Boty



midlos
Příspěvky: 100

Příspěvek#1 » úte 6. črc 2010, 20:35

Vím, je to dost OT, ale přesto se nedokážu nezeptat.

Jakou nosíte do terénu ( třeba i na střelnici ) obuv ?

Chtěl bych uzavřenou obuv, kotníkovou a vyšší, obuv ve které se dá chodit ( mám na mysli ujít třeba 20 kilometrů na jeden zápřah za 3 hodiny ) aniž bych musel měnit chodidla.
Obuv ve které se nezapaří nohy, ale na druhou stranu obuv ve které se dá běžně pohybovat i v mrazu.
Obuv nepromokavou, poměrně snadnou na údržbu.

Pokud víte o něčem podobném, dejte sem prosím odkaz.

Děkuju
Naposledy upravil(a) midlos dne pon 27. pro 2010, 22:22, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
smety
Příspěvky: 155
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » úte 6. črc 2010, 21:07

Kanady?.



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#3 » stř 7. črc 2010, 06:45




midlos
Příspěvky: 100

Příspěvek#4 » stř 7. črc 2010, 09:12

Alibaba má pravdu. "Kanady" nebrat !
To nejsou boty na nošení, to je na mučení vojáků, ale dobrovolně bych si je asi nevzal.
Naposledy upravil(a) midlos dne pon 27. pro 2010, 22:23, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#5 » stř 7. črc 2010, 13:25

nebudu se hádat, že v dnešní době nejsou lepší boty. ale v kanadách mám něco málo odchozené a pokud jsou rozšlápnuté na majitelovu nohu, tak jsem s nimi neměl problémy ani v zimě ani v létě. Takže za ty peníze co stály (mám je už pěkných pát let), udělaly pěknou službu. ale musel se o ně člověk starat, zejména aby nepromokly.

Uživatelský avatar
smety
Příspěvky: 155
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » stř 7. črc 2010, 17:48

Nebo jiná vojenská obuv, co mám já bundeswehr kanady, tak když se prošlápnou tak v létě v zimě se doplní o tlustý ponožky. Nějaká delší trasa se v nich taky nechá ujít. Do térenu, jen tak nepromoknou a jsou jednoduchý na údržbu... dokonale si popsal vojensou obuv ;)

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#7 » stř 7. črc 2010, 18:22

jj, dobré silné (a to i v létě) ponožky jsou základem zdravých nohou, na to jsem zapomněl.



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#8 » čtv 8. črc 2010, 05:39

Vy si snad delate srandu ja brecel ,kdyz jsem tu pakarnu mel v pakarne na nohou cpal jsem do toho vsechny noviny so jsem mel k dispozici ,nejhorsi obuv co jsem mel kdy na nohou......



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#9 » čtv 8. črc 2010, 07:57

Citlivko ;) , prostě jsi měl nevhodně zvolenou velikost nebo po někom rozšmajdanou. Mně se v nich nechodilo špatně, akorát mi v nich byla zima. ( neb v Janovicích n. Úhl. byly zimy třeskuté.)

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » pát 9. črc 2010, 09:02

Jj. Jako pracovní boty nebo co se týče odolnosti nedám na kanady dopustit.
Už před vojnou to byla má oblíbená obuv na můj tehdejší motocykl Jawa 250/559 :lol:

Z mého pohledu má jedinou vadu a to příliš tvrdou podrážku - prakticky žádný efekt tlumící nárazy.

Někteří nadšenci v ní na vojně dobrovolně běhali, já osobně, právě vhledem k tvrdosti podrážky, pro turistiku a sport, preferuji jinou obuv.



lukasblack
Příspěvky: 7

Příspěvek#11 » pát 16. črc 2010, 08:22

hoši není kanada jako kanada...stary 90 dobry na běžný nošení, ale na 20 bych si je nevzal, 2000 soudobry taky na bežný nošení, ale sou slaby, tak to asi tak jaro lrto podzim...pak mas dalsi, 2000 zimní to sou 2000 s vlozkou do mrazu, ale co se tyce na pochod, velice dobře fungují goratexový kanady ECWCS, maj i pordrážku VIBRAM, coz je dobry.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Snake.360 a 19 hostů