Ricoz a 18 hostů