Události ČT - Naše téma (zbraně)



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#16 » ned 15. led 2017, 13:16

Já myslel, že na Mufavce už koukaj výhradně masochisti.
Jinak v ODS si musej taky udělat pořádek, jestli za ně mluví Černochová, Klaus jr. nebo tenhle blbec Blažek.
ANO bez komentáře, nelze přece ohrozit eurodotácie pre súdruha predsedu.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#17 » ned 15. led 2017, 13:30

SansLogique: holt i lidi co nejsou nadšení z toho, že nosíme pistole mají své zástupce v politice.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#18 » ned 15. led 2017, 13:41

No to tedy bude problém vybrat si stranu, která by šla volit, začíná se to jevit tak, že žádná taková v nabídce nebude...
Na Moravce se už dlouho nedívám, dnes bych to byl rád viděl, ale jen bych se naštval.

Uživatelský avatar
Patton
Příspěvky: 283

Příspěvek#19 » ned 15. led 2017, 13:57

Tak tohle od ČT24 nečti vůbec. To není na naštvání, to je na infarkt.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... atu-471377



davidk
Příspěvky: 64

Příspěvek#20 » ned 15. led 2017, 14:01

chtěl bych si jednou přečíst průzkum psychického stavu držitelů ZP z jakého pro své tvrzení vychází.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#21 » ned 15. led 2017, 14:05

To od Pattona sem četl včera. To je úvaha jak prase. Já si zas myslím, že v ČT pracuje vysoké % psychopatů. Zdroj? Prostě si to myslím.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#22 » ned 15. led 2017, 14:10

Sedmej - no to bych pochopil, co nechápu, jak může někdo, kdo si hraje na prrravicovou stranu ze všech nejprrravicovější, být proti právu občanů se postarat sami o sebe. To si spletl partaj nebo je prostě z principu proti všemu, co přijde z druhý strany, což taky o něčem svědčí.
Pelikán jako trotl s bekovkou, co jezdí jako ministr do práce na bicyklu z roku pytel, mě překvapit nemůže.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#23 » ned 15. led 2017, 14:34

SansLogique: ANO rozhodně není bůh ví jak pravicová strana.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#24 » ned 15. led 2017, 14:38

SansLogique píše:Sedmej - no to bych pochopil, co nechápu, jak může někdo, kdo si hraje na prrravicovou stranu ze všech nejprrravicovější, být proti právu občanů se postarat sami o sebe. To si spletl partaj nebo je prostě z principu proti všemu, co přijde z druhý strany, což taky o něčem svědčí.
Pelikán jako trotl s bekovkou, co jezdí jako ministr do práce na bicyklu z roku pytel, mě překvapit nemůže.


Tučne jsem ti označil ten problém :-) a souhlas se Sedmým...



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#25 » ned 15. led 2017, 15:22

Patton píše:Tak tohle od ČT24 nečti vůbec. To není na naštvání, to je na infarkt.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... atu-471377


„Agresivní psychopaty náramně láká držet zbraň. Mezi legálními držiteli zbraně bude zákonitě větší procento psychopatů než normálních jedinců,“ myslí si.
Určitou logiku by mělo, kdyby z předpokladu "Agresivní psychopaty náramně láká držet zbraň" vyvodil něco jako "domnívám se, že mezi legálními držiteli zbraně je větší procento psychopatů než v celé společnosti".
Ale "Mezi legálními držiteli zbraně bude zákonitě větší procento psychopatů než normálních jedinců"? Z předpokladu "Agresivní psychopaty náramně láká držet zbraň" poznal, že více než polovina držitelů jsou psychopati?
Proboha, která základní škola pustila do světa takového "vědce"?



Apollo
Příspěvky: 11

Příspěvek#26 » ned 15. led 2017, 15:30

Psycholog Klimeš nejspíš odvádí špinavou práci pro "někoho."



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#27 » ned 15. led 2017, 15:31

Sedmej píše:SansLogique: ANO rozhodně není bůh ví jak pravicová strana.


Z příspěvků SansLogique vyplývá, že mluvil o ODS, ne o ANO.
A ta si na pravicocou stranu opravdu hraje a opravdu jí minimálně už hodně dlouho není.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#28 » ned 15. led 2017, 15:33

Citace: „Agresivní psychopaty náramně láká držet zbraň. Mezi legálními držiteli zbraně bude zákonitě větší procento psychopatů než normálních jedinců,“ .....

Jéžišmarjá, jak to že mě znají? Ano, přiznávám, je to tak a nemrzí mě to, jsem agresivní psychopat, ale my to máme v rodině a je to taková hezká tradice, praděd, děd, otec byli agresivní psychopaté, já jsem také, ale i mí synové jsou agresivní psychopaté a až se narodí můj vnuk, tak také bude v tradici pokračovat, jinak ho budu mlátit a řezat, dokud se to nenaučí. Inu tradice se má držet!
Naposledy upravil(a) paza dne ned 15. led 2017, 15:46, celkem upraveno 1 x.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#29 » ned 15. led 2017, 15:39

Golem - děkuju ti náčelníku, že jsi se mě zastal a samozřejmě je to přesně tak.
Jinak ANO je strana na získávání dotací pre súdruha predsedu, na nič iné.
Na toto téma http://zpravy.idnes.cz/robert-pelikan-p ... domaci_jkk
doporučuju jenom diskuzi, číst článek je jako obvykle ztráta času. Nálady veřejnosti zjevně nekorespondují s názory ptáků a starejch Blažkovejch.



iloveguns
Příspěvky: 1426

Příspěvek#30 » ned 15. led 2017, 17:11

paza píše:Citace: „Agresivní psychopaty náramně láká držet zbraň. Mezi legálními držiteli zbraně bude zákonitě větší procento psychopatů než normálních jedinců,“ .....

Jéžišmarjá, jak to že mě znají? Ano, přiznávám, je to tak a nemrzí mě to, jsem agresivní psychopat, ale my to máme v rodině a je to taková hezká tradice, praděd, děd, otec byli agresivní psychopaté, já jsem také, ale i mí synové jsou agresivní psychopaté a až se narodí můj vnuk, tak také bude v tradici pokračovat, jinak ho budu mlátit a řezat, dokud se to nenaučí. Inu tradice se má držet!


A teď vezměmě v úvahu, že tihle "psychologové", prakticky psychopaté nejvíce lobbují za zavedení povinných psychotestů pro žadatele o ZP. A tihle pak mají posuzovat žadatele o ZP. Je to jak hon na čarodějnice. Chceš ZP? Tak ti automaticky napíší do posudku, že jsi agresivní psychopat. A důvod? No, přece proto, že chceš ZP. Kdyby jsi nebyl agresivní psychopat, nechtěl by jsi ZP....

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů

cron